کد خبر : ۲۷,۹۷۴
۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۲۱:۴۰
هیچ پشتیبان و تکیه گاهى همچون مشورت نیست و مشورت عین هدایت است
خارگ نیوز: عضو شورای شهر خارگ، کلمه مقدس شورا که آن را ارج می نهم، چرا که نه ابزار اعمال قدرت بلکه دین ارزشمندیست که رای های گرانبهای مردم بر گردن اعضای شوراها گذاشته است.
به گزارش خارگ نیوز، لطف اله علی پور عضو شورای شهر خارگ، کلمه مقدس شورا که آن را ارج می نهم، چرا که نه ابزار اعمال قدرت بلکه دین ارزشمندیست که رای های گرانبهای مردم بر گردن اعضای شوراها گذاشته است.

حال که به آخرین ماههای پنجمین دوره شورا شهر نزدیک می شویم، در روز گرامیداشت شوراها، از اهالی صبور شهرم تقدیر می نمایم *چراکه هر آنچه در قالب شورا معنا می گیرد از اعتماد مردم نجیب و خوش قلب جزیره جاودانه خارگ است.*


مهمترین مساله اجتماعى، اصل شورا است که بدون آن همه کارها ناقص است، یک انسان هر قدر از نظر فکرى نیرومند باشد نسبت به مسائل مختلف تنها از یک یا چند بعد مى نگرد، و لذا ابعاد دیگر بر او مجهول مى ماند، اما هنگامى که مسائل در شورا مطرح گردد، کم عیب و نقص مى گردد، و از لغزش دورتر است.

این روند به تدریج باعث گسترش سنت حسنه مشورت و افزایش امید و انگیزه در قالب یک جامعه پویا خواهد شد.

*همراهی مردم، قدرت مدنی شوراها*

همواره بر این اصل پایبند بوده ایم که همراهی مردم با نمایندگان خود پس از تشکیل شورا، بزرگترین رمز موفقیت در نیل به اهداف شورای شهر است.

بزرگترین افتخار من در طی این سال ها این است که هرگز از لطف، حمایت و همراهی مردم محروم نمانده ام و همیشه به پشتوانه آنان در ایفای نقشم بعنوان عضو شورای شهر خارگ دلگرم بوده ام.

*شهری که گوهر وجودش لایق بهترین هاست.*
امید است در طی این سالها توانسته باشم قدم کوچکی در راه ارتقاو توسعه شهرم بردارم.

*راه پیشرفت همیشه بی انتهاست*

در پایان باید یادآور شد که ایران اسلامی، با داشتن سرمایه های انسانی آگاه و توان بالقوه ای برای پیمودن مسیر توسعه دارد.

از این رو با ارج نهادن به جایگاه شورا های شهر و مشارکت هر چه بیشتر مردم،می توان در میان جوانان سنت مقدس مشورت را نهادینه کرد .

این روز را به اعضای شوراهای اسلامی در سراسر کشور به ویژه همکاران خودم در مجموعه شورای اسلامی شهر خارگ تبریک و تهنیت عرض می نمایم و توفیق تمامی این عزیزان را در راستای انجام رسالت بزرگ شوراها و خدمت به مردم بزرگوار و شریف ایران اسلامی، از درگاه ایزد متعال خواستارم.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید