» همه اخبار

آرشیو - اصلی اخبار

خط شکنان خارگ در خرمشهر/جای خالی موزه شهدای در جزیره
۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۵
خارگ نیوز: عطر شمیم پاک شهدا، خرمشهر را جاودانه تر از همیشه کرده بود. مردم یک لحظه دست از مقاومت نکشیده بودند. اکنون تمام ایران شده است خرمشهر و قلب یک کشور برای شهرش تندتر می زند.

مردم استان در مقابله با استکبار و استعمار پیشینه‌ درخشانی دارند
۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۹
خارگ نیوز: امام جمعه بوشهر با اشاره به اینکه مردم این استان در مقابله با استکبار و استعمار دارای پیشینه درخشانی هستند گفت: رزمندگان بوشهری از آمادگی بالایی برای مقابله با دشمنان در خلیج‌فارس و جبهه‌های زمینی و هوایی برخوردار هستند.

آلودگی هوای ۵۰ درصد شهرهای استان بوشهر در وضعیت خطرناک قرار گرفت
۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۹
خارگ نیوز: رئیس اداره پایش و نظارت زیست محیطی استان بوشهر با اشاره به اینکه وضعیت ۵۰ درصد شهرهای استان بوشهر در وضعیت خطرناک قرار دارد گفت: غلظت ریزگردها سبب شد شهرهای بوشهر، دیلم، گناوه، کنگان و برازجان در وضعیت خطرناک قرار بگیرد.

تیم مقابله برای مهار آلودگی نفتی به ساحل بندر سیراف اعزام شد
۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۷
خارگ نیوز: رئیس اداره حفاظت محیط زیست کنگان با اشاره به آلودگی نفتی ساحل بندر سیراف گفت: تیم مقابله با آلودگی‌های دریایی برای مهار و پاکسازی مواد نفتی به بندر سیراف اعزام شد.

میزان آلودگی هوای استان بوشهر به ۱۰ برابر حد مجاز رسید
۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۶
خارگ نیوز: مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر میزان آلودگی ناشی از ریزگردها در برخی شهرهای استان را ۲ هزار و ۲۰۰ میکروگرم بر مترمکعب دانست و گفت: این میزان آلودگی بیش از ۱۰ برابر حد مجاز است و در شرایط بسیار خطرناک قرار دارد.

سیستم اطفای حریق اسکله‌های بندر بوشهر تقویت شود
۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۳
خارگ نیوز: فرماندار شهرستان بوشهرگفت: اسکله‌های بندر بوشهر نیازمند تقویت در زمینه سیستم اطفای حریق برای پیشگیری و مقابله با خطر احتمالی آتش سوزی است.

منشا آلودگی نفتی ساحل سیراف در حال بررسی است
۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۰
خارگ نیوز: مدیر کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت:منشأ آلودگی نفتی ساحل سیراف نامشخص است و بررسی لازم جهت شناسایی منشأ آن در حال انجام است.

درمان ۶ گونه جانوری و بازگشت به طبیعت در استان بوشهر
۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۷
خارگ نیوز: مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: ۹ گونه جانوری که در سال جاری مصدوم و آسیب دیده بودند، تحت درمان و تیمارداری قرار گرفته و ۶ گونه مورد بهبود واقع شده و و در طبیعت رهاسازی شدند.

عامل قتل تبعه افغان کمتر از ۶ ساعت در گناوه دستگیر شد
۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۶
خارگ نیوز: فرمانده انتظامی شهرستان گناوه از دستگیری عامل قتل مرد افغانی کمتر از شش ساعت با همکاری پلیس شهرستان دشتستان خبر داد.

نایب رئیس هیات بوکس خراسان رضوی گفت: علی حبیبی‌نژاد بوکسور این استان در مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی بر سکوی نخست ایستاد.

۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۴
سرپرست منطقه ۱۰ شهرداری کرج گفت: پارک محله‌ای خلج آباد دوشنبه نهم خرداد به بهره برداری می‌رسد.

۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۹
با توجه به وضعیت گرد و غبار موجود در هوا تمامی مدارس شهرستان ارومیه امروز در نوبت بعدازظهر نیز تعطیل است.

۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۸
مدیرعامل جمعیت هلال احمر چهارمحال و بختیاری گفت: گروه‌های عملیاتی برای اعزام به آبادان و تسریع در عملیات جست‌وجو و نجات، آماده باش هستند.

۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۸
پیکر شهید مصطفی نامور از شهدای استان قم شناسایی شد و در روز جمعه این هفته پس از اقامه نماز جمعه تشییع و در گلزار شهدای علی بن جعفر (ع) خاکسپاری می‌شود.

۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۷
سرمربی تیم ملی بوکس به ملی پوشان هشدار داد تا مراقب سطح کیفی خود باشند که کسی جایگزینشان نشود.

۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۷
سرپرست فرمانداری شهرستان خوسف گفت: ۹۴ پنل خورشیدی که قرار بود پارسال به مناطق عشایری شهرستان اختصاص یابد هنوز به این مناطق نرسیده است.

۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۷
سرپرست فرمانداری شهرستان خوسف گفت: ۹۴ پنل خورشیدی که قرار بود پارسال به مناطق عشایری شهرستان اختصاص یابد هنوز به این مناطق نرسیده است.

۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۶
یکی از دوستداران حیات وحش ۳ توله گربه جنگلی را به محیط زیست شهرستان بابلسر تحویل داد.

۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۴
وزیر اقتصاد گفت: ۶۱ درصد از مجوز‌های درخواستی در انتظار تکمیل مدارک است و فرهنگ عمومی همراه داشتن مدارک در ادارات در فضای مجازی وجود ندارد.

۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۳
بیمه سلامت خوزستان از زوج‌هایی که از مشکل ناباروی رنج می‌برند، حمایت می‌کند.

۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۳
صفحه ۱ از ۵۰ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰