» همه اخبار

آرشیو - اصلی اخبار

فناوری فضای در بسیاری از کشورها وجود دارد و ایران هم طی سال‌های اخیر برای رشد و توسعه در این زمینه تلاش کرده است به گونه‌ای که درحال حاضر ایران از نظر علم فضا یازدهمین کشور جهان و نخستین کشور منطقه است و در کنار ۱۰ کشور دارای دانش فضایی قرار دارد.

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۷:۳۹
یک کارشناس فوتبال گفت: با روحیه جنگنده سعید دقیقی تیم شمس آذر به پدیده این دوره از رقابت‌های لیگ برتر تبدیل شده است.

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۷:۳۹
مصدومیت، ناکامی در راه صعود و مشکلات غیر ورزشی باعث شده است تا خیلی از ستاره های فوتبال جهان حضور در یورو ۲۰۲۴ را از دست دهند.

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۷:۳۷
رئیس جمعیت هلال احمر دزفول از امدادرسانی نجاتگران پایگاه امداد و نجات کوهستان این جمعیت به چهار زن گردشگر مفقودشده در منطقه گردشگری کول خرسون خبر داد.

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۷:۳۷
در دنیای امروز دانستن راه و روش زندگی و پیشرفت عملاً بدون استرس امکان‌پذیر نیست و در بین جوامع بشر به صورت قانون درآمده است.

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۷:۳۶
رئیس دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: یک ماما، نیروی توانمند سطح اول نظام سلامت است و در تمام دنیا از این نیرو استفاده بهینه‌ای می‌شود و برای جوانی جمعیت و رسیدن به اهداف و شاخص‌های زایمان‌های طبیعی هم باید روی ماماها

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۷:۳۶
رهبر گرجستان از امضای لایحه جنجال‌برانگیز «عوامل خارجی» که موجی از اعتراضات را به راه انداخته و به گفته او موجب می‌شود تا کشورش از مسیر پیوستن به اتحادیه اروپا دور شود، امتناع کرد.

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۷:۳۵
مقاومت اسلامی عراق اعلام کرد که بامداد روز یکشنبه یک هدف حیاتی در ایلات (ام الرشراش) را با هواپیماهای بدون سرنشین مورد اصابت قرار داد.

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۷:۳۴
روزنامه آلمانی بیلد به نقل از منابع مطلع گزارش داد وزارت دفاع آلمان ۳.۸ میلیارد یورو (۴.۱۳ میلیارد دلار) دیگر برای کمک به اوکراین درخواست کرده است.

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۷:۳۳
سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور صبح امروز وارد تبریز شد.

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۷:۳۱
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی نیشابور گفت: ۴۸ هزار بیمار مبتلا به فشارخون بالا در نیشابور تحت مراقبت قرار گرفتند.

۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۸:۳۶
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با اشاره به مسئله «چین واحد» صراحتا عنوان کرد که این اتحادیه، جزیره خودگردان تایوان را به عنوان «کشور» به‌رسمیت نمی‌شناسد و نخواهد شناخت.

۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۸:۳۵
یک دکتری تاریخ باستان گفت: گیل‌گَمش یکی از نخستین اسطوره‌های آفرینش دوران باستان است که از میان رودان به زاگرس آمده است.

۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۸:۳۴
عضور هیات رییسه هیات وزنه برداری استان با اشاره به پتانسیل وزنه برداری خوزستان برای حضور در تیم‌های ملی، گفت: خوزستان در آینده وزنه برداران خوبی در تیم ملی خواهد داشت.

۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۸:۳۴
با نصب باطری جدید و دستگاه‌های راک یکسوکننده، سیستم‌ تغذیه نیرو ۳ مرکز تلفن ثابت پرظرفیت در شهرستان‌های دشت آزادگان، شوشتر و ماهشهر بهسازی و نوسازی شد.

۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۸:۳۱
کارشناس صنایع ساختمانی اداره کل استاندارد استان کرمانشاه از لزوم رعایت استاندارد در استفاده از مصالح ساختمانی مورد نیاز برای احداث ‌پروژه‌های نهضت ملی مسکن خبر داد.

۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۸:۲۵
این سوال وجود دارد که چرا شوشتر با برخورداری از سازه‌های آبی ثبت جهانی در یونسکو گردشگری آبی ندارد؟

۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۸:۲۵
اداره عملیات تجارت دریایی انگلیس گزارش داد که حادثه‌ای در 76 مایل دریایی شمال غرب حدیده یمن رخ داده است.

۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۸:۲۴
وزیر کشور گفت: استان سیستان و بلوچستان استان بزرگی است و شاید اداره استان به این بزرگی به تقسیمات بیشتری نیاز داشته باشد.

۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۸:۲۳
مربی سابق تیم ملی کشتی آزاد، با بیان اینکه تصمیم فدراسیون کشتی و کادر فنی تیم ملی برای اعزام حسن یزدانی به تورنمنت مجارستان عاقلانه بود، گفت: لازم است او پس از جراحی کتف و دوری چند ماهه از میادین، در میدانی محک بخورد که از سطح متوسطی برخوردار باشد.

۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۸:۲۳
۱ ۲ ۳ ۴ ۵ صفحه ۶ از ۵۰ ۷ ۸ ۹ ۱۰