» همه اخبار

آرشیو - اصلی اخبار

دبیر ستاد حقوق بشر در بازدید از زندان‌های تهران، وضعیت بازداشت شدگان اغتشاشات اخیر را مورد بررسی و پیگیری قرار داد.

۱۴ آذر ۱۴۰۱ - ۹:۵۸
الکساندر نواک، معاون نخست وزیر روسیه اعلام کرد روسیه نفتی که مشمول سقف قیمت غربی قرار بگیرد را صادر نخواهد کرد؛ حتی اگر مجبور شود تولیدش را کاهش دهد.

۱۴ آذر ۱۴۰۱ - ۹:۵۵
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای هرمزگان گفت: سد درکاه بشاگرد با ظرفیت ذخیره سازی یک میلیون متر مکعب سیلاب تا پایان امسال به بهره برداری می‌رسد.

۱۴ آذر ۱۴۰۱ - ۹:۵۵
صدای اره‌هایی که در جنگل‌های بلوط زاگرس می‌پیچد، دل هر دوستدار طبیعتی را می‌لرزاند، قطع هر درخت گامی به سوی نابودی جنگل‌ها است، در چند سال گذشته بحث جابجایی درخت به‌جای قطع درختان کهنسال در دستور کار قرار گرفت، اما این طرح نیز به فراموشی سپرده شد.

۱۴ آذر ۱۴۰۱ - ۹:۵۴
کارشناس و مدرس برق و تاسیسات برقی فنی و حرفه‌ای استان زنجان گفت: با مصرف غیرایمن انرژی، امکان بروز حوادث الکتریکی وجود دارد.

۱۴ آذر ۱۴۰۱ - ۹:۵۴
معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه گفت: نمی توان احتمال انتقال آنتی بیوتیک‌ها از طریق مصرف گوشت آلوده به انسان را رد کرد.

۱۴ آذر ۱۴۰۱ - ۹:۵۳
رئیس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه گفت: تعداد فوتی های ناشی از مسمومیت گاز مونوکسید کربن ۳۳درصد کاهش یافته است.

۱۴ آذر ۱۴۰۱ - ۹:۵۳
یک کارشناس گیاه پزشکی گفت: گل سورنجان باعث از بین رفتن بیماری نقرس می‌شود ‌و برای درمان بیماری‌هایی که در دوران کهنسالی به سراغ انسان می‌آید همچون رماتیسم و سیاتیک بسیار مفید است.

۱۴ آذر ۱۴۰۱ - ۹:۵۳
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: اولین وظیفه ما در ارتقاء فرهنگ عمومی تقویت زیرساخت‌های فرهنگی در مهندسی فرهنگی است.

۱۴ آذر ۱۴۰۱ - ۹:۵۲
آبسرده، سد در دست ساخت در شهرستان بروجرد بوده که در فاصله ۱۶ کیلومتری این شهر در منطقه‌ای به همین نام در حال احداث است.

۱۴ آذر ۱۴۰۱ - ۹:۵۲
مستند «این پایان راه نیست» به کارگردانی همایون رضائی زاده، مستندساز گیلانی، برنده دیپلم افتخار و جایزه نقدی فیلم های مستند در بخش معلمان فیلمساز شد.

۱۴ آذر ۱۴۰۱ - ۹:۴۷
چهار تیم نماینده هندبال اصفهان در لیگ برتر، هفته هشتم را با سه پیروزی و یک باخت پشت سر گذاشتند تا روز خوب اصفهانی‌ها تکمیل نشود.

۱۴ آذر ۱۴۰۱ - ۹:۴۶
چهارمین جشنواره غذاهای بومی و محلی دانشجویی زنجان به همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی استان برگزار می‌شود.

۱۴ آذر ۱۴۰۱ - ۹:۴۴
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان گفت: انتخاب روز کرمان در دویست و چهل و پنجمین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان کرمان تصویب و پیگیری ثبت آن در تقویم رسمی کشور در دستور کار قرار گرفت.

۱۴ آذر ۱۴۰۱ - ۹:۴۳
رشد فعالیت بخش خدمات ژاپن به پایین‌ترین حد خود در ۳ ماه گذشته رسید.

۱۴ آذر ۱۴۰۱ - ۹:۴۳
گفتم: «خواهر مگر ما آدم نیستیم و دل نداریم این که دیگر نه «ج» هست و نه «ف»، ورزش است.» اما قبول نکردند و گفتند: «مسابقه ایران و امریکا را هم به دلیل اینکه کار سیاسی سازمان بود نشان دادیم!»

۱۴ آذر ۱۴۰۱ - ۹:۴۲
نماینده رهبری در شورای عالی امنیت ملی گفت: تکمیل زیرساخت هایی همچون راه آهن و توسعه حمل و نقل زمینی، دریایی و هوایی و طرح های زیربنایی نه تنها به توسعه پایدار گیلان بلکه به رشد و رونق کشور کمک شایانی می کند.

۱۴ آذر ۱۴۰۱ - ۹:۴۱
معترضان جناح چپ با تجمع در خیابان‌های رم خواستار افزایش دستمزدها شده و دولت ایتالیا را به خاطر تمدید دستور صدور سلاح به اوکراین تا ۲۰۲۳ محکوم کردند.

۱۴ آذر ۱۴۰۱ - ۹:۴۱
رسانه‌های عبری اعلام کردند، رئیس رژیم صهیونیستی که یکشنبه وارد منامه شد یک هدیه "یهودی ویژه" را تقدیم پادشاه بحرین کرد.

۱۴ آذر ۱۴۰۱ - ۹:۴۰
وزیر امور خارجه آمریکا در یک سخنرانی به بیان ادعاهایی درباره ایران، از جمله در زمینه نقش آن در منطقه، روابط آن با روسیه، موضوع احیای توافق هسته‌ای و اتفاقات اخیر ایران پرداخت.

۱۴ آذر ۱۴۰۱ - ۹:۴۰
۱ ۲ صفحه ۳ از ۵۰ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰