کد خبر : ۶۶,۴۲۰
۱۲ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۰۹
دعوت مدیر عملیات عمومی خارگ برای حضور مردم جهت شرکت در راهپیمایی ۱۳ آبان
مدیر عملیات عمومی خارگ طی پیامی از اهالی غیور جزیره راهبردی خارگ جهت شرکت در راهپیمایی روز ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی دعوت کرد.
به گزارش خارگ نیوز؛ در آستانه 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی حسین احمدی مدیر عملیات عمومی خارگ با صدور پیامی از ملت همیشه در صحنه و استکبارستیز جزیره راهبردی خارگ بویژه دانشجویان و دانش آموزان دعوت کرد تا در مراسم راهپیمایی 13 آبان حضور یابند.
 
متن پیام بدین شرح است:
 
سیزدهم آبان یادآور سه مناسبت بزرگ تبعید حضرت امام خمینی(ره) ، شهادت جمعی از دانش آموزان و روزاستکبارستیزی و خلق حماسه جوانان ایرانی به ویژه دانش آموزان و دانشجویان پیرو خط امام است.

 

حوادث‌ سه‌گانه‌ این روز از تبعید حضرت‌ امام‌ خمینی (ره) در سال‌ 1343 تا کشتار دانش‌آموزان‌ در سال‌ 1357 و تسخیر لانه‌‌ جاسوسی‌ در سال‌ 1358 به دست دانشجویان پیرو خط امام راحل؛ نگاه استکبارستیزی و استبدادگریزی را به‌عنوان شاخصه یک حکومت الهی و ملت امام حسینی(ع) در وجود نوجوانان، جوانان و همه اقشار مردم آنچنان رشد داده که در مسیر مبارزه‌‌ افتخارآمیز، همیشه پیشاهنگ‌ و پیشرو هستند و در حوادث اخیر در فلسطین قهرمان هم موجب عصبانیت دشمنان گشته است.

 

استکبار جهانی همواره با منطق زورمدارانه و دیکتاتوری رسانه ای خود بر آن است تا جهان را زیر سطله خویش در آورد و برای رسیدن به این مقصود شوم، مقابله جدی با اسلام ناب محمدی (ص) در سرلوحه برنامه های دشمنانه قرار دارد.

 

در این میان پاسداشت این روز باعظمت، یکی از وظایف نسل جوان امروز و آینده است تا قدرت‌ و عظمتی‌ را که‌ در سایه‌‌ اسلام‌ناب محمدی(ص)، وحدت‌ و مجاهدت رزمندگان‌ همچون طلایه دار جبهه مقاومت، سردار دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی عزیز به‌ دست‌ آمده، حفظ نمایند.

 

در این روز بزرگ، جوانان و نوجوانان کشور اسلامی ایران در سایه تعالیم اسلامی؛ بلوغ فکری و عقیدتی خود را وارد جریان انقلاب اسلامی کردند و اکنون نیز این بصیرت و آگاهی و آزادی خواهی و ایستادگی در برابر زور و ظالم، خار چشم دشمنان خواهد بود.

 

از اقشار مختلف مردم بویژه دانشجویان و دانش آموزان دعوت می نمایم تا در مراسم راهپیمایی این روز بزرگ و عزیز که مصداق هیات من الذله سرور سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) می باشد شرکت نموده و بار دیگر وحدت همدلی واقتدارنظام جمهوری اسلامی برای جهانیان به نمایش گذاشته شود.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید