» همه اخبار

آرشیو - اصلی اخبار

تیم کوک، مدیرعامل اپل دوشنبه هفته جاری با وانگ ونتائو، وزیر بازرگانی چین دیدار کرد که منعکس کننده اهمیت رابطه میان این غول فناوری آمریکایی و شریک اصلی‌اش به رغم تشدید تنش‌ها بین واشنگتن و پکن است.

۰۹ فروردین ۱۴۰۲ - ۹:۱۰
یک نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی با انتقاد از وابسته شدن اقتصاد کشور به ارز، گفت: مشکل اصلی اقتصاد کشور دخالت دولت در قیمت‌گذاری ارز، دخالت بانک‌ها در تولید، عدم واگذاری اقتصاد به بخش خصوص و ناتوانی دولت در تامین درآمدهای خود است نه بالا و پایین شد

۰۹ فروردین ۱۴۰۲ - ۹:۰۸
سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت ضمن اشاره بر اینکه سایت سامانه یکپارچه خودروهای داخلی امروز بسته می‌شود و ثبت‌نام به پایان می‌رسد، از فعال شدن مجدد آن برای ثبت‌نام طی روزهای ١۶ لغایت ١٨ فروردین خبر داد.

۰۹ فروردین ۱۴۰۲ - ۹:۰۸
رئیس صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک از تلفیق منابع مالی صندوق با منابع بانکی برای اعطای تسهیلات با نرخ ترجیحی در سال قبل خبر داد و گفت: اولویت تخصیص این منابع با طرح‌های دانش بنیان و صادراتی است و تاکنون ۱۲ واحد صنعتی موفق به اخذ حدود ۵۸ میلیارد

۰۹ فروردین ۱۴۰۲ - ۹:۰۷
در مجموع ۱۱ ماهه ۱۴۰۱ در ادامه روند افزایشی تولید اقلام فولادی در کشور، بخش قابل توجه این تولید معادل ۸۷.۸ درصد، صرف مصارف داخلی شده و بخش کمی از آن به صادرات اختصاص یافته و از حدود ۹۶ میلیون تن اقلام فولادی تولیدی، قریب به ۸۵ مییلون تن صرف مصارف داخ

۰۹ فروردین ۱۴۰۲ - ۹:۰۶
عمان به عنوان یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس، در طول تمام سال‌های گذشته از نظر سیاسی، روابطی گسترده با ایران داشته و البته مقامات دو کشور بر لزوم توسعه همکاری‌های اقتصادی با یکدیگر نیز تاکید دارند اما آمارهای تجاری نشان می‌دهد که هنوز فاصله‌ای طولانی

۰۹ فروردین ۱۴۰۲ - ۹:۰۶
شهردار کرمانشاه از تدوین 31 طرح سرمایه گذاری در شهر کرمانشاه خبر داد.

۰۹ فروردین ۱۴۰۲ - ۹:۰۵
مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان جنوبی با اشاره به اینکه زاغ بور پتانسیل بالقوه گردشگری ایران زمین است، گفت: اگر جمعیت زاغ بور به خصوص در مناطقی که کویر در حال پیشروی است، بیشتر شود نیاز به عملیات بیابان زدایی کمتر خواهد شد.

۰۹ فروردین ۱۴۰۲ - ۹:۰۵
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان جنوبی گفت: طبق آخرین آمار از محل بند الف تبصره ۱۸ در خراسان جنوبی ۹۶۰ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده است.

۰۹ فروردین ۱۴۰۲ - ۹:۰۴
ثبت ۲۶۹ فقره تصادف در جاده‌های استان بوشهر/ ۱۴ نفر فوت کردند
۰۷ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۴
رئیس پلیس راه استان بوشهر از ثبت وقوع ۲۶۹ تصادف جاده‌ای در تعطیلات نوروز در محورهای مواصلاتی استان بوشهر خبر داد و گفت: از ۲۵ اسفند تاکنون ۱۴ نفر به سبب تصادفات خودرویی در استان فوت کرده‌اند.

شیوع آنفلوانزا در استان بوشهر/ کمبود برخی اقلام دارویی
۰۷ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۳
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: سرم به اندازه مورد نیاز در استان بوشهر تأمین شده اما در داروخانه‌ها به‌صورت مدیریت شده و سهمیه‌ای توزیع می‌شود.

اعتراضات نسبت به نتایج رتبه بندی فرهنگیان در بوشهر بررسی می‌شود
۰۷ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۸
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: کارگروه بررسی به اعتراض فرهنگیان نسبت به نتایج رتبه بندی در بوشهر فعال شد.

شهرستان گناوه میزبان ۲ میلیون نفر از مسافران نوروزی بوده است
۰۷ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۷
گناوه به عنوان قطب گردشگری جنوب کشور، در پنج روز اول فروردین سال جاری میزبان بیش از ۲ میلیون نفر از مهمانان و مسافران نوروزی بوده است.

۱۲۰۰بیمار در ایام نوروز به بیمارستان خلیج‌فارس بوشهر مراجعه کردند
۰۷ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۶
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از مراجعه حدود هزار و ۲۰۰ بیمار در ایام نوروز تاکنون به بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر خبر داد.

۱۲۱ هزار نفر توسط آموزش و پرورش استان بوشهر اسکان یافتند
۰۷ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۴
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: طی هشت روز نخست تعطیلات امسال، ۱۲۱ هزار نفر توسط آموزش و پرورش استان اسکان یافته اند.

۴۲ هزار نفر در استان بوشهر با آموزش‌های مهارتی توانمند شدند
۰۷ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۳
مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر گفت: در سال گذشته ۴۲ هزار و ۵۶۵ نفر در استان مهارت‌های فنی و حرفه‌ای را فرا گرفتند.

هلال احمر استان بوشهر به ۶۵ حادثه امدادرسانی کرد
۰۷ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۲
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر گفت: در تعطیلات نوروزی امسال به ۶۵ حادثه امدادرسانی شد.

ابلاغ ۲۲ هزار میلیارد ریال اعتبارات عمرانی به استان بوشهر
۰۷ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۹
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان بوشهر گفت: ۲۲ هزار میلیارد ریال اعتبار تملک دارایی و سرمایه‌ای برای اجرا و تکمیل طرح‌های عمرانی استان بوشهر ابلاغ شد.

سازمان وظیفه عمومی فراجا به عنوان یکی از قدیمی‌ترین زیرمجموعه‌های انتظامی کشور در سال گذشته بیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار کارت و گواهی مربوط به سربازی را صادر کرده است.

۰۷ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۶
هافبک بایرن‌مونیخ به اخراج سرمربی این تیم اعتراض کرد و آن را مانند شوکی بزرگ دانست.

۰۷ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۸
صفحه ۱ از ۵۰ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰