» همه اخبار

آرشیو - اصلی اخبار

فرماندار میانه از سازمان صمت آذربایجان شرقی خواست به برگزاری مزایده عمومی برای ۳۴ معدن بلاتکلیف این شهرستان اقدام کند.

۰۳ تیر ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۶
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل از افزایش ۷۸ درصدی صادرات کالای ایرانی از پایانه مرزی بیله سوار خبر داد.

۰۳ تیر ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۵
عشایر سهند با حضور گروه جهادی شهید مهکام بسیج دانشجویی مراغه رایگان ویزیت شدند.

۰۳ تیر ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۵
آلمان در حالی که ۱۰۸ هزار مبتلا به کرونا در روز دارد، دومین کشور دارای بیشترین موارد ابتلا به آبله میمون را ثبت کرده است.

۰۳ تیر ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۴
امام جمعه مهاباد گفت: آمار پرونده‌های تشکیل شده در مراجع قضایی زیبنده شهرستان نیست و باید فرهنگ صلح و سازش در جامعه احیا شود.

۰۳ تیر ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۴
مدیرعامل بنیاد ملی گندمکاران گفت: تاکنون ۲۷ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان معادل ۷۵ درصد مطالبات گندمکاران پرداخت و تنها ۲۵ درصد باقی مانده است.

۰۳ تیر ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۳
کلید اولیه داوطلبان آزمون پذیرش دانشجو در مقطع دکتری تخصصی در رشته‌های علوم پایه پزشکی پنجم تیر منتشر می‌شود.

۰۳ تیر ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۳
آیت الله حسینی همدانی گفت: آمریکا دربین ١٠کشور نخست ناامن برای بانوان قرار دارد.

۰۳ تیر ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۲
رستمی گفت: عدالت باید در تمام امور از جمله توزیع بودجه، خدمت به مردم و در خانواده رعایت شود چراکه وجود عدالت، رفاه و امنیت را برای کشور به دنبال خواهد داشت.

۰۳ تیر ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۸
نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی از موافقت وزارت راه و شهرسازی با تامین اعتبار ۹۵ میلیارد تومانی برای بهسازی و آسفالت راه‌های ارتباطی هریس خبر داد.

۰۳ تیر ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۷
امام جمعه مشهد گفت: امروز هر کسی مردم را نسبت به آینده کشور ناامید و نسبت به مسوولان بی‌اعتماد کند، به سود دشمن کار کرده است.

۰۳ تیر ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۷
امام جمعه قم گفت: سرعت در رسیدگی به پرونده‌ها همراه با دقت سبب افزایش اعتماد به دستگاه قضایی می‌شود.

۰۳ تیر ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۶
مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی گفت: بارگیری اقلام دارویی و غذایی در فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد مشهد روز جمعه انجام و محموله کمک‌های خراسان رضوی به زلزله‌زدگان افغانستان ارسال شد.

۰۳ تیر ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۶
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: با وجود تحویل خزانه مقروض دولت را بدون استقراض اداره کردیم، برای کنترل تورم با وجود رشد شدید قیمت‌های جهانی برنامه خوبی در حال تدوین و اجراست.

۰۳ تیر ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۵
استاندار بوشهر گفت: ۱۹۰ روستای استان در مسیر سیلاب قرار دارد که باید نسبت به مدیریت، کنترل و هدایت سیلاب برای جلوگیری از وارد شدن آب به روستا‌ها اقدام شود.

۰۳ تیر ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۵
محققان نسبت به وضعیت سلامتی یک سری از زنان هشدار دادند.

۰۳ تیر ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۴
رئیس‌جمهور مولداوی تاکید کرد این کشور آماده است بهای پیوستن به اتحادیه اروپا را هرچه که باشد، بپردازد.

۰۳ تیر ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۳
محققان دریافتند که تجویز داروی راپامایسین در موش‌ها با افزایش پلاک‌های بتا آمیلوئید که نشانه بارز بیماری آلزایمر است، مرتبط است.

۰۳ تیر ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۳
رئیس کل دادگستری خراسان رضوی گفت: در پرونده‌های سنگین دادگستری استان و پرونده‌های قصاص از ظرفیت خادمان حرم مطهر رضوی استفاده می‌شود، در این خصوص پارسال بیش از ٧٠ پرونده قصاص با میانجیگری خدام به صلح و سازش ختم شد که اقدامی کم‌نظیر است.

۰۳ تیر ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۲
«محمدمبین عظیمی» کشتی گیر کردستانی به آخرین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی کشتی آزاد جوانان جهت اعزام به مسابقات آسیایی به میزبانی بحرین دعوت شد.

۰۳ تیر ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۲
۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ صفحه ۱۵ از ۵۰ ۱۶ ۱۷ ۱۸ ۱۹