» همه اخبار

آرشیو - اصلی اخبار

سرپرست منطقه ۱۰ شهرداری کرج گفت: بودجه عمرانی‌این منطقه در سال جاری حدود ۲۴۷ میلیارد ریال است که مناطق قشر آسیب پذیر بیشترین سهم را از این بودجه خواهند داشت.

۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۸:۵۳
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت:راهبرد اصلی کمیته امداد در حوزه توانمندسازی خانواده‌های تحت حمایت با نگاه تکریمی و حفظ عزت نفس مددجویان است.

۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۸:۵۲
رئیس اداره ورزش و جوانان مهاباد گفت: «آریا مام عبدالله» ورزشکای ملی پوش و شایسته این شهرستان مدال طلای مسابقات جهانی ژیمناستیک در بخش ترامپولین را در کشور پرتقال کسب کرد.

۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۸:۵۲
مدیرکل آبفا چهارمحال و بختیاری گفت: سند جامع تأمین آب شرب و کشاورزی استان در حال تدوین است تا بر مبنای آن از وزارت نیرو تخصیص آب بگیریم .

۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۸:۵۲
سرپرست معاونت میراث‌فرهنگی مازندران از ثبت ۱۳ اثر معنوی در لیست آثار ناملموس ملی خبر داد.

۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۸:۵۱
مدیر منطقه چهار شهرداری کرج گفت: از مردادماه سال گذشته تاکنون روزانه حدود حدود ۸۵ تن زباله از سطح این منطقه جمع آوری می‌شود.

۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۸:۵۱
سامانه سجام قوه قضائیه، راه ارتباط مردم با این قوه است که افراد می‌توانند از طریق آن گزارشات خود را اعلام کنند.

۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۸:۵۰
سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان از بلعیده شدن انگشتان دست دختربچه دو ساله کرمانی در دستگاه چرخ‌گوشت خبر داد.

۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۸:۵۰
رئیس سازمان انتقال خون خوزستان گفت: با همکاری مدیر شبکه بهداشت و درمان باغملک فضای ثابت و تجهیزات مورد نیاز، پایگاه انتقال خون در این شهرستان فراهم شد.

۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۸:۴۹
نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی از انجام حفاری خط دو متروی شیراز از میدان آزادی تا کلبه سعدی توسط قرارگاه خاتم الانبیا خبر داد.

۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۸:۴۹
امروز دریای عمان و شرق تنگه هرمز با وزش باد‌های جنوب شرقی مواج و متلاطم است.

۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۸:۴۸
سفیر اوکراین در سرزمین‌های اشغالی از رژیم صهیونیستی به دلیل امتناع از ورود آزادانه شهروندان اوکراینی انتقاد کرد.

۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۸:۴۸
معاون فنی و نظارت سازمان نظام پزشکی گفت: در حال حاضر ۱٠٠ هزار کارت الکترونیکی برای همکاران گروه هایی مانند پزشکان، دندان پزشکان، داروسازان و ماما ها صادر شده است.

۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۸:۴۷
نیروهای خبره نظامی کشورهای عضو ناتو با حضور در اوکراین به این کشور کمک مستشاری می کنند.

۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۸:۴۷
اعزام بیمار عارضه مغزی با بالگرد فلات قاره به بوشهر
۰۵ تیر ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۷
خارگ نیوز: مدیر عملیات عمومی خارگ گفت: یک بیمار با تشخیص عارضه مغزی نیاز به اعزام با بالگرد فلات قاره به مرکز شهرستان اعزام شد.

موج سواری روی گرانی/ گرانفروشان انگشت نما می شوند
۰۵ تیر ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۸
خارگ نیوز: روند روبه رشد گرانی اجناس ادامه دارد اما برای مقابله با گرانفروشی، طرح نصب بنر، پارچه و پلمب واحدهای متخلف در خارگ آغاز شود تا این متخلفان انگشت نمای عام و خاص شوند.

خارگ نیوز:محمد زمان جباری آتش نشان ورزشکار شرکت پایانه های نفتی ایران موفق به کسب مقام قهرمانی مسابقات کراس فیت آتش نشانان کشور شد

۰۴ تیر ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۸
بعضی غذا‌ها به شما کمک می‌کند طولانی تر، سالم‌تر و جوان‌تر زندگی کنید.

۰۴ تیر ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۳
اگرچه گیاهخواری می تواند فواید زیادی را به همراه داشته باشد، اما به دلیل عدم میانه روی می تواند خطراتی را به بار بیاورد.

۰۴ تیر ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۲
گندم سیاه به دلیل داشتن آهن نیز متمایز است. خوردن گندم سیاه در کم خونی اهمیت بسیار دارد.

۰۴ تیر ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۲
۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷ صفحه ۱۸ از ۵۰ ۱۹ ۲۰ ۲۱ ۲۲