کد خبر : ۱,۷۸۳
۲۵ آبان ۱۳۹۸ ۰۹:۴۶
باهدف آشنایی بچه‌ها با محیط‌زیست؛
خانه طبیعت کودک و نوجوان بوشهر افتتاح شد
خارگ نیوز: خانه طبیعت کودک و نوجوان باهدف آشنایی بچه‌ها با محیط‌زیست و آشتی خانواده‌ها با فضای سبز و ایجاد فرهنگ محیط‌زیستی افتتاح شد.
به گزارش خارگ نیوز؛ احمد بارگاهی سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بوشهر در این آیین اظهار داشت: خانه طبیعت کودک و نوجوان گام کوچکی در این راستا است که با محوریت خانواده، کودک و نوجوان بنا شده است.

وی با بیان اینکه امیدواریم خانه طبیعت کودک زمینه پیوند خانواده‌ها با طبیعت را فراهم نماید تصریح کرد: با توجه به ورود تکنولوژی به زندگی امروز که تحرک کودکان کم شده است قصد داشتیم شایستگی‌های فردی، علمی و فنی کودکان را از این طریق بارور کنیم تا به‌نوعی به دل طبیعت آمده و با طبیعت و محیط‌زیست آشنا شوند.

مدیر خانه طبیعت کودک و نوجوان بوشهر نیز گفت: اینجا بستری فراهم‌شده تا خانواده‌ها، کودکان و دانش آموزان رشد یکپارچه‌ای داشته باشند.

مرجان راواردشیری بیان کرد: در قسمتی از پارک حیواناتی چون جوجه، مرغ و خروس و بز را در قالب یک باغچه کوچک گرد هم آورده‌ایم، چرا که بچه‌ها از لمس حیوانات و غذا دادن به آن‌ها لذت می‌برند و وقتی تخم گذاشتن مرغ تا مرحله تبدیل‌شدن به جوجه و مراحل رشد حیوانات و آنچه در طبیعت اتفاق می‌افتد را می‌بینند از جنب‌وجوشی که در طبیعت جریان دارند انرژی می‌گیرند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید