» همه اخبار

آرشیو - اصلی اخبار

هیئت‌های مذهبی جزیره خارگ باید تقویت شوند
۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۸:۱۸
خارگ نیوز: با توجه به نقش مهم هیئت‌های مذهبی جزیره در عرصه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی، مذهبی و هنری حمایت و تقویت این نهادهای مردمی امری مهم و ضروری است.

تاخت و تاز کرونا در جزیره/ترسی از بیماری وجود ندارد
۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۸:۱۰
خارگ نیوز: چند هفته‌ای است که موج پنجم کرونا در کشور شروع شده و استان بوشهر از جمله شهرهایی است که از همان روزهای اول قرمز شد و هرروز شاهد افزایش موارد ابتلاء و بستری شدگان در این استان هستیم که می‌توان این امر را ناشی از عادی انگاری‌ها و عدم رعایت پ

8 گزینه برای شهرداری بوشهر
۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۸:۰۲
خارگ نیوز: منتخبین شورای شهر بوشهر که اغلب آنها اصولگرا هستند، از 14 خردادماه ساکن عمارت امیریه خواهد شد.

بازداشت ۱۶ عضو شورای پنجم در استان بوشهر
۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۷:۵۹
خارگ نیوز: ۱۲۱ نفر در پنجمین دوره شوراهای شهر استان بوشهر شرکت داشتند که ۱۶ نفر از آنان با صدور دستور قضایی از ادامه فعالیت در شوراها بازماندند.

خارگ نیوز: برخی منابع خبری از تخلیه ۳ هتل در بودروم ترکیه به‌دلیل شدت آتش‌سوزی در جنوب غربی این کشور خبر دادند.

۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۷:۵۶
خارگ نیوز: در نامه ارسالی از سوی AFC قید شده است که کره شمالی از حضور در مسابقات مقدماتی زیر 23سال آسیا در ازبکستان انصراف داد.

۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۷:۵۵
خارگ نیوز: فرماندار کرمانشاه:آلودگی آب شهر کرمانشاه کذب محض است.

۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۷:۵۴
خارگ نیوز: محب، روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون: تاکنون هیچ گزارشی از وقوع آتش سوزی در منطقه نفت غرب رودخانه کارون در نزدیکی اهواز گزارش نشده است.

۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۷:۵۳
خارگ نیوز: رئیسی، سخنگوی ستاد کرونا: رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی به زیر ۴٠ درصد رسیده است.

۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۷:۵۳
خارگ نیوز: دیک ادووکات، سرمربی ۷۴ ساله هلندی به طور رسمی هدایت تیم ملی فوتبال عراق را برای مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ پذیرا شد.

۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۷:۵۲
خارگ نیوز: خریداران تا ۱۵ مرداد با مراجعه به کتابفروشی‌های عضو طرح‌، می توانند کتاب ها را با یارانه ۲۰ درصدی خریداری کنند.

۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۷:۵۰
خارگ نیوز: خلبان "محمد مهدی نوری آل آقا "رئیس مرکز کنترل و پشتیبانی اطفای حریق هوایی وزارت دفاع از انجام اولین عملیات اطفای حریق در جنگل‌های ترکیه توسط نیرو‌های مسلح ایران در آن کشور خبر داد.

۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۷:۵۰
خارگ نیوز: «احمد میدری» معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی:موسسه های غیر دولتی و مردم نهاد خیریه ای با ثبت نام در سامانه «ثبت درخواست معافیت مالیاتی موسسه های خیریه » از مالیات معاف می شوند.

۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۷:۴۹
خارگ نیوز: «ارشا اقدسی» بدلکار حرفه‌ای سینما در صحنه‌ فیلمی در لبنان دچار حادثه شد و هم اکنون در شرایط بحرانی قرار دارد.

۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۷:۴۸
بانک اسناد و کتابخانه تخصصی انقلاب اسلامی استان بوشهر تأسیس می‌شود
۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۷:۱۲
خارگ نیوز: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر با اشاره به تدوین سند چشم‌انداز ۱۴۰۴ این نهاد بر اساس بیانیه گام دوم انقلاب گفت: بر این اساس بانک اسناد و کتابخانه تخصصی انقلاب اسلامی استان بوشهر تأسیس می‌شود.

فصل صید میگو از ۱۳ مرداد در بوشهر آغاز می‌شود
۰۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۲
خارگ نیوز: مدیرکل شیلات استان بوشهر زمان آغاز صید میگو در آب‌های این استان را ۱۳ مرداد اعلام کرد.

تخصیص یک شناور مسافری برای تردد موقت اهالی جزیره
۰۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۴
خارگ نیوز: به دلیل مشکلات بوجود آمده در خط دریایی جزیره، عملیات عمومی خارگ با همکاری شرکت نفت فلات قاره و بنا به درخواست بخشداری ویژه خارگ شناور مسافری فراساحل را بصورت موقت جهت جابجایی مسافر تخصیص داد.

وقتی بازی‌های بومی جزیره خارگ تاریخ گذشته می‌شوند/خبری از بیکَکْ و داماتَکْ نیست
۰۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۹
خارگ نیوز: با ظهور بازی‌های اینترنتی بی هویت و استقبال کودکان از آنها، بازی‌های بومی و محلی که بیانگر فرهنگ و فولکلور هر شهر و دیاری است تاریخ گذشته می‌شوند.

ادامه روند صعودی بیماران بستری در بخش‌های کرونایی بوشهر
۰۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۸
خارگ نیوز: دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر با اشاره به افزایش دوباره بیماران بستری در بخش‌های کرونایی، تعداد این بیماران را ۷۴۳ نفر عنوان کرد.

بیمارستان صحرایی برای درمان بیماران کرونایی در بوشهر ایجاد شود
۰۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۷
خارگ نیوز: معاون استاندار بوشهر گفت: با توجه به افزایش روند بستری شدگان کرونایی بیمارستان صحرایی برای درمان این بیماران در استان برپا شود.

صفحه ۱ از ۵۰ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰