کد خبر : ۱,۵۰۱
۱ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۰۱
دست‌اندرکاران مراسم اربعین حرکتی بزرگ و بی نظیر را رقم زدند
خارگ نیوز: رئیس شورای هیئت‌های مذهبی کشور با تقدیر از تلاش‌های صورت گرفته برای برپایی پیاده‌روی عظیم اربعین، گفت: همه دست‌اندرکاران مراسم اربعین حرکتی بزرگ و بی نظیر را رقم زدند.
به گزارش خارگ نیوز، نوشاد نوشادی با تقدیر از از اقدام تحسین برانگیز و انقلابی مهدی ترابی بازیکن هیئتی و ارزشی باشگاه پرسپولیس تهران اظهار داشت: سلبریتی واقعی شما هستید که قدرشناس نظام، رهبری، خون شهدا و ارزش‌های انقلاب اسلامی هستید.

وی اضافه کرد: ترابی با این اقدام انقلابی دل جامعه بزرگ هیئت‌های مذهبی کشور را شاد و دشمنان داخلی و خارجی و برخی سلبریتی نماهایی که با امکانات و ظرفیت های این نظام به نام و آوازه‌ای رسیدند و برخلاف منافع نظام و انقلاب گام برمی‌دارند را مایوس کرد.

رئیس شورای هیئت‌های مذهبی کشور با تقدیر از ستاد مرکزی اربعین حسینی و ریاست سازمان تبلیغات اسلامی در برگزاری مراسم اربعین بیان کرد: بی‌شک نقش هیئت‌های مذهبی در اطلاع رسانی و ساماندهی و حضور مردمی در مراسم راهپیمایی عظیم اربعین حسینی بی‌بدیل و بی‌نظیر و برپایی مواکب اوج دلدادگی هیئت‌های مذهبی به ائمه اطهار علیهم السلام است.

وی تصریح کرد: علیرغم سانسور خبری این راهپیمایی عظیم در رسانه‌های غربی این حرکت بی‌نظیر تجلی همبستگی دینی و اتحاد مسلمین را به نمایش گذاشت. حضور عاشقان اهل‌بیت( ع) در سراسر جهان و در این تجلی گاه عشق، حصر رسانه‌ای، و نقشه‌های دشمنان دین و قرآن را شکسته و به هم ریخت.

نوشادی ادامه داد: حال و هوای وصف نشدنی در مسیر نجف تا کربلا و مسیر های پیاده روی، ایجاد موکب های پذیرایی توسط برادران عراقی و ایرانی در کنار هم نمایشگر فرهنگ والای خادمان حسینی در خیمه‌ها بود.

وی گفت: از ستاد مرکزی اربعین کشور، ریاست سازمان تبلیغات اسلامی و معاونین ایشان و دغدغه مندی و حضور در مرزهای چهارگانه ورودی کشور، ستاد بازسازی عتبات عالیات، رسانه ملی و اصحاب رسانه، از روسای شورای هیئت‌های مذهبی استان‌ها و شهرستان‌ها، مدیران و خادمین هیئت‌های مذهبی، مدیران و خادمین موکب‌ها و تک‌تک زائرین عزیز اباعبدالله الحسین(ع) که در این زمینه فعالیت‌های چشمگیری انجام داده اند قدردانی می‌کنیم.

نوشادی افزود: تلاش‌های برگزار کنندگان مراسم سخنرانی، روضه خوانی، محافل قرانی ومداحی در مساجد و حسینیه ها و هیئت‌های مذهبی و ایستگاه‌های صلواتی داخل کشور که به صورت کاملا مردمی و اعتقادی شبانه روزی از زائران اربعین حسینی در مسیرهای رفت و برگشت و جاده های مواصلاتی و مرزهای چهارگانه پذیرایی کردند قابل ستایش است.

وی با تقدیر از از تلاش‌های همه دستگاه‌های امنیتی به‌ویژه نیروی انتظامی که برای حفظ نظم و امنیت این مراسم جهادی و جهانی کار و فعالیت کردند افزود: هیئت‌های مذهبی بیش از پیش گوش به فرمان ولایت بوده و خواهد بود؛ ولایتی که تمام آزادمردان سایر کشورها و ملت‌ها به ویژه مسلمین جهان به آن چشم امید دارند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید