کد خبر : ۹۶۳
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ۲۱:۱۴
فرمانده ناحیه مقاومت ثارالله خارگ گفت: ایستادگی مقتدرانه راه و رمز آزادی قدس شریف خواهد بود.
سیروس حیاتی فرمانده ناحیه مقاومت ثارالله خارگ اظهار کرد: مردم جزیره خارگ فردا همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان که توسط معمار کبیر انقلاب به عنوان روز قدس نامگذاری شده است، حضوری چشمگیر خواهند داست و این حضور جلوه واقعی انسجام درونی ایران اسلامی و اعلام همبستگی با امت اسلامی است.


وی با بیان اینکه روز قدس یک نماد از اتحاد امت‌های اسلامی جهان است، افزود: رژیم‌ و صهیونیستی به عنوان دشمنان اصلی اسلام هرگز به دنبال صلح نبوده و نخواهد بود.


فرمانده ناحیه مقاومت ثارالله خارگ با بیان اینکه تنها راه مقابله با این یاوه‌گویی‌ها مقاومت و ایستادگی است، خاطرنشان کرد: پیروزی‌های رزمندگان مقاومت در سال‌های اخیر خود گواه این موضوع است.


وی تصریح کرد: ایستادگی مقتدرانه راه و رمز آزادی قدس شریف خواهد بود، روز قدس به عنوان روز همبستگی امت اسلامی در ۳۹ سال اخیر بوده و مطمئنا خواهد بود و این نشان از آینده‌نگری امام خمینی (ره) است.


حیاتی یادآور شد: از عموم اهالی شریف خارگ، بسیجیان ولایت‌مدار این جزیره زر خیز و مقاومت از طرف ناحیه مقاومت ثارالله خارگ دعوت می‌کنیم که عزم و اراده ملی خود در حمایت جانانه از مظلومین و مستضعفین را در این روز عزیز به رخ جهانیان بکشند تا این حضور درس عبرتی برای تفکر خام و خیالی حکام سرسپرده و جاعل خلیج همیشه فارس شود.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید