کد خبر : ۳۱,۷۳۵
۱ مرداد ۱۴۰۰ ۲۱:۰۰
نام و یاد شهیده مدافع سلامت خارگ در مرتفع‌ترین قله استان فارس طنین انداز شد
خارگ نیوز:‌رئیس هیات کوهنوردی جزیره خارگ گفت: با هدف گرامیداشت یاد و خاطره اولین شهیده مدافع سلامت جزیره خارگ شهیده سهیلا خراسانی و ارج نهادن به مدافعان سلامت جزیره خارگ تیم ۱۲ نفره کوهنوردی جزیره خارگ موفق به صعود به قله ۳۹۱۸ متری بل مرتفعترین قله استان فارس شد.
به گزارش خارگ نیوز، محمدرضا دشتی زاده در گفتگو با خبرنگار خارگ نیوز اظهار داشت : تیم ۱۲ نفره کوهنوردی جزیره خارگ موفق به صعود به قله ۳۹۱۸ متری بل مرتفعترین قله استان فارس شد. 
 
وی افزود: این صعود با هدف گرامیداشت یاد و خاطره اولین شهیده مدافع سلامت جزیره خارگ شهیده سهیلا خراسانی و ارج نهادن به مدافعان سلامت جزیره خارگ در طول سال‌های همه گیری ویروس کرونا انجام گرفت.
 
رئیس هیات کوهنوردی جزیره خارگ تصریح کرد: هیات کوهنوردی جزیره خارگ از ابتدای فعالیت خود علاوه بر اینکه تمرکز جدی بر روی رشد و پرورش کوهنوردان بالقوه جزیره خارگ داشته است سعی کرده در کنار ورزش فعالیت های فرهنگی را در سرلوحه کار خود قرار دهد که از جمله این فعالیت ها گرامیداشت و ثبت نام شهدای گرانقدر جزیره خارگ بر روی قله های ایران بوده است.
 
وی خاطر نشان کرد: کوهنوردی علارغم خطراتی که در پیش رو دارد ولی در نهایت ورزشی انسان ساز است که در جزیره خارگ با تمام محدودیت ها کوهنوردان خارگی با همت و تلاش خود توانستند نشان دهند می‌توان با برنامه ریزی دقیق و اصولی به بلندای قله ها رسید .
 
دشتی زاده در پایان یادآور شد: برنامه های متنوعی چه از لحاظ استعدادیابی و تقویت مهارت ها و همچنین ارتقا سطح کیفی و کمی کوهنوردان جزیره خارگ در پسا کرونا تدوین نموده ایم تا زمینه رشد و شکوفایی بیشتر را فراهم سازیم.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید