کد خبر : ۴۲,۱۱۷
۸ فروردین ۱۴۰۱ ۲۱:۵۱
مردم و مسئولان بوشهر برای خدمات‌دهی به مسافران بسیج شده‌اند
خارگ نیوز: استاندار بوشهر گفت: در راستای ارائه بهترین و بیشترین خدمات در ایام نوروز، مسئولان و مردم این استان برای خدمات‌دهی شایسته به مسافران بسیج شده‌اند.
به گزارش خارگ نیوز، احمد محمدی‌زاده در نشست شورای اداری استان بوشهر اظهار داشت: از ابتدای تعطیلات نوروزی تاکنون شاهد حضور گسترده مسافران نوروزی از استان‌های مختلف کشور هستیم که خدمات خوبی در استان بوشهر ارائه شده است.
 
وی با اشاره به تدوین برنامه ویژه برای خدمات‌رسانی به گردشگران و مسافران خاطرنشان کرد: در این راستا مسئولان و مردم استان بوشهر بسیج شده‌اند و تا پایان تعطیلات این روند ادامه خواهد داشت.
 
استاندار بوشهر هدف مدیریت سفرهای استان بوشهر را ایجاد سفر خوب، خوش و ایمن برای مسافران دانست و بیان کرد: استان بوشهر از استان‌های برتر در ورود مسافر در ایام نوروز بوده است.
 
وی گردشگری را منشأ تحریک اقتصادی دانست و خاطر نشان کرد: صنعت گردشگری منشأ تحرک اقتصادی استان بوشهر است و کمک می‌شود زمینه رفاه و ایمن گردشگران فراهم شود.
 
محمدی‌زاده استان بوشهر را نخستین استان در ارائه خدمات سفر به مسافران معرفی شده است تصریح کرد: بوشهر، نخستین استان در ارائه خدمات مطلوب به مسافران و گردشگران معرفی شده که نشان از تلاش همگانی در سفر گردشگران است.
 
استاندار بوشهر با بیان اینکه این خدمات تا پایان تعطیلات نوروزی ادامه دارد افزود: تلاش می‌شود همه مسافران به خیر و خوشی وارد استان بوشهر شوند و با خاطرات خوش از استان خارج شوند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید