کد خبر : ۷۱,۹۳۶
۹ خرداد ۱۴۰۳ ۱۱:۱۱
هیأت اجرایی انتخابات چهاردهم ریاست جمهوری در جزیره خارگ تشکیل شد
بخشدار ویژه خارگ گفت: هیأت اجرایی انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در این جزبره تعیین و فعالیت آنها در حوزه انتخابیه خارگ آغاز شد.
محمدرضا دشتی زاده در نشست هیأت اجرایی بخش ویژه خارگ ضمن تسلیت شهادت رئیس جمهور محبوب و مردمی و همراهان شهید وی اظهار کرد: با توجه به اصل ۱۳۱ قانون اساسی مبنی بر الزام در برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری ظرف مدت ۵۰ روز، نخستین جلسه ستاد انتخابات بخش ویژه خارگ با حضور اعضا برگزار شد.
 
وی افزود: رعایت اصل بی طرفی، امانت داری، سلامت و امنیت در کنار شور انتخاباتی با مشارکت دادن و دخیل ساختن علما، بزرگان، معتمدان و ریش سفیدان، نخبگان، طیف‌های بانوان، جوانان، ورزشکاران، اصناف و بازاریان و سایر اقشار جامعه با هدف شبکه سازی و برگزاری باشکوه و حماسی انتخابات در اولویت است.
 
بخشدار ویژه خارگ تصریح کرد: تمام تلاش متولیان برگزاری انتخابات جذب حداکثری مردم و گرما بخشیدن به انتخابات بوده و در کنار آن به رقابت سالم و امنیت و سلامت آن اندیشیده می‌شود.
 
دشتی زاده گفت: هیأت اجرایی را عمدتاً از خود مردم تشکیل می‌شود و پای صندوق‌ها نیز خود مردم حضور دارند و همه عوامل اجرایی در جزیره خارگ در خدمت کار انتخابات هستند.
 
به گزارش خبرنگار مهر، عبداله چرخی، حمزه شنوئی، ناصر شهبازی، احمدرضا کنعانی، حامد عرب زاده، مهدی بارگاهی، محمد رضایی، حسین احمدی و محمدرضا گماشی به ترتیب به عنوان اعضای هیأت اجرایی بخش ویژه خارگ انتخاب شدند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید