» همه اخبار

آرشیو - اصلی اخبار

فرمانده انتظامی استان بوشهر از توقیف ۲ دستگاه خودرو حامل کالای قاچاق به ارزش ۲۳ میلیارد ریال در شهرستان کنگان خبر داد.

۱۴ آذر ۱۴۰۲ - ۸:۳۹
رییس اداره بندر و دریانوردی شهرستان دیلم گفت: بررسی و پیگیری مطالبات شرکت تعاونی لنج داران این بندر در اولویت‌های اصلی این اداره قرار دارد.

۱۴ آذر ۱۴۰۲ - ۸:۳۹
فرماندار تنگستان گفت: نوسازی شبکه انتقال آب بیش از ۶ روستای بخش دلوار از محل سفر رییس جمهوری در دست اجرا است.

۱۴ آذر ۱۴۰۲ - ۸:۳۸
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهرگفت: دستورالعمل تسهیلات تبصره ۱۸ مربوط به سال ۱۴۰۲ و آئین نامه اجرایی آن ابلاغ شده که به زودی به شهرستان‌ها ارسال می شود.

۱۴ آذر ۱۴۰۲ - ۸:۳۷
تیم دو و میدانی دانش آموزان دختر دوره متوسطه دوم شهرستان گناوه موفق به کسب مقام قهرمانی استان بوشهر شد.

۱۴ آذر ۱۴۰۲ - ۸:۳۷
فرمانده مرزبانی استان بوشهر از کشف بیش از ۱۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در بندر دلوار خبر داد.

۱۴ آذر ۱۴۰۲ - ۸:۳۶
پوستر کتاب «الاسناد» اسناد و آثار روحانیت استان بوشهر نوشته آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری در بوشهر رونمایی شد.

۱۴ آذر ۱۴۰۲ - ۸:۳۶
رابط انصار الله یمن در جبهه مقاومت گفت: ایران عمود خیمه جبهه مقاومت است و امام خامنه ای رهبر این مقاومت است.

۱۴ آذر ۱۴۰۲ - ۸:۳۵
دبیر کنگره علمی پژوهشی علامه بلادی بوشهری (ره) گفت: ۳۰۴ اثر از حوزه علمیه خواهران، برادران و دانشگاه‌های استان بوشهر به دبیرخانه‌های کنگره علامه بلادی ارسال شد.

۱۴ آذر ۱۴۰۲ - ۸:۳۵
کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: نقشه‌های هواشناسی نشان دهنده آرامش نسبی وضعیت جوی و دریایی استان بوشهر تا روز پنجشنبه هفته جاری است.

۱۴ آذر ۱۴۰۲ - ۸:۳۴
امام جمعه بوشهر با بیان اینکه علامه بلادی بوشهری (ره) افتخار استان بوشهر است و رئیسعلی دلواری با حکم این بزرگ عالم قیام کرد گفت: استان بوشهر در پژوهش، تحقیق و تألیفات توانمند است.

۱۴ آذر ۱۴۰۲ - ۸:۳۳
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کلات گفت: کمبود نیروی انسانی و مستهلک بودن ماشین‌آلات و به خصوص کمبود اعتبار از جمله مهمترین مشکلات راهداری شهرستان کلات است.

۱۳ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۹
مدیر مخابرات منطقه لرستان از اجرای بیش از ۸۰ کیلومتر فیبر نوری از سد استراتژیک رودبار تا شاپورآباد الیگودرز خبر داد و گفت: این پروژه جزو مصوبات سفر هیات دولت به استان بوده که قرار است در دو فاز اجرایی شود.

۱۳ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۸
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: اگر جامعه به‌دنبال پیشرفت و تحول است باید تصمیمات پژوهش‌ محور را رویکرد اصلی خود دانسته و توسعه بر اساس دانش و تحقیق را در تمام شئون اجتماعی، سیاسی و فرهنگی و اقتصادی، سرلوحه کار خود قرار دهد

۱۳ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۸
جلسه علنی مجلس شورای اسلامی به منظور برگزاری نشست مشترک بین مجلس و قوه قضائیه پایان یافت.

۱۳ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۷
دانشیار گروه تاریخ دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) گفت: علت تنوع آرا در باب میرزا کوچک خان و عملکرد او این است که آدم‌هایی که دور او جمع شده بودند یکدست نبودند و یک گروه و یک باور هم نبودند و به عبارتی باید گفت با گرایشات مختلف آمدند و دور میرزا ج

۱۳ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۷
از نظر کارگردان نمایش برگزیده کانون منتقدان تئاتر استان فارس، بردن جایزه در جشنواره، انگیزه‌بخش است اما نبردن جایزه هم نباید باعث سردی و توقف شود.

۱۳ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۶
رئیس شورای اسلامی شهر تهران از شکایت شهرداری تهران از مجموعه سعدآباد جهت قطع درختان این مجموعه خبر داد.

۱۳ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۶
رییس مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی خراسان جنوبی گفت: مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی خراسان جنوبی سالیانه ۵۰ پژوهش ملی و ۱۶ طرح استانی انجام می‌دهد.

۱۳ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۵
هواشناسی بوشهر برای نقاط استان مه صبحگاهی پیش بینی کرد
۱۳ آذر ۱۴۰۲ - ۹:۴۸
کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: تا روز پنجشنبه هفته جاری برای برخی نقاط این استان در طول روز، وقوع مه و کاهش دید افقی به عنوان پدیده‌های غالب پیش بینی شده است.

۱ ۲ ۳ صفحه ۴ از ۵۰ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰