» همه اخبار

آرشیو - اصلی اخبار

خارگ نیوز: معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران با بیان اینکه پروتکل‌ها در ادارات به خوبی رعایت می‌شود، گفت: با توجه به تغییر وضعیت، حضور کارمندان در ادارات شهرستان‌های استان از جمله شهر تهران در مشاغل غیرضروری ۷۰ درصد است و حداکثر ۳۰ درصد افراد

۲۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۴
خارگ نیوز: مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضای پرورشی آموزش و پرورش گفت: پرمخاطب‌ترین سوال در کشور پرسش مهر ریاست جمهوری است که ۴۵ میلیون مخاطب مستقیم دارد و در سال گذشته بیش از ۸ میلیون نفر در بخش خانواده‌ها به این سوال پاسخ دادند.

۲۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۳
خارگ نیوز: رئیس پلیس فتا گیلان نسبت به کلاهبرداری با تورهای ارزان اربعین به شهروندان هشدار داد.

۲۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۷
خارگ نیوز: رییس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی درسی وزارت آموزش و پرورش گفت: پایان روند تدوین برنامه درسی غیرحضوری اعلام شد و روند اشاعه و آموزش معلمان در این مسیر، در دستور کار قرار گرفت.

۲۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۳
خارگ نیوز: سرهنگ بیگی از کشف بیش از ۳ هزار قطعه مرغ زنده قاچاق و فاقد مجوز قانونی در شهرستان دره شهر خبر داد.

۲۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۱
خارگ نیوز: دادگاه علنی رسیدگی به دعوای حقوقی خانواده شهدای علمی و هسته‌ای ایران علیه دولت آمریکا به دلیل حمایت از اقدامات تروریستی رژیم اشغالگر قدس به ریاست قاضی پیرمردی برگزار شد.

۲۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۱
خارگ نیوز: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه براساس قانون، یارانه ثروتمندان باید قطع شود و یارانه اقشار ضعیف افزایش یابد، گفت: ما به مجلس وعده دادیم که طی یک سال سامانه جامع رفاه ایرانیان را تکمیل کنیم.

۲۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۹
خارگ نیوز: با توجه به خروج خراسان جنوبی از وضعیت قرمز کرونایی استفاده از سالن های غذاخوری در رستوران ها مجاز اعلام شد.

۲۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۸
خارگ نیوز: طبق گزارش وزارت بهداشت در روز شنبه 27 شهریور 1400، در حال حاضر ۵۷ شهر کشور در وضعیت قرمز، ۲۳۸ شهر در وضعیت نارنجی، ۱۳۶ شهر در وضعیت زرد و ۱۷ شهر در وضعیت آبی قرار دارند.

۲۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۷
خارگ نیوز: رئیس شورای شهر تهران توضیحاتی درباره لغو برخی از جلسات صحن علنی شورا و آخرین وضعیت جسمانی‌اش ارائه داد.

۲۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۶
خارگ نیوز: مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان فارس گفت: آتش همچنان در طبیعت کامفیروز و ارتفاعات این منطقه واقع در شهرستان مرودشت جولان می‌دهد.

۲۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۵
خارگ نیوز: رئیس سازمان آتش نشانی یاسوج گفت: مرد ۴۵ ساله در رودخانه بشار غرق شد.

۲۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۴
خارگ نیوز: سرپرست معاونت منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری قم از برگزاری ۳۰ مسابقه فرهنگی از ابتدای سال جاری در دادگستری قم خبر داد.

۲۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۳
خارگ نیوز: رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از تمدید ضوابط و تسهیلات تردد مشمولان وظیفه مقیم خارج از کشور تا پایان اسفندماه ۱۴۰۰ خبر داد.

۲۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۲
خارگ نیوز: رئیس مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی از بهره برداری نخستین مرکز آزمون الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی در واحد یزد خبر داد.

۲۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۱
خارگ نیوز: موزه‌ها و کاخ‌های تاریخی تهران پس از پنج ماه تعطیلی باز شدند.

۲۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۰
خارگ نیوز: رئیس سازمان حج و زیارت با اشاره به آمار ثبت نام های قطعی و روند صدور روادید زائران گفت: تاکنون حدود ۴۲ هزار زائر اربعین حسینی (ع) نسبت به ثبت نام قطعی اقدام کرده و ۳۴ هزار نفر آنان وجوه مربوطه را واریز نموده و اقدامات لازم برای صدور ویزا

۲۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۹
خارگ نیوز: زنی ۴۰ ساله در نیوزیلند امروز (شنبه) به اتهام قتل سه دختر خردسال خود در یکی از دادگاه‌های این کشور حاضر شد.

۲۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۹:۱۸
خارگ نیوز: وزارت آموز ش و پرورش با صدور اطلاعیه‌ای در خصوص بازگشایی مدارس؛ «اصول حاکم بر روند فعالیت حضوری مدارس» را تشریح کرد.

۲۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۹:۱۷
خارگ نیوز: دکتر علیرضا زالی گفت: روز گذشته در تهران ۱۱۱ فوتی داشتیم که فکر می‌کنم میزان مرگ و میرمان در تهران در طول هفته آتی به دو رقمی کاهش یابد.

۲۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۹:۱۶
۱ صفحه ۲ از ۵۰ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰