» همه اخبار

آرشیو - اصلی اخبار

خارگ نیوز: وزیر بهداشت از آغاز واکسیناسیون دانش‌آموزان از دو هفته آینده خبر داد.

۲۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۳
خارگ نیوز: مدیرکل حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری گفت: حدود پنج هزار پرنده مهاجر وارد تالاب بین المللی چغاخور شدند.

۲۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۲
خارگ نیوز: طی شبانه روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲ هزار و ۳۵۵ ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل ۰.۱ درصد افزایش تردد را نشان می‌دهد.

۲۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۱
خارگ نیوز: هوای گلستان تا یکشنبه ۶ درجه سانتیگراد خنک‌تر می‌شود.

۲۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۰
خارگ نیوز: فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران، با اشاره به فعالیت ۲۱۰ مرکز واکسیناسیون در استان تهران، بر ضرورت راه اندازی ۹۵ مرکز جدید تاکید کرد.

۲۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۹
خارگ نیوز: شهردار تهران گفت: موضوع افزایش قیمت بلیت مترو صحت ندارد؛ قرار نیست افزایش پیدا کند.

۲۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۸
خارگ نیوز: اکنون دو نوع تست جهت تشخیص ابتلای افراد به ویروس کرونا در سراسر دنیا به کار گرفته می‌شود؛ آزمایش PCR و آزمایش آنتی‌ژن.

۲۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۷
خارگ نیوز: معاون رئیس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: متاسفانه هیچ اطلاعات شفافی از میزان دارایی و اموال متعلق به بنیاد شهید وجود ندارد و این حرف عجیبی است.

۲۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۶
خارگ نیوز: فرمانده ستاد مقابله با کرونای استان تهران اعلام کرد: برای برنامه ۱۰ روزه واکسیناسیون افراد بالای ۱۸ سال به هفت میلیون دوز واکسن کرونا نیازمندیم.

۲۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۶
خارگ نیوز: کم خونی اغلب ناشی از مصرف کم ماده معدنی آهن است با این حال در موارد خاصی مانند خونریزی، نارسایی کلیه و عوارض جراحی نیز بروز می‌کند.

۲۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۵
خارگ نیوز: آمار‌های نگران‌کنند‌ه‌ای از فقر‌آهن و کم‌خونی در بین ایرانی‌ها بخصوص خانم‌ها و دختران ایرانی به گوش می‌رسد. آن‌طور که گفته می‌شود ۵۰درصد خانم‌های باردار و نیمی از دختران و زنان ۱۴ تا ۴۳ سال دچار کمبود آهن هستند و حدود یک‌سوم این افراد از ک

۲۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۴
خارگ نیوز: فرمانده انتظامی استان فارس گفت: قاچاقچی حرفه ای که قصد انتقال ۳ تن و ۶۴۰کیلو مواد مخدر در پوشش بار ماهی را داشت، در فارس زمین گیر شد.

۲۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۳
خارگ نیوز: یک مقام سازمان جهانی بهداشت (WHO) از تعلیق در روند تایید واکسن کرونای تولید روسیه موسوم به "اسپوتینک‌ وی" خبر داد.

۲۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۲
خارگ نیوز: فرمانده انتظامی استان ایلام از دستگیری یک سوداگر مرگ در عملیات ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر و کشف ۱۸ کیلوگرم تریاک در شهرستان هلیلان خبر داد.

۲۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۹:۳۹
خارگ نیوز: یک فوق تخصص مهندسی ژنتیک با اشاره به اینکه تمام دریافت‌کنندگان واکسن باید قبل از تزریق غذای مناسب و کافی بخورند، تاکید کرد که ناشتا واکسن نزنید.

۲۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۹:۳۸
خارگ نیوز: رییس مرکز تحقیقات ویروس شناسی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی درباره تزریق دُز یادآور واکسن کرونا توضیحاتی ارائه کرد.

۲۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۹:۳۶
خارگ نیوز: با دستگیری ۸ متهم به سرقت در باخرز تعدادی ادوات کشاورزی و فنی کشف شد.

۲۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۹:۳۵
خارگ نیوز: سردار القاصی مهر از کشف ۴۹ رأس احشام قاچاق در شهرستان دهلران خبر داد.

۲۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۹:۳۴
خارگ نیوز: فرمانده ستاد مقابله با کرونای استان تهران برنامه ۱۰ روزه واکسیناسیون افراد بالای ۱۸ سال را تشریح کرد.

۲۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۹:۳۳
خارگ نیوز: ۲۰۰ نفر دیگر از زائران عتبات عالیات که در نزدیکی و حواشی شهر مهران در حال حرکت به سمت مرز بودند اقناع شده و از ادامه حرکت خود به مرز منصرف و تصمیم با بازگشت گرفتند اما خبرها از دستگیری ۱۰۰ نفر حکایت دارد.

۲۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۸:۳۳
۱ ۲ ۳ ۴ ۵ صفحه ۶ از ۵۰ ۷ ۸ ۹ ۱۰