» همه اخبار

آرشیو - اصلی اخبار

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: به طور قطع به شرایط مطلوب نرسیده‌ایم ولی اقدامات بسیاری صورت گرفت که اکنون برای مردم به ویژه در ۶۶ محله کم برخوردار استان محسوس است. می توانیم با کمک گروه های جهادی این روند را با سرعت بیشتری ادامه دهیم.

۰۹ آذر ۱۴۰۲ - ۱۸:۳۴
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: دانشگاه ها و ظرفیت علمی آن در استان‌ها باید در حوزه تولید دارو و تجهیزات پزشکی فعال شوند تا دیگر وارد کننده دارو و تجهیزات نبوده و صادرکننده در این بخش باشیم.

۰۹ آذر ۱۴۰۲ - ۱۸:۳۳
به گفته مدیرکل محیط زیست استان تهران، حمل و نقل و تردد دانش آموزان در سطح استان تهران در حدود ۱۰۰ هزار خودرو است که ۱۸ درصد در آلودگی هوا سهم دارد.

۰۹ آذر ۱۴۰۲ - ۱۸:۳۳
فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: تولید و تأمین ۱۰ مگاوات برق برای شهرک صنعتی شمس‌آباد در نظر گرفته شده که توسط دستگاه متولی پیگیری و اجرایی خواهد شد.

۰۹ آذر ۱۴۰۲ - ۱۸:۳۲
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: سال گذشته به علت حذف ارز حمایتی، فشار اقتصادی زیادی به مردم تحمیل شد. پیرو آن امسال سیاست کنترل تورم و مدیریت اثرهای ناشی از افزایش نرخ ارز اجرا شد که هنوز نتایج رضایت بخشی را به دنبال نداشته است.

۰۹ آذر ۱۴۰۲ - ۱۸:۳۲
مدیرکل پزشکی قانونی استان بوشهر گفت: شهرستان‌های دیلم، اهرم، خورموج و عسلویه فاقد مراکز و پزشک قانونی هستند.

۰۹ آذر ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۲
رؤسای دو سرویس اطلاعاتی امریکا و رژیم صهیونیستی درحالی به قطر سفر کردند که گفته می‌شود هدف اصلی از این سفر، تسهیل وساطت میان حماس و رژیم صهیونیستی برای دستیابی به توافقی برای تمدید آتش‌بس است.

۰۹ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۸
مدیر گروه پیشگیری از بیماری‌های واگیر دانشگاه علوم پزشکی تبریز از افزایش بستری بیماران مبتلا به آنفلوآنزا در استان خبر داد.

۰۹ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۷
معاون هماهنگ کننده ارتش به چرایی وجود تهدید علیه جمهوری اسلامی ایران اشاره و خاطرنشان‌ کرد: از دلایل مهم این موضوع می‌توان به موقعیت جغرافیایی جمهوری اسلامی ایران و قرار گرفتن در منطقه راهبردی جنوب غرب آسیا، وجود منابع غنی و داشتن آرمان‌های اسلامی و

۰۹ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۷
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: اراضی کشاورزی پایین دست سد کوه برد دهدشت تابستان سال آینده آبی می شوند.

۰۹ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۷
معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش گفت: یکی از مسائل همیشگی آموزش کمبود بودجه بوده است که در این دوره با پیگیری‌های وزیر حل خواهد شد.

۰۹ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۶
یکی از رهبران جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) اعلام کرد، تلاش‌ها برای تمدید آتش‌بس موقت تاکنون به مرحله پختگی نرسیده است و آنچه که در حال حاضر مطرح است، توقف تجاوزات و لغو محاصره اعمال شده علیه غزه است.

۰۹ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۶
رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور ایران اسلامی را ابرقدرت فرهنگی در جهان برشمرد و گفت: فرهنگ مقاومتِ ملت غیور ایران در حال گسترش در دنیا است.

۰۹ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۵
رئیس‌جمهور در آئین افتتاح ایستگاه متروی شهر جدید پرند گفت: وعده‌ای که به مردم داده شد ظرف یک‌سال محقق شد.

۰۹ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۵
معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش گفت: یکی از مسائل همیشگی آموزش کمبود بودجه بوده است که در این دوره با پیگیری‌های وزیر حل خواهد شد.

۰۹ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۵
فرماندار ویژه شهرستان ورامین با اشاره به اهمیت توجه به امور تربیتی گفت: اقدامات خوبی در یک سال اخیر در مجموعه آموزش و پرورش در حوزه تربیتی انجام گرفته است و این باور و توجه در مدیران در حوزه تربیتی شکل گرفته است.

۰۹ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۴
سرمربی رئال مادرید از عملکرد تیم در دیدار برابر ناپولی بسیار راضی است و به ستایش از بلینگام پرداخت.

۰۹ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۴
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان کرمان گفت: از سال ۹۵ به بعد روند صعودی در طلاق داشته‌ایم، به طوری که در سال ۱۳۹۵ به ازای هر ۱۰۰، حدود ۲۵ طلاق ثبت شده و در سال گذشته این عدد به ۳۰ مورد رسیده است.

۰۹ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۴
معاون سیاسی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در ادامه سفر خود به داکار، با «ماجور فال »وزیرامور خارجه سنگال دیدار و رایزنی کرد .

۰۹ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۳
مدیرکل بنیاد مسکن استان کرمانشاه از آغاز عملیات اجرایی پروژه ۱۶۰۰ واحدی نهضت ملی مسکن شهرستان کنگاور ظرف ۴۵ روز آینده خبر داد.

۰۹ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۳
۳ ۴ ۵ ۶ ۷ صفحه ۸ از ۵۰ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲