» همه اخبار

آرشیو - اصلی اخبار

برآیند گفتار و نوشتار و توصیه‌های امام خمینی(ره) مبین این است که آن حضرت به جوانان اعتماد راسخ داشت، متدی که می تواند الگویی برای حاکمان تاریخ باشد چرا که هر کشوری به نسل جوانش تکیه کند به طور قطع مسیر ترقی و توسعه را رقم خواهد زد.

۱۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۹:۵۵
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد گفت: مقام معظم رهبری چهار شاخص بسیار مهم انتخابات سالم، رقابت‌پذیر، در امنیت کامل و مشارکت حداکثری را برای انتخابات اعلام فرموده‌اند و باید در دستور کار قرار گیرد.

۱۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۹:۵۴
کارخانه آرد یاسوج ، نشاسته و گلوکز با چهار فاز مختلف یکی از قدیمی ترین کارخانه های کهگیلویه و بویراحمد با ظرفیت اشتغالزایی بیش از ۴۰۰ نفر است که به دلیل برخی مشکلات اکنون تنها در یک فاز با اشتغال ۶۰ نفر در حال فعالیت بوده و اخیرا هم سازمان اقتصادی کو

۱۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۹:۵۴
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قزوین گفت: ارایه هرگونه خدمات فنی، مهندسی و صدور پروانه احداث ساختمان روستایی از طریق سامانه راهبر و به صورت الکترونیکی انجام می شود.

۱۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۹:۴۹
سرپرست حوزه نظارت گمرکات کرمانشاه گفت: در ۲ ماه سپری شده از سال‌جاری ۷۰ هزار و ۲۷۷ دستگاه کامیون حامل کالای صادراتی با انجام تشریفات گمرکی از طریق حوزه نظارت گمرکات استان کالای خود را به عراق صادر کردند.

۱۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۹:۴۳
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید گفت: هدفگذاری صندوق کارآفرینی امید برای سالجاری حمایت از ۷۰ هزار طرح تولیدی است که از این تعداد سهم چهارمحال و بختیاری ۲ هزار و ۵۰۰ طرح است.

۱۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۹:۴۲
مدیرکل حفاظت محیط زیست همدان گفت: بر اساس لیست «آی یو سی ان» ۱۹ گونه‌ جانوری این استان در معرض خطر انقراض قرار دارند که شامل۲ پستاندار، ۱۵ نوع پرنده و ۲ گونه از خزندگان می شود.

۱۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۹:۴۲
کارشناسان و فعالان صنعت ساختمان تاکید دارند که اصلاح ماده ۵ قانون بیمه کارگران ساختمانی در بهمن پارسال و اجرایی شدن آن، مشکلات زیادی را برای این صنعت بوجود آورده است و گره‌گشایی از این موضوع با اصلاح سریع و مجدد قانون مذکور میسر می‌شود.

۱۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۹:۴۰
مدیرکل حفاظت محیط زیست همدان گفت: بر اساس لیست «آی یو سی ان» ۱۹ گونه‌ جانوری این استان در معرض خطر انقراض قرار دارند که شامل۲ پستاندار، ۱۵ نوع پرنده و ۲ گونه از خزندگان می شود.

۱۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۹:۳۹
نتایج طرح آمارگیری نیروی کار در سال ١٤٠١ روند افزایشی نرخ اشتغال و مشارکت اقتصادی را در ۱۰ استان ثبت کرده است و همچنین در تعدادی از استان‌ها این نرخ ثابت مانده است.

۱۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۹:۱۱
مشاور راهبردی توسعه نوآوری و برندسازی و دیپلماسی رضوی بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع) گفت: نقطه‌یابی زیست بوم نوآوری در سوغات زائر از برنامه‌های جدید این بنیاد می باشد که زمینه ورود به این موضوع با نگاه سرمایه‌گذارانه فراهم شده است.

۱۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۹:۱۰
مدیرکل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس آذربایجان غربی گفت: یک هزار میلیارد ریال برای تجهیز و شاداب سازی مدارس مناطق محروم و نیاز به تجهیز این استان در سال تحصیلی جاری هزینه شد.

۱۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۹:۰۹
مدیرعامل گروه صنعتی ایران ترانسفو از آغاز اجرای طرح همسویی صنعت و دانشگاه به نام شهید علی وردی در این مجموعه خبر داد.

۱۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۹:۰۸
فرمانده قرارگاه شهید فهمیده و مسئول کمیته اعزام استان کرمانشاه گفت: ۶ هزار نفر از مردم شهیدپرور و ولایت مدار استان کرمانشاه به مرقد مطهر امام خمینی (ره) اعزام می‌شوند.

۱۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۹:۰۷
استاندار مازندران با اشاره به ظرفیت شهرستان بهشهر برای اجرای طرح های بزرگ اقتصادی گفت که در صورت تحقق این مهم شاهد اتفاقات بسیار خوبی در این منطقه خواهیم بود.

۱۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۹:۰۶
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین گفت: همزمان با فرارسیدن سالروز ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب، ۸۰ دستگاه اتوبوس ناوگان حمل و نقل استان برای انتقال زائران به مرقد مطهر امام راحل آماده شده است.

۱۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۹:۰۶
استاندار همدان گفت: انقلاب اسلامی به برکت خون شهدا از چالش‌ها و توطئه‌های دشمنان به سلامت در حال عبور است.

۱۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۹:۰۵
معاون پشتیبانی، برنامه‌ریزی و تحقیقات اتاق تعاون گفت: باور دولتمردان و حمایت‌های دولت از بخش مردمی تعاون در سنوات گذشته بسیار کمرنگ بود، اما دولت سیزدهم با تاکید بر اجرای سند توسعه تعاون در بخش اقتصاد حرکت می‌کند.

۱۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۹:۰۵
معاون صنایع‌دستی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی همدان گفت: صنایع دستی این استان طی یکسال گذشته به ارزش ۲۵ میلیون دلار به کشورهای خارجی صادر شده است.

۱۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۹:۰۴
فیلم سینمایی «مصلحت» ساخته حسین دارابی پس از گذشت ۳ سال بلاتکلیفی و انجام برخی اصلاحات، قرار است به زودی روی پرده سینماها برود.

۱۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۹:۰۳
۱ ۲ ۳ صفحه ۴ از ۵۰ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰