» همه اخبار

آرشیو - اصلی اخبار

استان بوشهر تحت تاثیر دو سامانه بارشی پیاپی قرار می‌گیرد
۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۹
خارگ نیوز: کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر از بارش باران در روزهای پایان هفته خبر داد و گفت: استان بوشهر تحت تاثیر دو سامانه بارشی پیاپی قرار می گیرد.

۳ فقره حادثه جاده‌ای در محور دیلم - گناوه رخ داد
۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۹
خارگ نیوز: رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان گناوه از وقوع سه فقره حادثه جاده‌ای در محور دیلم به گناوه از عصر روز گذشته تا صبح امروز خبر داد.

دهیاران تنگستان از ظرفیت فکری و اجتماعی مردم استفاده کنند
۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۷
خارگ نیوز: فرماندار تنگستان باتاکید بر اینکه نشست‌های هم اندیشی محور امور است، گفت: هر دهیار و شورایی که توانست از ظرفیت فکری و اجتماعی مردم بیشتر استفاده کند می‌تواند کارهای بهتری انجام دهد.

«نظام کارورزی» روانه بازار نشر شد
۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۶
خارگ نیوز: کتاب نظام کارورزی تألیف عبدالرضا عرب زاده استاد دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر روانه بازار نشر شد.

بهبود وضعیت آبرسانی در استان بوشهر/ ۱۶ کیلومتر شبکه اجرا شد
۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۴
خارگ نیوز: مدیرعامل آب و فاضلاب استان بوشهر از تلاش ویژه برای بهبود وضعیت آبرسانی در استان بوشهر خبر داد و گفت: طی سال جاری ۱۶ کیلومتر شبکه اجرا شده است.

عملیات تعمیرات نیروگاه اتمی بوشهر پایان یافت
۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۲
خارگ نیوز: عملیات تعمیرات نیروگاه اتمی بوشهر پایان یافته و از امروز دوشنبه در مدار تولید قرار خواهد گرفت.

پیشگیری از آلاینده‌های محیط زیست عسلویه با جابه‌جایی مخازن میعانات گازی میسر می‌شود
۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۱
خارگ نیوز: مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر از شدت گرفتن آلایندگی زیست محیطی در عسلویه این استان خبر داد و گفت: بر اساس حکم دستگاه قضا، وزارت نفت برای پیشگیری از آلایندگی‌ها باید مخازن میعانات گازی را جابجا کند.

۴.۷ میلیارد تومان محموله قاچاق در آب‌های بوشهر کشف شد
۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۹
خارگ نیوز: فرمانده مرزبانی استان بوشهر از کشف کالاهای قاچاق در آب‌های استان خبر داد و گفت: مأموران مرزبانی استان بوشهر از یک شناور محموله قاچاق کفش ورزشی و مواد بهداشتی آرایشی به ارزش ۴.۷ میلیارد تومان کشف کردند.

شورای عالی جوانان در شهرستان دیلم تشکیل شود
۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۸
خارگ نیوز: امام جمعه بوشهر باتأکید بر تشکیل شورای عالی جوانان در شهرستان دیلم گفت: باید با تشکیل شورای عالی جوانان دیلم با شناسایی ظرفیت جوانان از آنان در پست‌های اداری و اجرایی استفاده شود.

برای کنترل و نظارت بر قیمت کالاها کارگروه تخصصی تشکیل شد
۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۷
خارگ نیوز: استاندار بوشهر با بیان اینکه قیمت کالاهای مصرفی روزمره مردم استان نسبت به دیگر استان‌ها گران‌تر است گفت: در این راستا برای کنترل و نظارت بر قیمت کالاها کارگروه تخصصی تشکیل شده است و نیاز به تقویت دارد.

این استان در همه عرصه‌ها دارای اسناد مهم بالا دستی و در ایران الگو است
۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۴
خارگ نیوز: امام جمعه بوشهر موفقیت این استان در همه عرصه‌ها را به سبب اتحاد و همبستگی دو نهاد روحانیت و سپاه پاسداران دانست و گفت: استان بوشهر در تمام عرصه‌های مهندسی شده دارای اسناد مهم بالا دستی مختلف و در ایران الگو است.

مسئولان ایرانجوان بوشهر با گزینه هدایت این تیم به توافق اولیه رسیدند
۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۷
خارگ نیوز: سرپرست تیم فوتبال ایرانجوان بوشهر گفت: با ابراهیم طالبی به عنوان گزینه جدید هدایت این تیم توافق اولیه حاصل شده و با توجه به در پیش بودن یک بازی حساس با شهرداری بم پس از این بازی در مورد جزییات قرارداد با وی رایزنی می شود.

کتیبه هخامنشی جزیره خارگ ساماندهی شد
۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۴
خارگ نیوز: معاون اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان بوشهر گفت: مرحله نخست ساماندهی کتیبه هخامنشی جزیره خارگ با برداشتن حفاظ فلزی کتیبه و پاکسازی محیط پیرامونی این اثر انجام شد.

بیش از ۱۰ هزار نفر در طرح جهش مسکن ثبت نام کردند
۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۲
خارگ نیوز: فرماندار بوشهر گفت:۱۰هزارو ۲۹۲ نفر اقدام به ثبت نام در طرح جهش مسکن در شهر جدید عالی شهر و شهر چغادک از توابع شهرستان بوشهر کرده اند که باید در روند پالایش و اقدامات بانکی متقاضیان سرعت بخشی شود.

طرح سرشماری گونه در حال انقراض هوبره در بوشهر اجرایی شد
۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۲
خارگ نیوز: مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: با اجرا طرح سرشماری پرنده در خطر انقراض هوبره، ۷۵ قطعه از این گونه در زیستگاه‌های این استان شمارش شد.

پروژه‎های حوزه درمان تامین اجتماعی بوشهر سرعت‌بخشی شود
۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۰
خارگ نیوز: استاندار بوشهر گفت: با هدف رفع دغدغه‌‏های درمانی مردم باید در اجرا پروژه‎‌های حوزه درمان تامین اجتماعی این استان سرعت‌بخشی شود.

امسال۷۷ واحد صنعتی و تولیدی دراین استان فعال شد
۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۰
خارگ نیوز: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: در ۹ ماه امسال ۴۲ واحد صنعتی در این استان به بهره‌برداری رسید و همچنین ۲۱ واحد تولیدی و ۱۴ واحد معدنی راکد نیز احیاء شد.

قبوض آب روستانشینان دشتی اصلاح شود/ لزوم اعمال تعرفه دولتی
۱۹ دی ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۲
خارگ نیوز: فرماندار دشتی با تاکید بر لزوم اصلاح قبوض آب روستاییان گفت: در دو سال اخیر ۱۲ هزار مترمربع آسفالت در معابر روستای زیارت ساحلی انجام شده است.

تعرفه‌های شهرداری گناوه با رعایت شرایط اقتصادی به تصویب رسید
۱۹ دی ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۱
خارگ نیوز: رئیس شورای اسلامی شهر گناوه گفت: تعرفه‌ها برای سال آینده به گونه‌ای در نظر گرفته شد که درآمد شهرداری حفظ شود و فشار مالی بر مستأجران این واحدها وارد نشود.

۴ بیمار کرونایی در بخش مراقبت‌های ویژه استان بوشهر بستری هستند
۱۹ دی ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۰
خارگ نیوز: رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: در حال حاضر چهار بیمار کرونایی در بخش مراقبت‌های ویژه استان بوشهر بستری هستند و بیمار بدحال نداریم.

۱ ۲ ۳ ۴ ۵ صفحه ۶ از ۵۰ ۷ ۸ ۹ ۱۰