کد خبر : ۷۲,۵۳۵
۴ تیر ۱۴۰۳ ۱۱:۱۱
دبیر انجمن اسلامی دانشگاه ارومیه گفت: رئیس جمهور آینده باید با جوانان، دانشگاهیان و نخبگان اهل فن رابطه خوب و کارسازی داشته باشد و فردی با روحیات عقلانی و منطقی باشد.
قاضی خانی در گفت وگو با ایسنا افزود: فردی که بعنوان رییس جمهور آینده انتخاب می‌شود باید فردی جهادی و اهل کار میدانی باشد نه اینکه از پشت میز کارش وضعیت کشور را بررسی کند.
 
دبیر انجمن اسلامی دانشگاه ارومیه با تاکید به اینکه رییس جمهور آینده باید به فکر نیروهای کارآمد انقلابی باشد و با افرادی که در حوزه‌های کاری خود منفعل هستند برخورد کند، خاطرنشان کرد: فرد منتخب مردم باید وابسته و دلخوش به کشورهای استعمارگر خارجی نباشد و معیشت مردم را در گروی گفتگو با آنها نبیند بلکه باید خود دارای برنامه باشد و کادر انقلابی و آگاه به درد مردم را برای دولت خود در جهت خدمت انتخاب کند.
 
وی در خصوص فضای مناسب برگزاری مناظرات انتخابات نیز اظهار کرد: فضا باید به گونه ای باشد که شئونات اخلاقی در مناظرات رعایت شود و مناظرات به حاشیه کشیده نشود تا مردم برنامه‌ها و صحبتهای کاندیداها را بدون جو سیاسی گوش بدهند و بهترین انتخاب را داشته باشند.
 
قاضی خانی در خصوص برنامه تشکل انجمن اسلامی دانشگاه ارومیه درجهت افزایش مشارکت در انتخابات نیز افزود: برگزاری برنامه‌های تبلیغ چهره به چهره در خوابگاه‌ها و دانشگاه‌ها، فعالیت در فضای مجازی، پخش زنده مناظرات در خوابگاه ها، توزیع شب نامه، برگزاری مناظرات دانشجویی از جمله این برنامه‌ها در جهت افزایش آگاهی بخشی به قشر دانشجو و بالابردن مشارکت در انتخابات است. 
 
انتهای پیام
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید