کد خبر : ۸۷۹
۲۰ تیر ۱۳۹۷ ۱۹:۴۳
فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم گفت: منطقه پدافند هوایی جنوب یکی از حساس‌ترین مناطق پدافند هوایی کشور است چرا که حراست از آسمان مقدس خلیج همیشه فارس را بر عهده دارد و جزیره خارک هم یکی از جزایر راهبردی است که بخش عمده صادرات نفت کشور از این جزیره انجام می‌شود.
امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد در جریان بازدید از منطقه پدافند هوایی جنوب از گروه پدافند هوایی خارک و یگان‌های عملیاتی این گروه پدافند هوایی بازدید و میزان آمادگی آنان را مورد ارزیابی قرار داد.


امیر صباحی‌فرد در جمع کارکنان منطقه پدافند هوایی جنوب گفت: منطقه پدافند هوایی جنوب یکی از حساس‌ترین مناطق پدافند هوایی کشور است چرا که حراست از آسمان مقدس خلیج همیشه فارس را بر عهده دارد و جزیره خارک هم یکی از جزایر راهبردی است که بخش عمده صادرات نفت کشور از این جزیره انجام می‌شود.


فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص) تاکید کرد: در دوران دفاع مقدس هم کارکنان پدافند هوایی با فداکاری مثال زدنی خود از آسمان خلیج فارس و امنیت جزیره خارک حراست کردند و اجازه ندادند امنیت تردد کشتی‌ها از جزیره خارک و صادرات کشور مختل شود و امروز هم کارکنان پدافند با تمام توان ادامه دهنده راه پیشکسوتان خود هستند.


امیر صباحی فرد در سفر خود به بوشهر با حضور در منزل خانواده دو تن از شهدای دفاع مقدس از مقام شامخ این شهدا تجلیل به عمل آورد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید