» همه اخبار

آرشیو - اصلی اخبار

استاندار آذربایجان‌غربی گفت: امکانات در اسکان های اضطراری تجمیع شده و خدمات کامل به مردم زلزله زده داده می شود.

۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۵
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: ساخت اذهان اهمیت زیادی دارد و احداث مدرسه مقدمه‌ای برای ساخت اذهان و برقراری عدالت آموزشی در جامعه است.

۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۴
سخنگوی دولت در قم گفت: کشوری که جزو سرمایه‌دارترین کشورهای جهان از نظر منابع معدنی و ذخایر نفتی و گازی است در سال ۵۷ مردم آن بعضا از گرسنگی می‌مردند.

۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۴
سرمربی تیم فوتبال هوادار معتقد است که صنعت نفت آبادان می‌تواند در لیگ برتر بماند.

۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۳
سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان در پاسخ به سوالی درباره احتمال تمدید قرارداد با این تیم پاسخ نداد و شایعات درباره جدایی خود از این تیم دامن زد.

۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۳
فرزاد حسین خانی، سرمربی مس کرمان در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل استقلال شرکت نکرد.

۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۲
وزیر دفاع اسبق ایالات متحده در مصاحبه‌ای گفت که هنوز مخالفت‌های قابل توجهی در اروپا نسبت به الحاق اوکراین به ناتو و همچنین در ایالات متحده وجود دارد.

۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۲
مدیرکل امور مالیاتی گلستان با بیان اینکه در ۱۰ ماه گذشته ۵۰ پزشک استان به دلیل عدم نصب دستگاه‌های پذیرنده بانکی با هدف فرار از پرداخت مالیات به دستگاه قضایی معرفی شدند، گفت: یک پزشک در گنبدکاووس با نصب دستگاه انتقال وجه بدون دریافت پول نقد "کش‌لس" بی

۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۱
در مسابقات المپیاد وزارت نفت، رسا حیدری دونده پایانه های نفتی ایران عضو تیم منتخب شرکت ملی نفت ایران که در المپیاد وزرات نفت شرکت کرده بود، موفق به کسب دو مدال طلای این مسابقات شد و تیم کشتی پایانه های نفتی ایران عضو تیم منتخب یک مدال نقره و دو مدال

۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۱
سخنگوی مدیریت بحران آذربایجان‌غربی با اشاره به فراهم شدن بسترهای لازم برای اعلام‌ نیازهای زلزله زدگان شهرستان خوی با دستور ویژه استاندار آذربایجان‌غربی، گفت: مردم متاثر از زلزله می توانند مسائل و نیازهای خود را از طریق سامانه های تعیین شده مطرح کنند.

۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۱
رئیس جمهور گفت: بارها گفته‌ایم که ذخایر ارزی ما جایی برای نگرانی ندارد و فعالان اقتصادی که می‌خواهند کار اقتصادی واقعی کنند بدانند مشکل ارزی نداریم، اما دشمنان باز می‌خواهند در دل مردم تردید و نگرانی ایجاد کنند. بازهم می‌گوییم هیچ مشکلی در این زمینه

۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۹
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۲ گفت: دولت میانگین ۲۰درصد افزایش حقوق را برای کارکنان در بودجه در نظر گرفته اما برخی از نمایندگان معتقدند که مثلا حقوق های بالای ۲۰ میلیون تومان درصد کمتری افزایش پیدا کند و حقوق های کمتر از ۱۲ تا ۱۳ میلیون درصد ا

۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۸
ناصر کنعانی گفت: صادر کنندگان سلاح برای متجاوزان و کمک کنندگان به محاصره ملت مظلوم یمن، در جایگاهی نیستند که به دیگران اتهام بزنند.

۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۸
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، از اوایل امشب تا صبح فردا جمعه ۱۴ بهمن، در مرکز، نیمه شمالی و نیمه جنوبی استان تهران بارش برف و باران پیش بینی شده است و به طور کلی فردا شاهد کاهش نسبی دما خواهیم بود.

۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۷
نماینده شادگان در مجلس شورای اسلامی گفت: انتقال آب از سرشاخه‌های کارون یکی از خطرهایی است که همه منطقه را نابود می‌کند؛ متاسفانه هنوز کسانی هستند که حق‌آبه را از سرشاخه‌های کارون می‌گیرند و به جای دیگر منتقل می‌کنند.

۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۷
رئیس مجمع نمایندگان خوزستان با انتقاد از فعالیت مجموعه نفت در تالاب هورالعظیم و تاثیر آن بر خشکی این تالاب گفت: شرکت نفت عزم دارد در مخزن شماره یک تالاب هورالعظیم حفاری کند و آن را خشک کند؛ اگر این حفاری انجام شود چیزی به نام تالاب هورالعظیم باقی نمی

۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۶
رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی گفت: با مصوبه کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۲ سازمان محیط زیست از پرداخت ۷۰ درصد هزینه‌های دادرسی در بودجه سال آینده معاف شد.

۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۵
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، گرچه هم‌اکنون (۱۳ بهمن) کیفیت هوای پایتخت با میانگین ۱۰۰ در شرایط قابل قبول قرار دارد اما با آغاز تردد خودروها و افزایش غلظت ذرات معلق، کیفیت هوای تهران در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس در بیشتر مناطق پ

۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۵
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در اطلاعیه‌ای از شناسایی ۸۴ بیمار جدید و فوت یک بیمار کرونا در شبانه روز گذشته در کشور خبر داد.

۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۴
معاون اول رئیس جمهور با تاکید بر ضرورت استفاده از ظرفیت مهم شوراها در توسعه کشور به عنوان حلقه‌ای تاثیرگذار و مطمئن در تعامل میان مردم و دولت از ثبت رکورد تاریخی ۴۵.۳ میلیارد دلار صادرات غیرنفتی در کشور خبر داد.

۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۴
۳ ۴ ۵ ۶ ۷ صفحه ۸ از ۵۰ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲