» همه اخبار

آرشیو - اصلی اخبار

۳۰۰ تن برنج و شکر در استان بوشهر توزیع می‌شود
۱۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۳۸
سرپرست توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی گفت: با هدف تنظیم بازار و به مناسبت عید سعید قربان بیش از ۳۰۰ تن برنج و شکر از اوایل هفته آینده در استان توزیع خواهد شد.

دستگاه‌های اجرایی گناوه دربرنامه‌های دهه امامت وولایت مشارکت کنند
۱۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۲۷
فرماندار گناوه گفت: با توجه به در پیش بودن دهه امامت و ولایت و برنامه‌های ویژه این دهه ادارات و دستگاه‌های اجرایی در برنامه‌های این دهه مشارکت و حضور یابند.

طرح زنجیره ارزش تنباکوی استان بوشهر تدوین می شود
۱۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۲۵
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر گفت: طرح زنجیره ارزش تنباکوی استان بوشهر با هدف توسعه صادرات در آینده نزدیک تدوین خواهد شد.

مراسم شام غریبان شهدای ۱۵ خرداد و یاد بود شهدای خدمت در مسجد امیرالمؤمنین علی(ع) جزیره خارگ با سخنرانی حجت الاسلام سید علی علم الهدی مدرس حوزه علمیه قم برگزار شد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۴۸
تولید بیش از ۶۷۸ هزار تن متانول توسط پتروشیمی خارک
۱۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۴۶
پتروشیمی خارک در سال گذشته بیش از ۶۷۸ هزار تن متانول تولید کرده است.

شناور حامل کالای قاچاق در مرزهای آبی استان بوشهر توقیف شد
۱۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۰
فرمانده مرزبانی استان بوشهر گفت: شناور حامل کالای قاچاق در مرزهای آبی استان بوشهر توقیف شد.

تسهیلات و اشتغال از مهمترین مطالبات مردم در استان بوشهر است
۱۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۵۸
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: دریافت تسهیلات و اشتغال از مهمترین مطالبات مردم در استان بوشهر است.

اجرای طرح‌های کشاورزی در شهرستان دیلم نظارت می‌شود
۱۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۴۶
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دیلم از نظارت ۲۷ طرح واگذاری اراضی ملی و دولتی خبر داد.

اجرای طرح گندزدایی شهر بوشهر برای پیشگیری از ورود پشه آئدس
۱۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۴۵
سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری بندر بوشهر از آغاز عملیات شست‌وشو، لایروبی و گندزدایی سطوح کانال‌ها و کانیووها برای پیشگیری از خطرات پشه آئدس خبر داد.

پیش بینی وضعیت آرام جوی و دریایی در بوشهر/ شرجی افزایش می یابد
۱۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۴۴
کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهربا بیان اینکه تا پایان هفته وضعیت نسبتاً آرامی در سطح استان حاکم است، گفت: غبار محلی و افزایش رطوبت و شرجی به ویژه در مناطق ساحلی مورد انتظار است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ایلام گفت: شورای فنی استان باید محل خلاقیت‌ها، اولویت‌بندی‌ها و پیش‌بینی‌های توسعه‌ای ایلام باشد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۴۲
مسابقه عکس و خاطره با نام «کوچ آفتاب» ویژه گرامیداشت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.

۱۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۳۸
در حالی که از هم‌اکنون هشدارهایی برای کاهش مصرف انرژی در زمان‌های اوج مصرف داده می‌شود، محصولات فناورانه‌ای از سوی شرکت‌های دانش‌بنیان به تولید رسیده‌اند که می‌توانند در مصرف بهینه انرژی در ساختمان‌ها و محیط‌های کاری مؤثر باشند.

۱۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۳۸
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان البرز گفت: این استان در جایگاه سوم بودجه‌های عمرانی کشور در قانون بودجه سال جاری قرار گرفت.

۱۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۳۸
معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی خوزستان گفت: تا اربعین امسال ۹ کیلومتر از محور خرمشهر_ اهواز چهارخطه شده و زیر بار ترافیک می‌رود.

۱۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۳۷
رئیس پلیس راه البرز به هشدار هواشناسی درخصوص تغییر وضعیت جوی و احتمال ریزش سنگ در جاده‌های کوهستانی به ویژه مسیر کرج - چالوس اشاره کرد و از مسافران خواست در حاشیه این جاده‌ها توقف نکنند.

۱۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۳۷
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان گفت: بر اساس اعلام دستگاه‌های ذیربط کشوری، پرداخت مطالبات گندمکاران استان، ظرف هفته آینده انجام خواهد شد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۳۶
استاد روانشناسی دانشگاه خراسان جنوبی گفت: راهکارهایی از قبیل کمک معیشتی و ایجاد انگیزه برای خانواده‌ها و فرزندانشان، پرداخت هزینه‌های تحصیلی و مجاب کردن خانواده‌ها می‌توانند تا حدودی از تعداد این بازمانده از تحصیل جلوگیری کنند.

۱۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۳۴
دفتر اطلاع‌رسانی دولتی در نوار غزه از حملات شدید رژیم صهیونیستی به استان مرکزی این باریکه و شهادت بیش از ۳۰ کودک در نتیجه قحطی خبر داد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۳۳
۵ ۶ ۷ ۸ ۹ صفحه ۱۰ از ۵۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴