کد خبر : ۶۸,۴۵۸
۲ دی ۱۴۰۲ ۱۱:۴۸
ثبت همه رکوردها با حضور دکتر وفایی
خارگ نیوز: درآمد‌های پتروشیمی خارک در دوره یک ماهه آبان ۱۴۰۲ به بیش از هزار میلیارد تومان رسیده است.
به گزارش خارگ نیوز،  دکتر حسن وفایی مدیر عامل جدید و مجرب پتروشیمی خارک که سکان این پتروشیمی را از ۲۲ شهریور ماه سالجاری به دست گرفته توانست با توسعه همه جانبه در این شرکت و هم افزایی و همدلی و استفاده از تمام توان کارشناسی و مدیریتی مجموعه پتروشیمی خارک در تولید و فروش مقداری و مبلغی سه ماهه درخشان و رکوردهای جدیدی را ‌ثبت کند و پاسخ اعتماد سهامداران و مسسوولین استان بوشهر راکه وعده داده بود در کوتاه مدت جامه عمل بپوشاند.
 
مدیر عامل جدید پتروشیمی خارک در گفت و گویی ضمن تشکر از اهتمام ، همدلی ، مسسوولیت پذیری و هم افزایی کارکنان و مدیران این پتروشیمی در ثبت رکوردهای جدید گفت: کارکنان پتروشیمی خارک توانستند با حول و قوه الهی در اذر ماه هم رکورد روزانه تولید را با ۳۴۱۲ تن ( ۱۵ اذر ) بشکنند و هم در اذر ماه با فروش مقداری ۱۷۵ هزار تن رکورد فروش ماهیانه این شرکت را در دو سه دهه اخیر جابجا کنند.
 
وی اظهار داشت: این کارها چیزی جز لطف خدا و همکاری و همدلی همکاران نبود و لازم می دانم از همه همکاران پتروشیمی خارک در تمام واحدها که مانند حلقه های زنجیر به هم پیوسته این کار را انجام دادند تشکر کنم.
 
وی افزود : در نه ماهه سالجاری با تولید858 هزار تن در مقایسه با تولید ۸۰۰ هزار تن مدت مشابه سال قبل و فروش مقداری ۸۴۲ هزارتن در مقایسه با ۸۰۶ هزار تن مدت مشابه سال قبل و فروش مبلغی حدود ۹۹۰۰میلیارد تومان در مقایسه با ۷۹۰۰میلیارد تومان مدت مشابه سال قبل سال کم نظیری را در تولید و فروش مبلغی و مقداری تاکنون رقم زدیم.
 
دکتروفایی علاوه بر توجه به تولید و فروش توسعه همه جانبه و توجه به طرحهای توسعه ایی ، پرونده های حقوقی راکد ، مسسوولیت اجتماعی و رفاه کارکنان را از برنامه های دیگر ذکر کرد و گفت: در این مدت توجه به طرحهای توسعه ایی و زنجیره ارزش از جمله تبدیل متانول به اتانول و اسید استیک در دستور کار گرفت.
 
مدیرعامل پتروشیمی خارک با اشاره به مسسوولیت اجتماعی شرکت گفت: مردم خونگرم ومهربان خارگ باید از مزایای پتروشیمی خارک بهره مند باشند و در ابتدای کار پس از دیداربا مسسولین استان بوشهر و خارک پروژه ساخت مدرسه ۹ کلاسه را پس از ۱۰ سال در ۱۰ روز با همراهی هیات مدیره محترم اغاز کردیم و انشاالله مدرسه را در ۱۰ ماه با پیمانکار بومی تحویل خواهیم داد و کارها بر اساس برنامه زمانبندی شده پیش می رود.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید