» همه اخبار

آرشیو - اصلی اخبار

فرماندار باشت گفت: ۲۹ میلیارد تومان اعتبار به بهسازی و آسفالت جاده ورودی شهر بوستان تا منطقه شلالدون و جاده کمربندی این شهرستان اختصاص یافته است.

۱۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۹:۵۲
گردشگری به عنوان یکی از ظرفیت های مهم و اولویت دار برای توسعه و اشتغال در استان ایلام نیازمند حمایت و توجه به خصوص در حوزه زیرساخت ها است.

۱۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۹:۵۱
مدیرکل مدیریت بحران استانداری سمنان با اشاره به تشکیل قرارگاه تنش آب آشامیدنی در این استان گفت: طبق تاکید و ابلاغ استاندار طی ۲ روز گذشته ۲ نشست این قرارگاه با حضور فرمانداران سمنان و شاهرود به عنوان رییس مدیریت بحران در شهرستان‌ها برگزار و برای اجرا

۱۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۹:۵۱
رئیس انجمن حرفه‌ای دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان اردبیل با هشدار نسبت به افزایش تبلیغات تورهای مسافرتی غیرمجاز در فضای مجازی، علاقه‌مندان به سیر و سفر و خانواده‌ها را به بررسی و استعلام صلاحیت آنها از مراجع ذیصلاح و استفاده از آژانس‌های دارای م

۱۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۹:۵۰
معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان زنجان گفت: سال گذشته ۴۰ خانواده دارای فرزند پرنوزاد ( سه قلو و بیشتر) از خدمات این نهاد در بخش‌های مختلف بهره‌مند شدند.

۱۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۹:۴۹
آغاز طرح روستای نوفن کهگیلویه و بویراحمد با هدف انتقال فناوری و تکنولوژی به کسب‌کارهای روستایی و افزایش بهره وری و ارزش افزوده برای این کسب و کارها از سال قبل توسط صندوق کارآفرینی امید زده شده و این اقدام راهبردی زمینه بازگشت امید به روستاهای استان ر

۱۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۹:۴۸
بازدید میدانی از مراکز عرضه مرغ در بیرجند نشان می‌دهد که در تمامی فروشگاه‌های عمده و خُرد، مرغ گرم با قیمت مصوب وجود دارد و آرامش در بازار مرغ خراسان جنوبی برقرار است.

۱۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۹:۴۷
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به اینکه ۵۰ درصد جمعیت استان در روستاها زندگی می‌کنند بنابراین باید توجه ویژه‌ای به بانوان روستایی در زمینه‌ توانمندسازی اقتصادی و فرهنگی داشته باشیم تا از افزایش برخی مشکلات اجتماعی پیشگیری شود.

۱۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۹:۴۷
اوایل سال ۹۰ بود که مهدی شهگل فرزند ارشد الله کرم مربی پرافتخار کاراته استان همدان به تیم ملی دعوت شد و توانست به نخستین ملی پوش تاریخ این رشته ورزشی در استان تبدیل شود.

۱۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۹:۴۶
دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور گفت:کاربردها و تحولات هوش مصنوعی در عرصه حکمرانی فرهنگی و رسانه‌ای در برنامه هفتم توسعه ظهور و بروز ویژه‌ای نداشته است و نباید از آن غفلت کرد.

۱۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۹:۴۵
مدیرکل راه آهن شمال۲ گفت: طی ۲ ماه گذشته، ۲۳۲ هزار و ۳۳ تن کالا توسط ناوگان حمل‌ونقل ریلی شمال۲ بارگیری شده که این میزان نسبت به مدت مشابه سال قبل ۴۲ درصد افزایش دارد.

۱۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۹:۴۴
سرپرست مدیریت بازرسی و نظارت بر بازار محصولات سازمان جهاد کشاورزی قزوین گفت: ۲۰ پرونده از ابتدای امسال تاکنون برای مرغ فروشی های متخلف در قزوین تشکیل و به تعزیرات ارسال شد.

۱۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۹:۴۴
مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان غربی گفت: برای انتقال زائران مناسک حج امسال از این استان ۱۲ پرواز مستقیم به عربستان سعودی پیش بینی شده است.

۱۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۹:۴۳
۲ روز پس از برکناری مدیرعامل سابق نساجی مازندران و تسویه حساب مالک باشگاه با هرناندز، در حالی حدس و گمان ها درباره گزینه برای سرمربی گری مطرح است که پیام اخیر ساکت الهامی در فضای مجازی همه توجه ها را به خود جلب کرده و بسیاری از کارشناسان او را گزینه

۱۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۹:۴۳
کارشناس مسوول پیش‌بینی و مدیریت بحران هواشناسی استان زنجان گفت: بیشترین میزان بارندگی های روز گذشته /چهارشنبه / در مناطق مختلف این استان با ۱۹.۷ میلیمتر در شهر نیک پی زنجان ثبت شد.

۱۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۹:۴۲
مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان‌شرقی گفت: قاچاقچی انواع نوشیدنی های مجاز خارجی در این استان به پرداخت ۲ میلیارد و ۶۱۹ میلیون ریال جریمه محکوم شد.

۱۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۹:۴۲
دبیر هیات کاراته استان قزوین گفت: حضور استعدادهای جدید در کنار قهرمانان ملی پوش و با سابقه کاراته قزوین را در مسیر پوست اندازی قرار داده است.

۱۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۹:۴۱
فرماندار بابل گفت: با توجه به وسعت زیر کشت و حجم بالای برنج انبار شده، مراکز خرید در این شهرستان به سه مرکز افزایش یافت.

۱۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۹:۴۰
طرح افزایش سقف بدهی‌های دولت آمریکا در نهایت در مجلس نمایندگان تصویب و راهی مرحله بعد،مجلس سنا شد.

۱۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۹:۴۰
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان گفت: استاندارد آموزشی رشته فناوری هوایی با هدف رفع نیازهای مهارتی با مشارکت دفتر پژوهش، طرح و برنامه ریزی درسی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در همدان تدوین می شود.

۱۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۹:۳۹
۱ ۲ ۳ ۴ ۵ صفحه ۶ از ۵۰ ۷ ۸ ۹ ۱۰