کد خبر : ۸۸۲
۲۰ تیر ۱۳۹۷ ۱۹:۴۶
رئیس شورای شهر خارگ گفت: نظارت مستمر بر قیمت‌ها و وضعیت بهداشتی بازار خارگ ضروری است.
مهدی باقری اظهار کرد: در راستای رفع دغدغه مردم، به منظور ساماندهی بازارچه میوه و تره بار جزیره خارگ نشستی برگزار شد و پیگیر رفع مشکلات این بخش هستیم.


وی افزود: بهداشت محیطی این بازارچه مورد تاکید است و باید به صورت مستمر و روزانه این موضوع توسط مسئول بازارچه رصد و باید به اطلاع دستگاه ناظر رسانیده شود، همچنین طبق آئین نامه های مالی شهرداری‌ها در صورت وجود مکان خالی در این بازارچه طبق ضوابط نسبت به واگذاری اقدام لازم صورت پذیرد.


رئیس شورای شهر خارگ تصریح کرد: یکی از موارد دیگر که سبب نارضایتی شده بود بحث قیمت‌های متنوع در این بازارچه بود که مقرر شده قیمت میوه و تربار بصورت روزانه در محل مشخص و در دید عموم درج شود و همچنین توزین و پرینت میوه وتربار توسط فروشنده به خریدار ارائه شود.


باقری با اشاره به تامین، تعمیر، نگهداری و بهسازی اماکن تحت مالکیت شهرداری جزیره خارگ ادامه داد: تمامی مشکلات از لحاظ عمرانی، فنی و غیره باید بصورت مستمر و مکتوب توسط مسئول بازارچه به اطلاع مقام بالاتر رسانیده شود و سریعا نسبت به رفع مشکل اقدام صورت پذیرد.


سخنگوی شورای شهر خارگ گفت: مطمئنا یکی از نیازهای اساسی و امروز جزیره خارگ بحث ایجاد سردخانه با کیفیت برای نگهداری و انبار ارازق مورد نیازی این اهالی شریف و صبور است که این موضوع باید قید فوریت در دستور کار شهرداری خارگ قرار گیرد.


وی بیان کرد: همچنین پس از احداث این سردخانه در مفاد قرارداد فروشندگان میوه و تره‌بار نحوه بهره‌برداری قید شود، تمامی اجاره کنندگان بازارچه میوه و تره بار باید به پرداخت اجاره بها و مفاد قرارداد منعقد شده پایوند باشند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید