کد خبر : ۴۴,۱۶۴
۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۲۰:۴۰
ظرفیت پروازی اعزام بیماران اورژانسی خارگ افزایش می‌یابد
خارگ نیوز: معاون وزیر نفت گفت: در حوزه اعزام بیماران اورژانسی این جزیره ظرفیت پروازی این جزیره به زودی افزوده خواهد شد و هیچ مانعی برای خدمات رسانی در این زمینه وجود ندارد.

به گزارش خارگ نیوز، محسن خجسته مهر عصر پنج شنبه در نشست با نماینده مردم شریف بوشهر، گناوه و دیلم اظهار داشت: مردمان جزیره خارگ در تمامی پیروزی‌های ایران اسلامی سهیم هستند، این جزیره دارای مردمانی ایثارگر هستند و این باعث شد که صادرات نفت لحظه‌ای از این جزیره قطع نشود.

وی افزود: امروز اعلام می‌کنیم بکارگیری نیرو در این جزیره با اولویت بومیان این جزیره در شرکت‌های نفتی باشد، خرید شرکت‌های مستقر در خارگ از بازار این جزیره صورت بگیرد، پیمانکاران حوزه شرکت ملی نفت مکلف خواهند شد که از نیروی‌های بومی استفاده نمایند.

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران تصریح کرد: در خصوص دستگاه سی تی اسکن جزیره خارگ تمامی کارها صورت گرفته و حدود ۶۰ میلیارد ریال هزینه شده و یه زودی به بیمارستان خارگ تحویل داده خواهد شد.

ظرفیت پروازی اعزام بیماران اورژانسی خارگ افزایش می‌یابد

خجسته مهر خاطر نشان کرد: ما در خارگ یک خانواده هستیم، در حوزه اعزام بیماران اورژانسی این جزیره ظرفیت پروازی این جزیره به زودی افزوده خواهد شد و هیچ مانعی برای خدمات رسانی در این زمینه وجود ندارد.

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران افزود: در بحث تخصیص زمین آماده هرگونه همکاری هستیم ولی این موضوع نیازمند تغییر کاربری هست، در زمینه بدهی عوارض شرکت نفت فلات قاره به شهرداری خارگ یک جلسه با قید فوریت برگزار و نتیجه را اطلاع رسانی کنید.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید