» همه اخبار

آرشیو - اصلی اخبار

خارگ نیوز: سرپرست وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه در مناطق شهری ترجیح این است مدارس را دیرتر بازگشایی کنیم، گفت: تصمیم‌گیری درباره بازگشایی حضوری به انجمن اولیا و مربیان و مدارس واگذار شده است.

۲۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۸:۳۲
خارگ نیوز: صفحه اجتماعی رئیس دستگاه قضا با انتشار فیلمی با عنوان «واکنش رئیس عدلیه به درخواست زن ایلامی» و با استفاده از هشتگ «تحول به نفع مردم» نوشت: در مدت کوتاه مسئولیت حجت‌الاسلام‌والمسلمین اژه‌ای، تعدادی از مردم بدون واسطه با او گفت وگو کرده یا

۲۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۸:۳۲
خارگ نیوز: با عبور اکثر مناطق کشور از قله موج پنجم کرونا و کاهشی شدن روند بستری، تهران و بسیاری از شهرها از وضعیت قرمز کرونایی خارج شدند.

۲۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۸:۳۰
خارگ نیوز: با تلاش کادر درمان و پرستاری بخش ویژه بیماران کرونایی بیمارستان کوثر سمنان یک بیمار جوان با شرایط حاد تنفسی بعد از ۱۴ روز جدال با کرونا با حال عمومی خوب بهبود یافته و ترخیص شد.

۲۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۸:۲۹
خارگ نیوز: در شبانه روز گذشته تست کرونای ۲۸۵ نفر در استان سمنان مثبت اعلام شد.

۲۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۷:۲۹
خارگ نیوز: مدیرعامل آتش نشانی شهرداری نظرآباد گفت: انفجار گاز در بازارچه نظرآباد کرج، ۱۵ مغازه را تخریب کرد.

۲۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۷:۲۸
خارگ نیوز: طبق اعلام جدید دانشگاه علوم پزشکی اهواز چهار شهرستان در خوزستان در وضعیت قرمز، ۱۶ شهرستان نارنجی و هفت شهرستان نیز در وضعیت زرد کرونایی هستند.

۲۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۷:۲۷
خارگ نیوز: آمار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور نشان می‌دهد که در شبانه روز گذشته ۱۳ میلیون و ۴۵۹ هزار نفر دوز دوم واکسن کرونا را تزریق کرده اند.

۲۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۷:۲۶
خارگ نیوز: مرد شیاد که به بهانه برنده شدن در مسابقه رادیویی ، از 170 نفر کلاهبرداری 10 میلیارد تومانی کرده بود ، هنگام فرار از کشور دستگیر شد.

۲۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۷:۲۵
خارگ نیوز: معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا گفت: هموطنان طعمه تبلیغات مسائل پزشکی و فروش دارو‌ها در فضای مجازی نشوند.

۲۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۷:۲۴
خارگ نیوز: معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی تهران از شناسایی و انهدام باند فروش سیم کارت‌های رند با مدارک جعلی خبر داد.

۲۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۷:۲۳
خارگ نیوز: فروش نسخ خطی هزار و ۶۰۰ ساله‌ای که جعلی از آب درآمدند.

۲۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۷:۲۲
خارگ نیوز: مرد شیاد که به بهانه اقامت در ترکیه از طعمه اش سه هزار یورو کلاهبرداری کرده بود، در دام پلیس گرفتار شد.

۲۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۷:۲۱
برگزاری مسابقات فوتبال و فوتسال جزیره خارگ در نیمه دوم سال از سر گرفته خواهند شد
۲۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۷:۱۰
خارگ نیوز: در جلسه که با حضور رئیس ، دبیر و روابط عمومی هیئت فوتبال ، معاون اداره ورزش جوانان و مسئول کمیته آموزش هیئت فوتبال و نمایندگان تیم های باشگاهی فعال جزیره خارگ برگزار شد ، شرایط برگزاری مسابقات باشگاهی در رده های مختلف در نیمه دوم سال به بح

خارگ نیوز: سردار حبیبی گفت: قاچاقچی حرفه ای که قصد انتقال ۳ تن و ۶۴۰کیلو مواد مخدر در پوشش بار ماهی داشت، در فارس زمین گیر شد.

۲۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۶:۲۱
خارگ نیوز: واژگونی پژو پارس در جاده سرخه به آرادان ۶ نفر مصدوم بر جای گذاشت .

۲۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۶:۲۰
خارگ نیوز: مراتع و جنگل‌های کوه نیر بخش لوداب شهرستان بویراحمد همچنان در آتش می‌سوزد و تلاش نیروهای مردمی برای مهار کامل ادامه دارد.

۲۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۶:۱۸
خارگ نیوز: یک باند سازمان یافته قاچاق آرد یارانه ای به خارج از کشور ، در استان البرز منهدم شد.

۲۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۶:۱۸
پاییز کم باران در پیش است/ بوشهری‌ها صرفه‌جویی در مصرف آب را ادامه دهند
۲۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۸
خارگ نیوز: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر با اشاره به پیش بینی پاییز کم باران، بر ضرورت تداوم صرفه‌جویی در مصرف آب در این استان تاکید کرد.

امروز آخرین زمان صید میگو در آب‌های استان بوشهر/ کمترین صید در کنگان ثبت شد
۲۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۵
خارگ نیوز: صید میگو که از ۱۲ مرداد در آب‌های استان بوشهر آغاز شده بود، ساعت ۲۴ امروز پایان می‌یابد و از بامداد جمعه ۲۶ شهریور صید ممنوع است.

۲ ۳ ۴ ۵ ۶ صفحه ۷ از ۵۰ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱