کد خبر : ۷۱,۷۱۰
۲ خرداد ۱۴۰۳ ۱۱:۱۲
استقبال مردم در سفرهای استانی از رییس‌جمهور شهید و جمع‌آوری نامه‌های مردمی نشان از ارتباط دوسویه و اعتماد مردم به وی بود. مردمی که در پای صندوق رای به خادم‌الرضای خود اعتماد کرده و برای ۴ سال او را برای ریاست‌جمهوری خود انتخاب کرده بودند.
در دور دوم سفر شهید آیت‌الله رییسی به استان زنجان که دی‌ماه سال گذشته انجام شد حدود ۱۲۰ هزار درخواست مردمی جمع‌آوری و ثبت شد که در مقایسه با دور اول سفر با ثبت حدود ۳۹ هزار درخواست، بیش از سه برابر افزایش یافته بود. اعتماد مردم به اینکه حرف‌ها و درد و دلشان شنیده می‌شود و گوش شنوایی برای آن وجود دارد.
 
از مجموع درخواست‌های مردمی در دور دوم سفر رئیس‌جمهور ۲۸ هزار درخواست تلفنی در سامانه سامد ثبت شد و ۹۰ هزار نامه مردمی نیز جمع‌آوری شد.
 
اعتماد رابطه دو سویه‌ای بود که در دولت سیزدهم تلاش شد این ارتباط پررنگ شود. سفرهای استانی مستمر، حضور رییس دولت در نقاط مختلف کشور و پیگیری مدیران از نکاتی بود که شهید آیت‌الله رئیسی در دوران فعالیت خود در دولت به آن تاکید داشت.
 
شهید جمهور در همه مسئولیت‌هایی که بر عهده داشت تلاش کرد روحیه مردمی، ساده‌زیستی و اخلاق مدارانه خود را حفظ کند.
 
شهید رئیسی مصداق واقعی یک رئیس‌جمهور مردمی بود و در پیگیری امور مربوط به مردم همواره جهادی و خستگی‌ناپذیر بود.
 
این شهید بزرگوار و خادم ملت، معتقد بود توسعه همه‌جانبه مناطق نمود عدالت در کشور است و در نهایت نیز در مسیر همین اعتقاد جان خود را در طبق اخلاص گذاشت تا تاریخ بار دیگر در صفحات خود برگی را به ثبت برساند که هرگز پاک نخواهد شد و آن از مردم بودن و برای مردم بودن اصل اول و آخر آن بود.
 
انتهای پیام
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید