کد خبر : ۳۹,۹۰۱
۳ اسفند ۱۴۰۰ ۱۹:۰۱
۳۰ میلیارد کالای قاچاق در پوشش حمل ضایعات با تلاش مرزبانی استان بوشهر کشف شد
خارگ نیوز: جانشین فرمانده مرزبانی استان بوشهر از کشف ۳۰ میلیارد کالای قاچاق در اقدام اطلاعاتی مشترک از یک دستگاه کامیون خبر داد و گفت: از این کامیون ۵ تن پوشاک و پارچه و دیگر اقلام خارجی در پوشش حمل ضایعات با بار نامه جعلی کشف شد.
به گزارش خارگ نیوز، سرهنگ محمد ورمزیار در گفت‌وگو با خبرنگاران در بوشهراز رصد شبانه‌روز سواحل و مرز دریایی خلیج‌فارس در استان بوشهر خبر داد و اظهار داشت: تمام شناورها در مرز دریایی خلیج‌فارس استان بوشهر مورد پایش قرار می‌گیرند و با هرگونه تخلف در عرصه‌های مختلف به‌ویژه حوزه اقتصادی و قاچاق برخورد قاطع می‌شود.
 
جانشین فرمانده مرزبانی استان بوشهر از شناسایی کامیون حامل کالا قاچاق خبر داد و خاطر نشان کرد: با اشراف و هدایت اطلاعاتی مرزبانی استان بوشهر، یک دستگاه کامیون حامل حجم زیادی از کالای قاچاق با همکاری پلیس امنیت اقتصادی استان همدان در محور ملایر به همدان شناسایی و توقیف شد.
 
وی با بیان اینکه کالاهای قاچاق در پوشش حمل ضایعات و بار نامه جعلی شناسایی شد افزود: از کامیون توقیفی مقدار 5 تن پوشاک و پارچه و دیگر اقلام خارجی که محموله را در پوشش حمل ضایعات با بار نامه جعلی جاسازی شده بود کشف شد.
 
ورمزیار ضمن اشاره به دستگیری راننده کامیون حامل کالای قاچاق خاطر نشان کرد: کارشناسان ارزش کالا قاچاق مکشوفه را 30 میلیارد ریال برآورد کرده‌اند که پس از تشکیل پرونده مقدماتی به همراه متهم تحویل مراجع قانونی شد.
 
جانشین فرمانده مرزبانی استان بوشهر ضمن تقدیر از همکاری پلیس امنیت اقتصادی استان همدان تصریح کرد: استمرار عملیات مشترک پلیس با سایر استان‌ها به منظور ضربه زدن به قاچاقچیان در اولویت قرار دارد و این مهم نشانه همدلی و تعامل نیروی انتظامی و مرزبانی است.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید