» همه اخبار

آرشیو - اصلی اخبار

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان از دستگیری دو نفر قاچاقچی موادمخدر و کشف مقدار ۵۶ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک خبر داد.

۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۷
مدیرکل اداره امور فرآورده‌های غذایی و آشامیدنی سازمان غذا و دارو با اشاره به برنامه‌های این سازمان برای ارتقای سلامت غذا، گفت: ارزیابی و پایش شاخص ایمنی سلامت غذا و تعریف شاخص‌های مرتبط با بیماری‌های غیرواگیر به عنوان بخشی از برنامه‌های سازمان غذا و

۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۷
در مراسم جایزه ترویج علم، از جایزه قانعی‌راد رونمایی می‌شود.

۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۷
یک رسانه آمریکایی گزارش داد، بایدن در را به روی ورود اوکراین به ائتلاف ناتو بسته نگه داشته چون این اتفاق منجر به تضعیف شانس این رئیس‌جمهور آمریکا برای کسب پیروزی مجدد در انتخابات ریاست جمهوری نوامبر ۲۰۲۴ می‌شود.

۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۶
خانوادهٔ شهید حاج قاسم سلیمانی در آستانهٔ چهاردهمین دورهٔ انتخابات ریاست‌جمهوری بیانیه‌ای منتشر کردند و در آن تاکید کردند که کاندیداها از درگیری‌های تنش‌زا و بی‌حاصل خودداری کنند.

۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۵
یک کارشناس صنایع دستی با بیان اینکه زنجیره صنایع دستی در کرمانشاه کامل نیست، گفت: شکل‌گیری یک هلدینگ بومی صنایع دستی می‌تواند بسیاری از مشکلات این حوزه را در استان حل کند.

۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۵
همستر رویاها را واقعی می‌کند؟
۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۵
آیا همستر می‌تواند راه نات کوین را ادامه دهد؟ موضوع اصلی فقط همستر یا نات کوین نیست، بلکه آینده و پتانسیل ارزهای کلیکی است که می‌تواند مسیرهای مختلفی را پیش رو داشته باشد.

رئیس کمیسیون اجتماعی شورای شهر تهران از عدم‌ تشکیل کمیسیون واگذاری املاک در شهرداری تهران گلایه کرد.

۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۳
در راستای اهداف راهبردی دانشگاه صنعتی امیرکبیر جهت تبدیل شدن به قطب انرژی دانشگاهی در کشور و بر اساس برنامه‌های توسعه‌ای دانشکده مدیریت، علم و فناوری، رشته «اقتصاد انرژی» در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه صنعتی امیرکبیر راه‌اندازی شد.

۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۲
وزیر نیرو گفت که با توسعه و احداث نیروگاه‌ها و مدیریت مصرف، ناترازی را رفع می‌کنیم.

۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۰
مدیرکل تامین اجتماعی استان کرمانشاه از هدفگذاری برای جذب ۷۵۰۰ بیمه شده جدید اجباری و انعقاد ۲۴ هزار قرارداد بیمه اختیاری منجر به پرداخت در سال جاری خبر داد.

۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۰
یک فوق تخصص گوارش و کبد گفت: وجود سوابق ابتلا به سرطان‌ دستگاه گوارش در چند نسل از یک خانواده، اقدام سریعتر و جدی‌تری برای غربالگری، تشخیص و درمان سرطان روده بزرگ در سنین پایین‌تر را گوشزد می‌کند.

۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۰
رمان «تل‌آویو سقوط کرد» یا «تل‌ابیب سقطت» روایت مردمانی است که دفاع از مظلوم را فارغ از هر جهت‌گیری سیاسی، سرلوحه زندگیشان می‌دانند.

۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۵۹
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان تهران، گفت: دادسراهای تخصصی تهران با همکاری پلیس فتا ضمن رصد فضای مجازی با جرائم احتمالی انتخابات ریاست جمهوری برخورد می کنند.

۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۵۹
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز ضمن اعلام ممانعت از انجام تبلیغات محیطی در حوزه پیش فروش خودرو، تلفن همراه و ویلاسازی، از ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و راه و شهرسازی استان البرز بر این موضوع نظارت داشته باشند.

۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۵۸
رییس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران گفت: نگاه جزیره‌ای دستگاه‌های اجرایی بزرگترین چالش حوزه محیط زیست است.

۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۵۸
۳ نماینده مجلس شورای اسلامی در تذکرات جداگانه‌ای از قطع برق چاه‌های کشاورزی انتقاد کرده و خواستار اصلاح این روند شدند.

۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۵۷
در شرایطی که تقریبا تمام کشورها و سازمان‌های بین‌المللی تلاش‌های خود برای توقف جنگ غزه را افزایش داده‌اند، طرح‌های آتش‌بس یکی پس از دیگری توسط بازیگران مختلف ارائه می‌شود. اخیرا بایدن طرحی ۳ مرحله‌ای برای آتش‌بس دائمی در غزه ارائه داده که به عقیده بس

۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۵۷
یک مربی فوتبال گفت: متاسفانه مافیای دلالی در فوتبال ایران وجود دارد ولی در فوتبال خوزستان بیشتر رخنه کرده است.

۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۵۶
فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد از شهادت مرزبان هرمزگانی در یاسوج خبر داد.

۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۵۶
۴ ۵ ۶ ۷ ۸ صفحه ۹ از ۵۰ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳