» همه اخبار

آرشیو - اصلی اخبار

خارگ نیوز: داوطلبان سی و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیاری فوق تخصصی پزشکی تا پایان وقت امروز ۳۰ دی ماه فرصت دارند کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند.

۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۷
خارگ نیوز: دفتر اطلاع‌رسانی نخست وزیر مکلف لبنان با انتشار بیانیه‌ای از تمامی مردم این کشور خواست به قرنطینه خانگی و دستورالعمل‌های بهداشتی مربوط به کرونا پایبند باشند.

۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۷
خارگ نیوز: بانوی ملی‌پوش روئینگ که به دلیل اشتباه در مصرف داروی ممنوعه دچار مشکل شده بود، از محرومیت معاف شد.

۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۶
خارگ نیوز: مدیر مجتمع معدنی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با بیان اینکه سومین رکورد تولید کنسانتره طی سال جاری در این شرکت شکسته شده است، از تولید کنسانتره آهن طی ۱۰ ماهه سال جاری معادل میزان پیش‌بینی شده برای کل سال ۱۳۹۹ خبر داد.

۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۵
خارگ نیوز: معاون تحقیقات و فناوری مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، مشکل پلکان، وجود ارتباط کامل بین فضاها از طریق سقف‌های کاذب، پلکان و شفت تاسیسات و گسترش حریق از طریق این فضا و نبود شبکه بارنده خودکار را از ضعف‌های ساختمان پلاسکو نام برد و گفت: پس

۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۴
خارگ نیوز: شاخه بهترین فیلم بین المللی نود و سومین دوره جوایز سینمایی اسکار، امسال میزبان رکورد ۹۳ فیلم از کشورهای مختلف جهان خواهد بود.

۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۴
خارگ نیوز: پیشکسوت فوتبال معتقد است که فدراسیون فوتبال در سال‌های اخیر عملکرد خوبی نداشته و تنها انتخاب مدیرانی از جنس فوتبال می‌تواند به حل مشکلات کمک کند.

۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۳
خارگ نیوز: رئیس کمیسیون اقتصادی شورای راهبردی روابط خارجی با بیان اینکه دلار، به عنوان ارز مسلط، جایگاه خود را از دست خواهد داد، گفت: با نگاه «صفر یا صدی» به FATF مشکل دارم، می‌توانستیم با این ابزار کار خودمان را انجام دهیم.

۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۲
خارگ نیوز: نخستین نشست تخصصی مجریان شبکه قرآن با هدف ارتقای مهارت های حرفه‌ای آنان و مواجهه با چالش های مجریان برگزار شد.

۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۱
خارگ نیوز: رییس بیمارستان امام حسین(ع) با بیان این که کرونا شرایط دشوار وپیچیده‌ای را برای کادر درمان ایجاد کرده، بحران کرونا را متفاوت توصیف کرد و افزود: مزمن شدن روند اپیدمی کووید ۱۹ چرخه ارائه خدمات به بیماران غیرکرونایی را در بیمارستان امام حسین(

۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۰
خارگ نیوز: سازمان جهانی بهداشت (WHO) هشدار داده است که به زودی شاهد ۱۰۰ هزار مورد مرگ ناشی از کرونا در هفته خواهیم بود.

۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۹
خارگ نیوز: کارشناس پیش‌بین هواشناسی استان یزد از کاهش محسوس دما از اواخر هفته جاری خبر داد و پیش‌بینی کرد سامانه جوی جدید علاوه بر احتمال وارد کردن خسارت به سازه‌ها و درختان، منجر به افزایش مصرف سوخت به ویژه در بخش خانگی و کشاورزی شود.

۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۸
خارگ نیوز: رئیس پژوهشکده گیلان شناسی، داستان موسی(ع) و خضر(ع) را نماد قصه گویی، دنباله روی و پیگیری دانست و خاطرنشان کرد: عالم ما عالم جذب و دفع است و هیچ جاذبه ای در دنیا به قوت و قدرت قصه وجود ندارد.

۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۷
خارگ نیوز: معاون تحقیقات و فناوری مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، مشکل پلکان، وجود ارتباط کامل بین فضاها از طریق سقف‌های کاذب، پلکان و شفت تاسیسات و گسترش حریق از طریق این فضا و نبود شبکه بارنده خودکار را از ضعف‌های ساختمان پلاسکو نام برد و گفت: پس

۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۶
خارگ نیوز: مدیر کل آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: در حال حاضر ۳۹ هزار دانش آموز در این استان دسترسی به شبکه شاد ندارد.

۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۶
خارگ نیوز: معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان گفت: ۴ تن و ۷۶۵ کیلوگرم روغن خوراکی احتکاری به ارزش بیش از ۷۴ میلیون ریال در شهرستان رشت کشف شد.

۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۵
خارگ نیوز: حدود 20 سال پیش برای اولین بار بحث راه اندازی تله کابین در کرمانشاه مطرح شد، پروژه ای که راه اندازی آن می‌تواند نقش مهمی در صنعت گردشگری کرمانشاه داشته باشد، اما با گذشت حدود 20 سال هنوز این رویای کرمانشاهیان محقق نشده است.

۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۴
خارگ نیوز: سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ابن‌سینای همدان گفت: تعداد موارد مثبت از ابتدای شیوع کروناویروس تاکنون در استان همدان به ۱۰ هزار و چهار نفر رسید.

۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۳
خارگ نیوز: رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن وشهرسازی، شناسایی مناطق با خطر فروریزش و فرونشست در حوزه‌های شهری و اعمال محدودیت برای ساختمان سازی در حریم گسل‌ها را از اقدامات این مرکز در زمینه کاهش مخاطرات نام برد و گفت: ما اعتقاد داریم اگر قوانین به صورت م

۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۲
خارگ نیوز: رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره به دشمنی‌های دنیای استکبار با جمهوری اسلامی از جنگ امروز دنیای استکبار با نظام اسلامی به عنوان جنگ فرهنگی و جنگ روایت‌ها نام برد.

۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۲
۵ ۶ ۷ ۸ ۹ صفحه ۱۰ از ۵۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴