کد خبر : ۷۱,۵۱۶
۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۰:۵۰
روابط عمومی‌ها از ارکان اصلی بازتاب دستاوردها در خارگ هستند
بخشدار ویژه خارگ گفت: بدون تردید روابط عمومی‌ها در جزیره راهبردی خارگ همواره به‌عنوان یکی از ارکان عمده در بازتاب دقیق دستاوردهای این جزیره صنعتی و اقتصادی و مرکز حیاتی کشور است.
محمدرضا دشتی زاده در گفت‌وگو با خبرنگار خارگ نیوز اظهار داشت: امروز عصر رسانه‌ها است و هر شهروند برای زندگی در جامعه باید از سواد رسانه، بصیرت، معرفت و آگاهی برخوردار باشد، تا به راحتی مورد سو استفاده دشمنان قرار نگیرد، فعالان رسانه، امروز سربازان سنگر جهاد تبیین هستند باید فشار کاری سنگینی را تحمل کنند، تا در برابر این همه هجمه‌های دشمن روشنگری کنند.
 
وی افزود: نقش فعالان عرصه ارتباطات و روابط عمومی به عنوان ناشر خوبی‌ها و توسعه دهنده آگاهی افکار عمومی و ایجاد شرایط برای اطلاع رسانی شفاف و ارتباطات اثربخش بین مردم و خادمان آنها در دستگاه‌ها، بی بدیل و قابل تقدیر است.
 
بخشدار ویژه خارگ تصریح کرد: به نظر می‌رسد، فعالان پرتلاش این عرصه باید با طراحی و برنامه ریزی هوشمندانه و مبتنی بر شفافیت و واقع گرایی زمینه افزایش تعامل مردم و مسؤولان را فراهم و بهینه کرده و افق‌ها و چشم اندازهای روشن برای فردای بهتر را ترسیم کنند.
 
دشتی زاده گفت: بدون تردید روابط عمومی‌ها در جزیره راهبردی خارگ همواره به‌عنوان یکی از ارکان عمده در بازتاب دقیق دستاوردهای این جزیره صنعتی و اقتصادی و مرکز حیاتی کشور به شمار می‌رود.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید