کد خبر : ۶۰,۹۱۹
۲۸ خرداد ۱۴۰۲ ۱۱:۵۷
سرپرست اداره آموزش و پرورش منطقه بندرریگ گفت: ۶ نفر از دانش‌آموزان این منطقه با درخشش در مسابقات فرهنگی و هنری استان بوشهر با کسب رتبه‌های برتر به مرحله کشوری راه یافتند.
علی بحرینی زاده روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: در این مسابقات ۶ دانش آموز با کسب مقام اول به مرحله کشوری راه یافتند و ۱۳ نفر دیگر مقام‌های دوم و سوم را کسب کردند که از این مجموع ۱۸ نفر دختر و یک نفر پسر هستند.
 
وی گفت: امیرحسین باقرزاده از آموزشگاه امام خمینی (ره) در رشته شعر، مینا حسنی از آموزشگاه آسیه در رشته قالیبافی، نیلوفر غواصی، مرضیه معین، سارا کریمی و بی نظیر زاهدی از آموزشگاه بنت الهدی در رشته تئاتر عروسکی با کسب رتبه اول استان موفق به راهیابی مرحله کشوری شدند.
 
وی افزود: عایشه دریایی از آموزشگاه حضرت معصومه(س) در رشته پته دورزی، نجمه شاهین زاده از آموزشگاه بنت الهدی در رشته عکاسی و فرزانه خواجه از آموزشگاه آسیه در رشته عکاسی حایز رتبه دوم استانی شدند.
 
رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه بندر ریگ بیان کرد: سیما راشدی از آموزشگاه کوثر در رشته شعر، مبینا دریاگرد از آموزشگاه حضرت معصومه (س) رشته ملیله‌دوزی، صدیقه و نگار قیصری، فاطمه کوشافر از آموزشگاه حضرت معصومه(س) در رشته نمایشنامه خوانی، عسل جعفری از آموزشگاه آسیه رشته داستان نویسی، مائده پوشیاش، فاطمه سادات علوی، فاطمه یزدانی و سونیا زارعی از آموزشگاه بنت الهدی در رشته نمایشنامه خوانی همگی رتبه سوم استانی را کشب کردند.
 
بخش بندرریگ از توابع شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر واقع است.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید