کد خبر : ۹,۸۱۴
۶ شهریور ۱۳۹۹ ۱۹:۵۳
صدا و سیمای مرکز بوشهر ۱۱۲ هزار دقیقه هشدار کرونایی منتشر کرد
خارگ نیوز: هشدار‌های کرونایی صدا و سیمای مرکز بوشهر با گذشت ۶ ماه از شیوع ویروس کرونا، از مرز ۱۱۲ هزار دقیقه گذشت.
به گزارش خارگ نیوز، مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر گفت: این مرکز، ۱۱۲ هزار دقیقه برنامه رادیویی، تلویزیونی، خبری و فضای مجازی در خصوص کرونا در گستره استانی، ملی و فراملی منتشر کرده است که ۵۶ هزار دقیقه در حوزه برنامه‌های رادیویی و رادیونما، ۳۷ هزار دقیقه در حوزه برنامه‌های تلویزیونی و سامانه زیرنویس، ۱۶ هزار دقیقه در حوزه‌های خبر و اطلاع‌رسانی و سه هزار دقیقه در حوزه فضای مجازی تولید و منعکس شده است.
 
سید حسین ناظر با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حریم سلامت و ایثارگری کارکنان بهداشت و درمان و طلب مغفرت برای درگذشتگان ویروس کرونا، افزود: صداوسیمای مرکز بوشهر، برای ثبت این وقایع چهار مستند تلویزیونی تدارک دیده که دو مستند ساخته شده و دو مستند دیگر، در دست تولید است و ده‌ها مستند رادیویی، خبری و فضای مجازی و ویژه برنامه رادیویی و تلویزیونی «ساعت سلامت» تولید و پخش کرده است.
 
او ادامه داد: تا کنون چهار مرحله رزمایش مواسات و همدلی و کمک‌های مومنانه مردم نوعدوست استان بوشهر، به صورت زنده از شبکه‌های سراسری و بین المللی پخش شده است.
 
مدیرکل صدا و سیمای مرکز بوشهر بیان کرد: در ۶ ماه شیوع کرونا، مصوبات بیش از ۶۰ جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا و شورای طرح و برنامه و هیات‌های اندیشه ورز استانی به برنامه سازی تبدیل شده که اطلاع‌رسانی، آموزش و امید آفرینی، محور آن‌ها بوده است.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید