کد خبر : ۳۴,۵۶۰
۲۷ شهریور ۱۴۰۰ ۱۳:۴۶
خارگ نیوز: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی همدان گفت: با وجود اعمال محدودیت تردد بین استانی و شبانه، نقض محدودیت‌های کرونایی در این شهرستان افزایش دارد.
به گزارش خارگ نیوز، سرهنگ جمالی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی همدان گفت: با وجود اعمال محدودیت تردد بین استانی و شبانه، اما نقض محدودیت‌های کرونایی در این شهرستان افزایش دارد.
 
او گفت: روزانه ۳۰۰ تا ۴۰۰ خودروی غیربومی که در سطح شهر همدان تردد دارند از طریق دوربین‌ها و مأموران پلیس راهور اعمال قانون می‌شوند.
 
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی همدان افزود: خودرو‌های دارای پلاک غیربومی در مناطق تفریحی و گردشگری از جمله گنجنامه، بلوار ارم، میدان باباطاهر، بوعلی سینا و بلوار ارم بیش از دیگر مناطق دیده می‌شود.
 
سرهنگ جمالی تأکید کرد: این خودرو‌ها عبوری نیستند بلکه سرنشینان آن برای تفریح و مسافرت همدان را به عنوان مقصد گردشگری انتخاب کردند و گاهی اقدام به نصب چادر در حوالی آرامگاه باباطاهر و برخی بوستان‌ها نیز می‌کنند.
 
او افزود: اغلب خودرو‌های غیربومی دارای شماره انتظامی تهران، کردستان، خوزستان، قم، و مرکزی دارند و به صورت محدود استان کرمان و دیگر استان‌ها نیز دیده می‌شود.
 
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی همدان تصریح کرد: محدودیت تردد شبانه از ساعت ۲۲ تا سه بامداد همچنان به قوت خود باقی است و در این محدوده زمانی هر شب به طور میانگین ۴۰۰ دستگاه خودرو به علت نقض محدودیت کرونایی جریمه ۲۰۰ هزار تومانی می‌شوند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید