» همه اخبار

آرشیو - اصلی اخبار

وزیر بهداشت با اشاره به تأکید ویژه رییس جمهور شهید بر تقویت پوشش بیمه همگانی سلامت، گفت: در دولت مردمی ۵ دهک اول درآمدی به صورت رایگان تحت پوشش بیمه قرار گرفتند و آرزوی دیرینه پوشش همگانی سلامت تا حدود زیادی محقق شد.

۲۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۹:۴۵
در نشست مدیرعامل کرمان خودرو، شهردار کرمان و معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار، توافق اولیه برای استفاده از ظرفیت تولید این شرکت خودروسازی برای حمل و نقل عمومی با تامین حداقل ۱۰۰ خودروی برقی در شهر کرمان با تسهیلات ویژه انجام شد.

۲۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۹:۴۵
عبدالحسین کلانتری، معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، اولین ابلاغیه درباره راهبردها و اقدامات اجرایی در جهت انسجام در برنامه ریزی و تقویت سازو کارهای مشارکت دانشگاهیان در انتخابات را به رؤسای دانشگاه‌ها مراکز آموزش عالی و پژوهشی کشور ابلاغ کرد.

۲۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۹:۴۴
‌استاندار لرستان گفت: باید به بخش اقتصاد کشاورزی معنولان توجه ویژه‌ای شود و برای توسعه اقتصاد کشاورزی از ظرفیت بخش خصوصی برای ایجاد زیرساخت‌های لازم از جمله سردخانه و صنایع تبدیلی استفاده شود.

۲۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۹:۴۴
معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: تاکنون بیش از ۲۶۰۰ پروانه تخصصی برای مشاورین املاک استان صادر شده است.

۲۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۹:۴۳
ظهور جناح راست افراطی که در نتایج انتخابات اروپا منعکس شده، در اوکراین با نگرانی دیده می‌شود، زیرا اوکراین برای ادامه جنگ روی حمایت نظامی اتحادیه اروپا حساب بازکرده است.

۲۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۹:۴۳
رئیس دانشگاه پیام نور سیستان و بلوچستان با بیان اینکه مشارکت آگاهانه در انتخابات بسیار حائز اهمیت است، گفت: مردم، رئیس جمهوری می‌خواهند که ادامه ‌دهنده مسیر شهید رئیسی باشد، بنابراین با توجه به جایگاه دانشگاه در جامعه، می‌توان علاوه بر شور انتخاباتی،

۲۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۹:۴۳
ستاره برزیلی الهلالی‌ها با انتشار پستی اینستاگرامی خشم هواداران تیم عربستانی را برانگیخت.

۲۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۹:۴۲
عملیات مبارزه با آفت ملخ کوهان‌دار در بیش از ۱۰۰۰ هکتار اراضی بیابانی و مرتعی شهرستان بجستان از ابتدای سال جاری تاکنون اجرا شد.

۲۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۹:۴۱
مدیر رودخانه های شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: با پایان کار یک مرحله دیگر از ساماندهی مسیل کال پسته بجنورد در محدوده جوادیه، مجموع طول ساماندهی شده این مسیل در شهر بجنورد به ۴۱۰۰ متر افزایش یافته است.

۲۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۹:۴۱
مدیر اب و خاک سازمان جهادکشاورزی استان سیستان وبلوچستان گفت : با توجه به وقوع باران های سیل آسای اسفند ماه سال گذشته و همچنین فروردین امسال خسارات سنگینی به زیر ساخت آب وخاک وارد شد.

۲۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۹:۴۰
رسانه‌های محلی عراق از وقوع حریق گسترده در یک پالایشگاه نفت در منطقه اربیل این کشور خبر دادند.

۲۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۹:۳۹
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان از مهار آتش در تالاب هامون در همان ساعات اولیه صبح امروز خبر داد.

۲۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۹:۳۹
رئیس سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور گفت: از مجموع ۳۰ میلیون هکتار منطقه بزرگ زاگرس، ۶ میلیون هکتار آن جنگل است. هفت رودخانه از ۹ رودخانه کشور در این منطقه جاری است، بنابراین باید اثربخشی زاگرس را در کشور حفظ کنیم.

۲۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۵۸
دلیل اصلی روی آوردن کشاورزان به آتش زدن کاه و کلش گندم و جو کنترل آفات و علف‌های هرز، پاک شدن سریع زمین از بقایای گیاه قبلی و آسان شدن عملیات شخم برای محصول بعدی است اما از این که این کار در درازمدت چه بلای غیر قابل جبرانی بر سر مزارع آنها می‌آورد، غ

۲۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۵۷
وزیر علوم از تدوین دستورالعمل انتخاباتی دانشگاه ها خبر داد و گفت: مجوز این دستورالعمل از سرپرست ریاست جمهوری گرفته شده است و در حال نهایی کردن این دستورالعمل هستیم.

۲۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۵۷
سازمان پزشکان بدون مرز اعلام کرد، از اول ژوئن بیش از ۸۰۰ نفر در حملات گسترده رژیم صهیونیستی در غزه به شهادت رسیده‌اند.

۲۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۵۶
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان تهران گفت: مردم فقط به عنوان یک سرگرمی به بازی همستر کامبت نگاه کنند.

۲۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۵۶
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به فرسودگی و هدررفت آب در شبکه آبرسانی تبریز و ضرورت بازسازی این شبکه، تاکید کرد که این موضوع به صورت جدی از وزارت نیرو پیگیری و در یک زمان‌بندی مشخص عملیاتی شود.

۲۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۵۶
سعید احمدعباسی، لژیونر فوتسال ایران، فصل تازه لیگ‌برتر را در جمع مدافع عنوان قهرمانی سپری خواهد کرد.

۲۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۵۵
۱ ۲ ۳ ۴ صفحه ۵ از ۵۰ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰