» همه اخبار

آرشیو - اصلی اخبار

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران از آماده باش ستاد مدیریت بحران در پی تشدید آلودگی هوا خبر داد و گفت: هشدار نارنجی آلودگی هوا صادر شده است.

۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۱
بورس در آبان ماه ۱۴۰۱وضعیت خوبی داشته و توانست خاطره های روزهای خوب را دوباره زنده کند.

۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۱
بنابر اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته ۴۵ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی شد.

۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۰
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: ظرف سه سال آینده هیچ معبر خاکی در کشور وجود نخواهد داشت.

۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۸
سخنگوی وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران در واکنش به صدور قطعنامه حقوق بشری علیه تهران تاکید کرد: ایران هیچگونه همکاری با کمیته سیاسی تحت عنوان کمیته حقیقت‌یاب حقوق بشری نخواهد داشت.

۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۷
رئیس اتحادیه طلای تهران با بیان اینکه قیمت سکه متاثر از نوسانات بازار ارز و اخبار افزایش می یابد، گفت: افزایش فاصله قیمت اوراق سکه در بورس با بازار می تواند به ثبات و کاهش قیمتها کمک کند.

۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۶
مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر از بارگیری ۵۵ تن آنتی بیوتیک به کشور طی روز آینده خبر داد.

۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۵
رئیس جمهور ترکیه با تاکید بر عزم راسخ آنکارا برای «ریشه‌کن کردن سازمان تروریستی پ.ک.ک» گفت که این گروهک، تمامیت ارضی سوریه و عراق را تهدید می‌کند.

۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۵
رئیس قوه قضائیه گفت:قاضی و وکیل باید فهم و درک سیاسی داشته باشند اما سیاسی کاری نکنند اگر قاضی و وکیل، سیاسی‌کاری پیشه کردند آنگاه دیگر نمی‌توانند به حق و عدالت و انصاف رفتار کنند.

۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۴
مقامات آمریکا می‌گویند تداوم جنگ اوکراین و ارسال مداوم سلاحهای آمریکایی به اوکراین، موجب کاهش ذخایر انبارهای این کشور می‌شود و واشنگتن نمی‌تواند طبق برنامه تایوان را در برابر چین مسلح کند.

۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۴
نزدیکی یک معدن در جنوب گیلان به خطوط انتقال و شبکه توزیع برق این استان، فعالیت ها و رانش زمین سبب شده تا خطراتی شبکه برق گیلان و کشور را تهدید کند.

۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۴
رئیس جمهور اوکراین اعلام کرد که روسیه در حال آماده‌سازی حملات موشکی جدید علیه این کشور است.

۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۱
امکان ثبت‌سفارش برخی کالاهای دارای ممنوعیت واردات بر اساس موافقتنامه تجاری دولت‌های ایران و پاکستان، در سامانه تجارت فعال شد.

۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۱
معاون اول رئیس جمهور گفت: دولت به اجرای مصوبات سفرهای استانی متعهد است و تخصیص اعتبارات و منابع مالی مرتبط با این مصوبات در جریان است.

۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۰
سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور ایران در گفتگو با تمیم بن حمد آل ثانی امیر قطر از وی به دلیل برگزاری مناسب رقابت های جام جهانی ۲۰۲۲ قدردانی کرد.

۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۰
بازیکن تیم ملی فوتبال ایران گفت: آماده بازی با آمریکا هستیم و نقاط ضعف و قوت این تیم را می‌شناسیم.

۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۹
سرمربی تیم ملی فوتبال آمریکا گفت: دیدار برابر ایران از اهمیت بالایی برخودار است و به نوعی بازی ناک اوت خواهد بود که هر تیمی ببازد کارش تمام است.

۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۹
سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال آلمان بار دیگر درباره تیم ملی ایران صحبت کرد و گفت: دوستان ایرانی زیادی دارم و همیشه از مردم ایران تعریف کرده‌ام.

۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۸
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران ضمن اشاره به اظهارات جنجالی «یورگن کلینزمن» در آستانه دیدار با آمریکا، گفت: فردا روز خیلی خاصی است و می‌خواهیم برابر آمریکا برنده بشویم.

۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۸
سقف فروش ارز به صورت اسکناس در بازار توافقی، برای اشخاص دارای کارت بازرگانی از ۲ هزار یورو به ۶ هزار یورو افزایش یافت.

۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۷
۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷ ۱۸ صفحه ۱۹ از ۵۰ ۲۰ ۲۱ ۲۲ ۲۳