» همه اخبار

آرشیو - اصلی اخبار

خارگ نیوز: رئیس جمعیت هلال احمر گفت: این جمعیت آماده واردات واکسن برای واکسیناسیون اتباع خارجی است و همه پناهندگان مجاز و غیرمجاز واکسینه خواهند شد تا از شیوع کرونا در داخل کشور جلوگیری و سلامت مهاجران نیز تضمین شود.

۲۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۴
خارگ نیوز: بالگرد اورژانس هوایی برای نجات کودک هفت ساله آبگرمی به پرواز درآمد.

۲۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۳
خارگ نیوز: وزارت دادگستری دانمارک لایحه‌ای را به مجلس این کشور ارائه کرد که به موجب آن محکومان به حبس ابد حین گذران ده سال نخست حبس‌شان حق ایجاد رابطه عاشقانه تازه‌ای را‌ نخواهند داشت.

۲۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۲
خارگ نیوز: معاون حقوق بشر و امور بین‌الملل وزیر دادگستری و رییس کمیته انتقال محکومان کشور از انتقال ۶ تن از محکومان ایرانی از زندان‌های ارمنستان به کشور خبر داد.

۲۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۱
خارگ نیوز: فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: بامداد امروز یک تن و ۲۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع مرفین که به قصد خروج از کشور از یکی از محورهای استان کرمان حمل می شد، در اقدام عملیاتی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این استان کشف و یک متهم در این رابطه

۲۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۹
خارگ نیوز: فرمانده انتظامی شهرستان آبادان از دستگیری سارقان ساختمان‌های نیمه کاره و کشف ۲ تن آهن مسروقه از یکباب انبار ضایعاتی در آبادان خبر داد.

۲۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۹
خارگ نیوز: دکتر عین اللهی گفت: تا پایان روز جاری میزان تزریق هفتگی در کشور به ۷ میلیون و ۹۰۰ هزار دوز رسید که این رقم بیشتر از دوز اولیه واکسیناسیون جهانی که متعلق به کشور آلمان با ۶ میلیون دوز است، می باشد.

۲۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۷
خارگ نیوز: نتایج نهایی چهاردهمین دوره آزمون پذیرش دانشجوی دکتری عمومی رشته پزشکی از مقطع کارشناسی سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ اعلام شد.

۲۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۶
خارگ نیوز: رئیس پلیس آگاهی استان مازندران از انهدام باند تهیه وتوزیع سکه های تقلبی در شهرستان ساری خبر داد.

۲۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۵
خارگ نیوز: فرمانده انتظامی ابهر از کشف ۱۳ دستگاه استخراج رمز ارز دیجیتال به ارزش تقریبی ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

۲۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۲
خارگ نیوز: دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز گفت: اعضای یک باند که با کپی کارت‌های بانکی اقدام به خرید طلا با حساب قربانیان خود می‌کردند بازداشت شدند.

۲۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۱
خارگ نیوز : فرمانده ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران ضمن تشریح آخرین اطلاعات از روند واکسیناسیون شهروندان تهرانی، گفت: هم اکنون بیش از ۲۱٠ مرکز تجمیعی و غیر تجمیعی در تهران راه اندازی شده و به صورت دو شیفته و سه شیفته در حال خدمت رسان

۲۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۰
خارگ نیوز: شهردار تهران، با اشاره به پرداخت نشدن سهم دولت از بلیط شش هزار تومانی مترو گفت: اگر بناست مترو بسازیم باید بلیت آن را ۲۰ هزار تومان در نظر بگیریم.

۲۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۹
خارگ نیوز: دادگاه کیفری یک استان لرستان حکم اولیه‌ قصاص قاتل دکتر رضا طولابی دندان‌پزشک باتجربه و مشهور لرستانی را صادر کرد.

۲۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۸
خارگ نیوز: معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از تخصیص ۲۰ میلیون دلار ارز برای واردات کاغذ در آینده نزدیک خبر داد.

۲۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۷
خارگ نیوز: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۴۵۳ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۱۶ هزار و ۷۲ نفر رسید.

۲۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۶
خارگ نیوز: مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در اطلاعیه ای از راه اندازی نوبت‌دهی هوشمند دُز دوم واکسن خبر داد.

۲۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۹:۲۵
خارگ نیوز: رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی به همراه معاونین قضایی با ۲۵۰ نفر از مراجعان به صورت چهره به چهره دیدار و به بررسی مشکلات حقوقی آن‌ها پرداخت.

۲۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۹:۲۴
خارگ نیوز: دادگستری هرمزگان از بخشش ۲ زندانی محکوم به قصاص توسط اولیای دم در جزیره قشم خبر داد.

۲۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۹:۲۳
خارگ نیوز: یک دستگاه تریلی در دوراهی فارسان به جونقان منحرف و واژگون شد.

۲۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۹:۲۲
۳ ۴ ۵ ۶ ۷ صفحه ۸ از ۵۰ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲