کد خبر : ۹۰۱
۲۰ تیر ۱۳۹۷ ۲۰:۰۸
رئیس دادگستری خارگ گفت: جمهوری اسلامی ایران در نقطه اقتدار قرار دارد و جزیره امن منطقه است.
رضا حاجب فرد صبح یکشنبه در حاشیه مراسم غباروبی گلزار شهدا جزیره خارگ که بمناسبت هفته قوه قضائیه برگزار می شد گفت: هفته قوه قضائیه یادآور ارزش، احترام و جایگاه والای قضاوت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.


وی خاطرنشان کرد: قوه قضائیه یکی از ارکان مهم اجرای عدالت و برقراری نظم و امنیت در ایران اسلامی بوده و به عنوان پناهگاه مردم در نظام اسلامی به شمار می رود.


حاجب فرد افزود: یکی از مهمترین برنامه های این هفته تجدید میثاق با مقام شامخ شهدا است، قطعا روحیه ایثارگری وشهادت طلبی یکی از ارکان اصلی جوانان ایران اسلامی است.


وی تاکید کرد: اگر امروز جمهوری اسلامی ایران در نقطه اقتدار و جزیره امن منطقه است، به دلیل روحیه شهادت طلبی بوده و باید در این تعالیم از نسل های گذشته به نسل جدید انقلابی منتقل شود.


رئیس دادگستری خارگ با اشاره به جایگاه والای خانواده شهدا در اقتدار جمهوری اسلامی ایران، گفت: ملت مجاهد و حق طلب ایران اسلامی در همه زمان قدردان شهدا و خانواده‌های معزز آنها بوده و خواهد بود،باید در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بکوشیم.


حاجب فرد تصریح کرد: امید است بتوانیم وظایف خود در خدمت رسانی به خانواده معظم شهدا و ایثارگران را به نحو مطلوب انجام دهیم تا در پیشگاه خداوند و نزد ملت شرمنده و مدیون خون شهدا نباشیم.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید