کد خبر : ۳۸,۷۴۶
۲۱ دی ۱۴۰۰ ۱۹:۴۹
۱۶ دستگاه ماینر قاچاق به ارزش ۲۲ میلیارد ریال در استان بوشهر کشف شد
خارگ نیوز: رئیس پلیس استان بوشهر از کشف ۱۶ دستگاه ماینر قاچاق به ارزش بیش از ۲۲ میلیارد ریال و دستگیری یک نفر متهم در این استان خبر داد.
به گزارش خارگ نیوز، سردار حیدر سوسنی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر، فعالیت مراکز استخراج رمز ارزها را قاچاق و غیرمجاز دانست و اظهار داشت: مبارزه با تخلفات در ابعاد گوناگون از جمله قاچاق کالا و فعالیت غیرمجاز استخراج رمز ارز یکی از مأموریت‌های مهم نیروی انتظامی است.
 
فرمانده انتظامی استان بوشهر از کشف انبار نگهداری کالا قاچاق در گناوه خبر داد و گفت: در اجرا طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز، مأموران انتظامی با رصد اطلاعاتی موفق به شناسایی یک انبار کالای قاچاق در یکی از محلات شهر گناوه شدند.
 
رئیس پلیس استان بوشهر افزود: تیم رسیدگی پلیس، با هماهنگی مقام قضائی وارد عمل و در بازرسی از محل 16 دستگاه ماینر قاچاق به ارزش 22 میلیارد ریال کشف شد.
 
وی با اشاره به دستگیری یک متهم در این رابطه و تحویل به مراجع قضایی خاطر نشان کرد: هر گونه فعالیت در زمینه کالا قاچاق ضربه مستقیم به تولید کنندگان داخلی وارد می‌کند و سبب بیکاری و رکود اقتصادی را فراهم می‌کند که نیروی انتظامی در این خصوص با قاطعیت با مخلان نظم اقتصادی جامعه برخورد می‌کند.
 
فرمانده انتظامی استان بوشهر خاطرنشان کرد: تهیه دستگاه‌های استخراج ارز به‌صورت قاچاق و استفاده غیر مجاز از برق شهری در بکارگیری آن جرم است و مأموران انتظامی با متخلفان برابر قانون برخورد می‌کند.
 
سوسنی اضافه کرد: مبارزه بی‌امان با قاچاقچیان کالا و ارز و برخورد با جرائم اقتصادی گام موثر در حمایت از تولید، اشتغال و سرمایه‌گذاری داخلی است و پلیس در این راستا از هیچ کوششی فروگذاری نمی‌کند.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید