» همه اخبار

آرشیو - اصلی اخبار

سخنگوی دولت با بیان اینکه سرقت ۹۰ ساله الواح هخامنشی نتیجه اعتماد به غرب بود، گفت: معتقدیم توسعه و رشد در همه کشورهای منطقه به نفع ما‌ست.

۰۱ مهر ۱۴۰۲ - ۱۷:۴۳
وزیر امور خارجه عراق با بیان اینکه با همتای روسی خود روابط دوجانبه روسیه و عراق را مورد بحث و بررسی قرار داده، خبر داد بغداد در حال فراهم کردن مقدمات سفر نخست‌وزیر این کشور به مسکو است.

۰۱ مهر ۱۴۰۲ - ۱۷:۴۲
دومین روز جنگ با اعلام وضعیت جنگی از سوی امام خمینی آغاز شد.عراق تهاجم نظامی خود را «جنگ آزادی بخش علیه ایران» معرفی کرد که هدف آن «سرنگونی دولت ایران» است.

۰۱ مهر ۱۴۰۲ - ۱۷:۴۱
با مطالعه جدول زیر اطلاعات کاملی درباره قیمت روز خودروهای فوتون در بازار به دست خواهید آورد.​

۰۱ مهر ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۶
وزیر امور خارجه کشورمان گفت: در مورد بیانیه غیرسازنده اخیر چند کشور در آژانس و واکنش درست ایران رایزنی کردیم که ابتکارات دیپلماتیک ما روی میز است.

۰۱ مهر ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۶
یک عضو کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه در مجلس شورای اسلامی از برگزاری نشست بین روسای قوای مجریه و مقننه درباره لایحه برنامه هفتم توسعه و نحوه رسیدگی و تصویب این لایحه خبر داد.

۰۱ مهر ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۵
وزیر خارجه گفت: دولت آمریکا حتی همزمان با اجرای توافق برای تبادل زندانیان دست به اقدامات غیرسازنده تحریمی علیه ایران زد و نشان داد حاضر به‌ اصلاح رفتارهای غلط و ناکارآمد گذشته خود نیست.

۰۱ مهر ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۵
معاون اقتصادی بانک مرکزی و معاون اداره حساب‌های اقتصادی بانک مرکزی با حضور در یک برنامه تلویزیونی توضیحاتی در رابطه با آمار رشد اقتصادی در بهار سال ۱۴۰۲ ارائه کردند.

۰۱ مهر ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۴
هیات جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل از نیروهای حفاظتی این سازمان به خاطر دستگیری و اخراج نماینده رژیم اسرائیل که روز سه شنبه قصد داشت روند برگزاری نشست عالی رتبه در سالن مجمع عمومی را مختل کند، قدردانی کرد.

۰۱ مهر ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۳
رییس جمهور در مصاحبه با شبکه RT روسیه: پول‌های ایران از همان ابتدا که بلوکه شد ظالمانه بود چرا که این پول‌ها مطلق به ملت ایران است و نباید بلوکه می‌شد.

۰۱ مهر ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۲
سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: فرصت ثبت اعتراض برای داوطلبانی که مدارک آن‌ها در مرحله اولیه ثبت‌نام انتخابات مجلس شورای اسلامی تایید نشده است، فردا به پایان می رسد.

۰۱ مهر ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۱
فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: صفر تا صد آموزش خلبانان شکاری و بمب افکن و همچنین خلبانان هواپیماهای بدون سرنشینی ارتش در داخل کشور و در نیروی هوایی ارتش انجام می‌شود.

۰۱ مهر ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۰
دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه با ارسال نامه‌ای به رئیس شورای حقوق بشر و کمیسر عالی به مواضع جاوید رحمان در حمایت از گروهک‌های تروریستی منافقین اعتراض کرد.

۰۱ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۹
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از واژگونی یک دستگاه مینی بوس در بامداد امروز خبر داد.

۰۱ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۹
حدادعادل در جلسه اخیر شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب، از دستگاه‌های انتظامی و امنیتی جهت خنثی‌سازی تحرکات آشوبگران در سالگرد اغتشاشات ۱۴۰۱ تقدیر کرد.

۰۱ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۸
در جلسه اخیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، ۴ نفر به جمع اعضای هیات عالی نظارت اضافه شدند.

۰۱ مهر ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۷
رئیس شورای عالی استانها گفت: توانستیم گره کوری که از سال ۹۵ در حوزه حمل و نقل ریلی و خرید واگن مترو بسته شده بود را باز کرده و عیدی بزرگی به مردم تهران اهدا کنیم.

۰۱ مهر ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۷
محصول لبنی که دارای قیمت مصوب هستند در مقایسه با سایر محصولات لبنی حضور کمرنگ‌تری در بازار دارند و صنایع لبنی با وجود تذکرها، تمایل بیشتری برای تولید سایر محصولات دارند.

۰۱ مهر ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۷
رئیس جمهور گفت: در کنار تغذیه روحی، فکری و علمی دانش‌آموزان، باید به تغذیه جسمی آنها توجه کرد؛ لذا توزیع شیر در مدارس آغاز شده است.

۰۱ مهر ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۶
تقریبا تمامی سه استان شمالی در چند دهه اخیر مورد هجوم غیربومی‌ها و سهم‌خواهی آنها از طبیعت شمال قرار گرفته‌اند که در استان مازندران و شهرهای نزدیک به تهران به بالاترین حد خود رسیده است.

۰۱ مهر ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۵
۲ ۳ ۴ ۵ ۶ صفحه ۷ از ۵۰ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱