کد خبر : ۹۶۲
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ۲۱:۱۳
رئیس شورای اسلامی شهر خارگ گفت: آبفا یکی از اساسی‌ترین نیازها و خواسته‌های به حق اهالی شریف خارگ است که تاکنون مستقر نشده است.
مهدی باقری رئیس شورای شهر خارگ با اشاره به برنامه‌ریزی صورت گرفته برای توسعه خارگ، اظهار کرد: هدف شورای شهر خارگ احیای زیرساخت‌های حیاتی در حوزه مدیریت شهری جزیره خارگ است.


وی اضافه کرد: آبفا یکی از اساسی‌ترین نیازها و خواسته‌های به حق اهالی شریف خارگ است که حدود پنج سال برای استقرار اداره آبفا در جزیره خارگ با مدیرکل آبفای استان پیگیری می‌کنیم و نتیجه‌ای برای استقرار این اداره نگرفته‌ایم.


وی افزود: دو جلسه با مدیرعامل آبفای کشور و دو جلسه با وزیر نیرو در تهران داشته‌ایم اما متاسفانه بدلیل کارشکنی و کم لطفی و اطلاعات غلط و انحرافی آقای یاکیده به وزارت داده مشکل اهالی شریف خارگ در حوزه آبفا هنوز پابرجا است.


رئیس شورای شهر خارگ تصریح کرد: حداقل وظیفه این سازمان در جزیره خارگ استقرار اداره آبفا است که تاکنون این خواسته هم عملی نشده و به حداقل خواسته بحق مردم خارگ توجهی نمی‌کند و پروژه تصفیه خانه و شبکه فاضلاب که بالغ بر هشت میلیارد تومان توسط شرکت نفت هزینه در بر داشته است در حال نابودی و ‌هدررفت بیت المال است.


باقری یادآور شد: لازم است استاندار بوشهر در راستای صیانت از بیت المال در خصوص استقرار متولی عنایت ویژه‌ای به مردم شریف جزیره مقاوم خارگ داشته باشند.


وی گفت: در بازدید اخیری که وزیر نیرو از استان داشته است در همین راستا از طریق نماینده بوشهر در مجلس پیگیر موضوع بودیم که وزیر اظهار داشتند بزودی این مشکل حل خواهد شد و ما همچنان منتظر استقرار این اداره در جزیره خارگ هستیم.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید