کد خبر : ۸۶۷
۲۰ تیر ۱۳۹۷ ۱۹:۰۷
فرمانده ناوتیپ سپاه دریایی جزیره خارگ گفت: جزیره مقاوم خارگ نیز می تواند با اتکا به حمیت و تعامل مردم و مسئولین با چنین مدیرانی به آبادانی و پیشرفت برسد.
مسعود فروتن فرمانده ناوتیپ سپاه دریایی جزیره خارگ با اشاره به نقش مهم شهرداری در مدیریت شهری خارگ، تلاش و کوشش این مجموعه را ستودند و برای مدیریت و کارکنان خدوم آن، آرزوی موفقیت و سربلندی کردند.

سرهنگ فروتن با اشاره به انتخاب شایسته صفایی بعنوان شهردار خارگ و کارنامه پربار و موفق ایشان آینده ایی بسیار نیک را برای جزیره مقاوم خارگ ترسیم کردند و افزود: صفایی در هر منسبی که حضور داشتند به خوبی توانستند خود را ثابت نموده و قدمهای نیکی بردارند.


وی ادامه داد: جزیره مقاوم خارگ نیز می تواند با اتکا به حمیت و تعامل مردم و مسئولین با چنین مدیرانی به آبادانی و پیشرفت برسد.
عبدالحمید صفایی شهردار جزیره خارگ نیز با قدردانی از حضور سرهنگ فروتن و حرکت ارزشمند وی ابراز امیدواری کردند با شکل گرفتن تعاملات فی مابین مخصوصا در ابعاد فرهنگی اقدامات شایسته ایی برای مردم فهیم خارگ صورت گیرد چرا که شهرداری و سپاه دریایی هر دو خدمت رسان مردمند و رضایتمندی و خشنودی مردم را هدف اصلی خدمت به این آب و خاک و مردم دلیرش می دانند.

علیپور نایب رئیس و مهندس بخشی عضو شورای اسلامی شهر نیز با قدردانی از سرهنگ فروتن و هیئت همراه، اقدام ارزشی ناوتیپ دریایی سپاه را مایه دلگرمی مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر خارگ خواندند و در مسیر خدمت به ایران اسلامی برای این عزیزان آرزوی سربلندی نمودند .

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید