کد خبر : ۹,۵۲۲
۱ شهریور ۱۳۹۹ ۱۵:۰۴
افزایش تعداد مراکز تعویض پلاک با نوبت‌دهی اینترنتی
خارگ نیوز: رییس مرکز شماره‌گذاری پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا از افزایش مراکز تعویض پلاک دارای امکان دریافت نوبت‌دهی اینترنتی خبر داد.
به گزارش خارگ نیوز، سرهنگ علی محمدی در گفت‌وگو با خبرنگاران، دراین باره گفت: با تدبیر ریاست پلیس راهور ناجا و در راستای گسترش خدمات الکترونیکی نیروی انتظامی، تصمیم بر آن شد تا نوبت دهی برای حضور در مراکز تعویض پلاک اینترنتی شود. در همین راستا نیز از 19 مرداد ماه ظرفیت یک سالن از دو مرکز تعویض پلاک خاوران در شرق تهران و میثم در غرب تهران به نوبت‌دهی اینترنتی اختصاص یافت.
 
وی با اشاره به موفقیت آمیز بودن این طرح و استقبال خوب شهروندان از آن نیز گفت: در همین راستا نیز تصمیم برآن شد تا به مرور مراکز دیگر نیز به این سامانه متصل شوند که از امروز مرکز تعویض پلاک اتحاد در تهرانپارس و مرکز تعویض پلاک الغدیر در یافت آباد نیز به این سامانه پیوستند. البته تمام ظرفیت دو مرکز الغدیر و اتحاد به نوبت‌دهی اینترنتی اختصاص یافته است. 
 
محمدی آدرس این سامانه را  nobatdehi.epolice.ir اعلام کرد و گفت:  مرکز چیتگر ، باقرشهر و بخشی از ظرفیت مرکز میثم و خاوران فعلا بصورت حضوری خدمات رسانی خواهند داشت، اما توصیه ما به شهروندان و مراجعه‌کنندگان این است که با توجه به شرایط کرونا و به منظور رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی از امکان نوبت‌دهی اینترنتی استفاده کنند. 
 
رییس مرکز شماره‌گذاری پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا افزود:  به‌زودی تمامی مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک در تهران و مراکز استان‌ها با اخذ نوبت دهی اینترنتی خدمات رسانی خواهند کرد.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید