کد خبر : ۷۲,۵۴۲
۴ تیر ۱۴۰۳ ۱۱:۱۶
رئیس هیأت کبدی گیلان گفت: سومین اردوی آماده سازی تیم ملی کبدی ساحلی جمهوری اسلامی ایران به جهت شرکت در مسابقات جام جهانی کبدی ساحلی در ساحل قروق تالش در حال برگزاری است.
فرهاد رحیمی، صبح امروز دوشنبه چهارم تیرماه در گفتگو با ایسنا گفت: سومین اردوی آماده‌سازی تیم ملی کبدی ساحلی جمهوری اسلامی ایران به منظور شرکت در مسابقات جام جهانی در تالش در حال برگزاری است.
 
 
رئیس هیأت کبدی استان گیلان در ادامه افزود: این اردو به مدت ۱۰ روز در ساحل قروق تالش در حال برگزاری است.
 
کیانوش نادریان سرمربی تیم ملی کبدی ساحلی ایران هم در این گفتگو ضمن تأکید بر لزوم آمادگی هر بیشتر بازکنان برای حضور قدرتمند در مسابقات پیش تصریح کرد: این اردو با حضور ۱۸ بازیکن از استان های مختلف کشور و بصورت پر فشار در ساحل تالش در حال برگزاری است، و در حال حاضر بازیکنان به آمادگی ۴۰ درصدی رسیده اند و امیدواریم با توجه به فرصت باقی مانده برای شرکت در مسابقه پیش رو با تمرینات پر فشار و با کیفیت بازیکنان به آمادگی ۱۰۰ درصدی برسند.
 
 
نادریان در ادامه بر لزوم حمایت همه مسئولان و همچنین مردم عزیز ایران از تیم ملی کبدی ساحلی اشاره کرد و افزود: تیم ملی کبدی ساحلی با توجه به ظرفیت بالایی که دارد نیازمند توجه بیشتر از سوی مسئولین است لذا با حمایت مردم عزیز ایران از مدال طلای خود در مسابقات جام جهانی پیش رو دفاع خواهیم کرد و با کسب مقام قهرمانی همه هم وطنان را شاد خواهیم کرد. 
 
 
به گزارش خبرگزاری ایسنا گیلان، مسابقات جام جهانی ۲۰۲۴ کبدی ساحلی در مهرماه سال جاری به میزبانی ایران در بندر انزلی برگزار خواهد شد.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید