» همه اخبار

آرشیو - اصلی اخبار

خارگ نیوز: سریال ماه رمضانی «احضار» در صحنه هایی از پخش اولین قسمت، با هشدارهایی در جهت رده بندی سنی مخاطبان مواجه شد.

۲۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۷
خارگ نیوز: سخنگوی آزادسازی سهام عدالت گفت: سهامداران پس از ثبت نام در سامانه «سجام» که رایگان است، می‌توانند در مجامع به صورت الکترونیکی شرکت کنند.

۲۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۱
خارگ نیوز: رئیس اتحادیه کارگران قراردادی و پیمانی می گوید: در برخی از واحدها برای مقابله با کرونا، کارگران را به مرخصی های اجباری می فرستند بدون آنکه حقوق این ایام به آنها داده شود از این رو با توجه به آنکه معیشت کارگران وابسته به کار و درآمد آنها اس

۲۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۹
خارگ نیوز: جو بایدن چهارشنبه شب به طور رسمی اعلام کرد که نیروهای آمریکا از افغانستان خارج خواهند شد.

۲۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۴
خارگ نیوز: معاون فنی گمرک ایران: ۴۰۰ هزار دز واکسن کرونای سینوفارم اهدایی صلیب سرخ کشور چین صبح امروز وارد فرودگاه امام خمینی شد.

۲۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۳
خارگ نیوز: مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های کشور بعد از تصویب افزایش و اصلاح نرخ کرایه ناوگان حمل و نقل عمومی در شورای اسلامی هر شهر، در صورتی که فرمانداری مصوبه را به تایید برساند، آن مصوبه قابلیت اجرا شدن دارد و لایحه بر اساس همان پیشنهادات قبلی باشد

۲۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۲
خارگ نیوز: داستان کرونا در فصل چهارم خود به واسطه سفرهای نوروزی و کندی واکسیناسیون و چرخش ویروس جهش یافته در سراسر کشور از وضعیت قرمز گذشته و در حال نزدیک شدن به وضعیت سیاه است.

۲۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۷
خارگ نیوز: سخنگوی نیروهای مسلح یمن:به شرکت آرامکو و چند هدف، 7 فروند موشک از نوع سعیر و بدر شلیک شد و هدف گیری نیز به لطف الهی دقیق بود که در نتیجه این حمله نیز آتش سوزی گسترده ای در شرکت آرامکو رخ داد.

۲۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۷
خارگ نیوز: نخست‌وزیر پیشین رژیم صهیونیستی با طفره‌روی از پذیرش مسئولیت حادثه اخیر در نطنز از تهدیدات مقام‌های ایرانی به انتقام‌گیری از رژیم اسرائیل ابراز نگرانی کرد.

۲۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۶
خارگ نیوز: رئیس نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی۸۵ درصد روغن مورد نیاز از مبادی خارج تامین می شود، با استمرار سیاست های حمایتی امکان تامین بخش اعظم روغن مورد نیاز از تولید داخل وجود دارد، هر چند یک شبه نمی توان ره صدساله را رفت.

۲۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۵
خارگ نیوز: فرمانده نیروی دریایی ارتش در بندرعباس:حضور مقتدرانه و با صلابت دو نیروی دریایی سپاه و ارتش در آب های آزاد باعث شده است دشمن هرگز به خود اجازه تعرض و دست درازی به مرزهای آبی کشور را ندهد.

۲۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۴
ظرفیت درمانی استان بوشهر برای بیماران کرونایی افزایش یافت
۲۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۲
خارگ نیوز: استاندار بوشهر با اشاره به تاخت و تاز ویروس جهش یافته کرونا در استان بوشهر و افزایش بیماران بستری گفت: در این راستا ظرفیت درمانی استان با مشارکت همه دستگاه‌ها افزایش یافته ولی مردم باید شیوه‌نامه بهداشتی را رعایت کنند.

بیش از ۲ هزار تن برنج و شکر با نرخ مصوب در استان بوشهر توزیع می‌شود
۲۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۰
خارگ نیوز: رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان بوشهر از توزیع سهمیه شکر، برنج، روغن و گوشت قرمز استان ویژه ماه مبارک رمضان در استان خبر داد و گفت: ۲ هزار و ۱۰۰ تن برنج و شکر با نرخ مصوب در نقاط مختلف استان در حال توزیع است.

تخت‌های بستری برای بیماران کرونایی استان بوشهر به ۷۰۰ تخت افزایش یافت
۲۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۷
خارگ نیوز: رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به اینکه بیش از ۸۵ درصد تخت‌های بخش بستری کرونا بیمارستان‌های استان اشغال است گفت: با همکاری همه بخش‌ها ظرفیت تخت‌های بستری برای بیماران کرونایی استان بوشهر به ۷۰۰ تخت افزایش یافت.

توزیع ۶۰۰ هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان بوشهری آغاز شد
۲۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۵
خارگ نیوز: مدیرکل کمیته امداد استان بوشهرگفت: همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان توزیع ۶۰۰ هزار پرس غذای گرم در قالب پویش "ایران همدل، اطعام مهدوی" پخته و بین نیازمندان آغاز شد.

نمایندگان استان در مجلس برای افزایش بودجه فرهنگی بوشهر تلاش کنند
۲۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۴
خارگ نیوز: رئیس حوزه هنری استان بوشهر گفت: نمایندگان حوزه های انتخابیه این استان در مجلس شورای برای افزایش بودجه فرهنگی بوشهر تلاش کنند.

داوطلبان عضویت درشرکت سرمایه‌گذاری بوشهر تا روز شنبه ثبت ‌نام کنند
۲۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۰
خارگ نیوز: مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان بوشهر گفت: مجمع عمومی شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت استان بوشهر اردیبهشت‌ماه سال جاری برگزار می‌شود و مهلت ثبت‌نام داوطلبان عضویت در هیات مدیره این شرکت شنبه ۲۸ فروردین ماه به پایان می‌رسد.

طرح تشدید نظارت بر عرضه کالا ویژه ماه رمضان در بوشهر آغاز شد
۲۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۹
خارگ نیوز:معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: طرح تشدید نظارت برکالای پر مصرف و مایحتاج مردم ویژه ماه مبارک رمضان از امروز چهارشنبه در این استان آغاز شد.

نماز جمعه فردا در استان بوشهر اقامه نمی‌شود
۲۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۶
خارگ نیوز: شرایط کرونایی باعث شده که فردا نیز مانند جمعه هفته گذشته، نماز جمعه در هیچ یک از شهرهای استان بوشهر برگزار نشود.

۶۰ میلیارد ریال کالای قاچاق کشف شد
۲۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۴
خارگ نیوز: فرمانده مرزبانی استان بوشهر گفت: ۶۰ میلیارد ریال کالای قاچاق با همکاری پلیس امنیت اقتصادی استان قم کشف شد.

۱ ۲ ۳ ۴ صفحه ۵ از ۵۰ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰