کد خبر : ۴۸,۴۰۸
۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۱۱:۳۷
هیئت‌های مذهبی خارگ حمایت می شوند
خارگ نیوز: رئیس شورای اسلامی شهر خارگ گفت: شورای اسلامی شهر در چارچوب اختیارات قانونی خود از هیئت‌های مذهبی و عزاداری سید و سالار شهیدان امام حسین (ع) حمایت می‌کند.
یوسف وطن دوست در گفتگو با خبرنگار خارگ نیوز اظهار کرد: شورای اسلامی شهر در چارچوب اختیارات قانونی خود از هیئت‌های مذهبی و عزاداری سید و سالار شهیدان امام حسین (ع) حمایت می‌کند.
 
رئیس شورای اسلامی شهر خارگ با تاکید بر لزوم برگزاری هر چه با شکوه‌تر مراسم ویژه ماه محرم افزود: برگزاری مراسم ماه محرم و عزاداری سید و سالار شهیدان امام حسین (ع) و یاران باوفای حضرت در جزیره خارگ قدمت بسیار دیرینه ای دارد.
 
وی با اشاره به تحت تأثیر قرار گرفتن مراسم محرم در سال‌های گذشته به دلیل بیماری کرونا گفت: در طی دو سال اخیر به دلیل بروز پاندمی کرونا اجرای مراسم تحت تأثیر این بیماری بود که به لطف خدا و خدمات و همت دولت در اجرای واکسیناسیون بیماری کرونا و کاهش روند ابتلاء به این ویروس امسال این مراسم به صورت حضوری و با حضور پر شور مردم و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.
 
یوسف وطن دوست در پایان گفت: با درخواست هیئت امنای مسجد امیر المومنین علی (ع) و مصوبه شورای اسلامی شهر مساعدت مالی جهت تعمیر و نوسازی ادوات آئین عزاداری سنتی به عمل آمد.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید