کد خبر : ۵۹,۷۵۹
۳ خرداد ۱۴۰۲ ۱۱:۲۷
استاندار مازندران رمز پیروزی در آزادسازی خرمشهر و ماندگار سوم خرداد در تاریخ حماسه ایران را یکدلی و وحدت بین اقشار مختلف جامعه در دوران دفاع مقدس دانست و گفت: خرمشهر یک ایران بود و از همه قشر، قوم و جناحی در عملیات آزاد سازی خرمشهر حضور داشتند.
سید محمود حسینی پور امروز در مراسم صبحگاه مشترک سپاه کربلا مازندران به مناسبت گرامیداشت سالروز فتح خرمشهر، با بیان اینکه قدردانی از پیشکسوتان جهاد و شهادت، پیروی عملی از راه آنان است، اظهار کرد: با رهبری معظم انقلاب عهد و پیمان می بندیم که تا آخرین لحظه جان‌مان پای ارزش های انقلاب اسلامی ایستادگی کنیم.
 
وی با اشار به اینکه سپاه، بسیج و رزمندگان اسلام بدون چشمداشت همواره در ارائه خدمت به مردم آماده هستند، افزود: بیش از ۶هزار شهید در عملیات بیت‌المقدس تقدیم نظام شد تا غرور آفرینی رزمندگان به جهانیان نشان داده شود.
 
این مسئول به نقش آفرینی مردم مازندران در آزادسازی خرمشهر اشاره کرد و یادآور شد: اراده مردم پرشور دیارعلویان در رویارویی با دشمنان به ویژه در دوران دفاع مقدس ستودنی بوده است و همچنان این رشادت‌ها در دفاع از حرم استمرار یافت.
 
نماینده عالی دولت در مازندران با اظهار اینکه در هشت سال جنگ تحمیلی مردم ملت امام حسین شدند و جنگیدند، خاطرنشان کرد: امروز نیز ضمن پیروی از راه شهدا و آرمان های انقلاب باید از پیشکسوتان جهاد و شهادت تجلیل شود، جوانان باید بدانند که پیشکسوتان این عرصه، به خصوص جانبازان قطع نخاعی یادگاران انقلاب هستند.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید