کد خبر : ۷۲,۵۱۰
۱ تیر ۱۴۰۳ ۱۱:۴۵
انتخابات عامل اقتدار و انسجام در کشور است
بخشدار ویژه خارگ گفت: انتخابات عامل حیات نظام، مظهر خداباوری، مردم باوری، خودباوری، آزادگی، اقتدار، قدرت، انسجام و خنثی کننده ترفندها و سیاست‌های دشمن است.
محمدرضا دشتی زاده در گفت‌وگو با خبرنگار خارگ نیوز اظهار داشت: انتخابات جشن ملی و مهمترین روش برای مشارکت مردم در سرنوشت خودشان است.
 
وی افزود: دشمنان و بدخواهان انقلاب اسلامی از هیچ کوششی برای تخریب فضای انتخابات و بی‌اعتماد کردن مردم نسبت به انتخابات کوتاهی نخواهند کرد، از این رو وظیفه ما مسئولان و همه دلسوزان نظام و انقلاب بسیار سنگین و حیاتی است.
 
بخشدار ویژه خارگ تصریح کرد: کلید واژه‌های مقام معظم رهبری در خصوص انتخابات از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. انتخابات عامل حیات نظام، مظهر خداباوری، مظهر مردم باوری، مظهر خودباوری، آزادگی، اقتدار، قدرت، انسجام و خنثی کننده ترفندها و سیاست‌های دشمن است.
 
دشتی زاده گفت: اگر در انتخابات پرشور، شرکت کنیم دستاوردهای مختلفی که داریم، مثل ارتقای توان بازدارندگی در بعد نظامی تقویت می‌شود و همچنین توان مقابله با دشمنان را در هر جبهه‌ای به دست می‌آوریم. بازدارندگی و بالندگی ما ارتباط مستقیمی با شرکت مردم در انتخابات دارد.
 
بخشدار ویژه خارگ خاطر نشان کرد: شهید رئیسی با اعتماد به جوانان برای نظام کادرسازی کرد، در حالی که در گذشته کمتر رئیس‌جمهوری جرأت می‌کرد این طور از جوانان حمایت کند و به آنان میدان دهد.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید