» همه اخبار

آرشیو - اصلی اخبار

بارش باران در استان بوشهر شدت می‌گیرد
۲۴ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۵
خارگ نیوز: مدیرکل هواشناسی استان بوشهر با اشاره به ورودسامانه بارشی روی خلیج فارس و در سطح استان بوشهر گفت: انتظار می‌رود بارندگی‌ها در روز شنبه ۲۵ دی ماه از شدت بیشتری برخوردار باشد.

از همه ظرفیت‌ها برای شناسایی افراد تحت خشونت خانگی استفاده شود
۲۴ دی ۱۴۰۰ - ۹:۳۱
خارگ نیوز: معاون بهزیستی بوشهر گفت: استفاده از همه ظرفیت‌ها برای شناسایی افراد تحت خشونت‌های خانگی و بررسی مستمر علت بروز این خشونت‌ها از اصول طرح مداخلات خانواده محور است.

حوزه‌های علمیه حضوری جدی و اصیل در عرصه‌های فرهنگی داشته باشند
۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۲۳:۴۹
خارگ نیوز: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: حوزه‌های علمیه حضوری جدی و اصیل در عرصه‌های فرهنگی داشته باشند.

دنبال ایجاد رفاه برای اهالی خارگ هستیم/ رفع دغدغه‌ها در جزیره
۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۲۳:۴۴
خارگ نیوز: مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران گفت: تمام تلاش مجموعه پایانه‌های نفتی ایران این است که رفاه برای اهالی جزیره خارگ فراهم شود.

ملاقات مردمی فرماندار بوشهر در مسجد شهدای محله امامزاده برگزار شد
۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۲
خارگ نیوز: ویژه برنامه ملاقات مردمی مردمی فرماندار بوشهر با شماری از شهروندان پنجشنبه شب در مسجد شهدای محله امامزاده شهر بوشهر برگزار شد.

بودجه شهرداری‌های استان بوشهر ۶۳ درصد رشد داشته است
۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۲
خارگ نیوز: مدیرکل شهری و شوراهای استانداری بوشهر گفت: بودجه شهرداری‌های این استان نسبت به پارسال با ۶۳درصد رشد به ۲هزار میلیارد رسیده است.

بازارچه و نمایشگاه ویژه کارآفرین راه‌اندازی می‌شود
۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۵
خارگ نیوز: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری بوشهر گفت: با هدف رونق کسب و کار بانوان کارآفرین بازارچه و نمایشگاه ویژه این قشر راه‌اندازی می‌شود.

بازدید فرماندار بوشهر از ساخت وسازهای غیر مجاز روستای هلیله و بندرگاه
۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۵
خارگ نیوز: فرماندار بوشهر به اتفاق معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری بوشهر و بخشدار مرکزی از ساخت وسازهای غیر مجاز روستای هلیله و بندرگاه بازدید کرد.

بی مهری به جنوب استان بوشهر خاتمه یابد
۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۰
خارگ نیوز: رئیس شورای اسلامی شهرستان کنگان گفت:بی مهری به جنوب استان بوشهر گرچه چیز تازه‌ای نیست ولی انتظار می‌رود در دولت مردمی ایران قوی این رویه تغییر کند.

نفوذ سامانه بارشی به استان بوشهر/ بارندگی تا یکشنبه ادامه دارد
۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۸
خارگ نیوز: کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر از نفوذ سامانه بارشی به استان خبر داد و گفت: بارندگی در سطح استان تا یکشنبه هفته آینده ادامه دارد.

مدارس و مراکز غیردولتی استان بوشهر به پرورش توجه جدی داشته باشند
۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۶
خارگ نیوز: رئیس اداره مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: مدارس و مراکز غیردولتی باید بهبود کیفیت آموزشی و پرورشی را توام با هم مورد توجه قرار دهند.

۳۶۰ میلیارد تومان اعتبار برای تسریع در ساخت سد دالکی دشتستان تصویب شد
۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۵
خارگ نیوز: استاندار بوشهر با اشاره به مصوبات سفر رئیس جمهور به بوشهر گفت: بزرگترین مصوبه سفر هیئت دولت به استان بوشهر تصویب ۳۶۰ میلیارد تومان اعتبار برای تسریع در ساخت سد دالکی است که بخش نخست آن تخصیص یافته است.

طرح نظارتی ویژه کالا‌های اساسی در استان بوشهر تشدید شد
۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۳
خارگ نیوز: رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر از اجرا طرح نظارتی ویژه کالا‌های اساسی خبر داد و گفت: نظارت و بازرسی تیم‌های تخصصی بر وضعیت قیمت عمده فروشی‌ها و خرده فروشی‌ها به‌ویژه کالاهای اساسی تشدید شده است.

جمعیت آهو بومی جبیر پارک ملی دریایی نایبند استان بوشهر افزایش یافت
۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۱
خارگ نیوز: معاون محیط طبیعی حفاظت محیط زیست استان بوشهر از اجرا طرح احیا و پرورش جبیر در پارک ملی دریایی نایبند استان خبر داد و گفت: این طرح در سطح ۱۰۰ هکتار اجرا و جمعیت آهو بومی جبیر این پارک افزایش یافت.

روایتی تازه از دستگیری تفنگداران آمریکایی در جزیره فارسی/ با تمام تجهیزات برای آزادی نظامیان اقدام کردند/ موشک‌ در انتظارشان بود
۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۹
خارگ نیوز: فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به حماسه ماندگار این نیرو در برخورد با متجاوزان آمریکایی در خلیج فارس گفت: روز ۲۲ دی‌ماه روز شکست ابهت و قدرت پوشالی آمریکا در خلیج فارس و منطقه است.

تشکیل مجمع خیرین ازدواج در این استان ضروری است
۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۷
خارگ نیوز: مدیر کل امور اجتماعی استانداری بوشهر گفت:باتوجه به افزایش سن ازدواج در جامعه تشکیل مجمع خیرین ازدواج برای تسهیل گری و ترویج این فرهنگ در جامعه ضروری است.

نرخ آب بهای نخلداران تنگستان کاهش یافت
۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۴
خارگ نیوز: فرماندار تنگستان گفت: باتوجه به تبعات خشکسالی در راستای حمایت از کشاورزان نرخ آب بها نخیلات شهر اهرم از ۱۲ به چهار هزار تومان کاهش یافته است.

طرح پیشنهادی ته لنجی در مرحله نوشتن آئین نامه های اجرایی است
۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۱
خارگ نیوز: استاندار بوشهر گفت: طرح پیشنهادی به رئیس جمهور در مورد ته لنجی با تغییرات ۱۵ درصدی نه فقط برای استان بوشهر بلکه برای استانهای خوزستان، هرمزگان و سیستان و بلوچستان مصوب و در مرحله نوشتن آئین نامه های اجرایی آن هستند.

پنج هزار ساعت تهاجم فرهنگی در هر شبانه روز علیه ایران انجام می شود
۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۸
خارگ نیوز: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: طبق تحقیقاتی که بتازگی انجام شده است دشمن در طول ۲۴ ساعت پنج هزار ساعت تهاجم دیداری و شنیداری از رسانه های بیگانه به ایران دارد که با هدف مدیریت فرهنگی مردم صورت می‌گیرد.

تداوم صدرنشینی شاهین بندرعامری با بردی خانگی
۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۶
خارگ نیوز: تیم فوتبال شاهین بندرعامری بوشهر در هفته نهم لیگ دسته دوم کشور و در گروه دوم در دیداری خانگی مقابل تیم انتهای جدولی اترک بجنورد به برتری دست یافت.

۱ صفحه ۲ از ۵۰ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰