کد خبر : ۷۱,۶۲۸
۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۱۵
پیگیر خرید آمبولانس دریایی برای جزیره خارگ هستیم
مدیر عملیات عمومی خارگ گفت: به منظور هماهنگی و تحقق خرید آمبولانس دریایی نشست‌ هم اندیشی با حضور معاون بهداشت و درمان شرکت ملی نفت ایران و مسئولان بین بخشی جزیره خارگ برگزار شد.
حسین احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار خارگ نیوز اظهار داشت: توسعه، نوسازی و تجهیز ناوگان دریایی شرکت و همچنین خرید و راه اندازی آمبولانس دریایی یکی از موارد مهم و مورد تاکید مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران است.
 
وی افزود: موضوع خرید آمبولانس دریایی در جهت تداوم خدمت‌رسانی مؤثر به ذی‌نفعان و ارتقای زیر ساخت‌ها با نگاه به حوزه مسئولیت‌های اجتماعی و توجه به موضوع پدافند غیر عامل جزیره راهبردی خارگ، از مهمترین موضوعاتی است که فرایند اجرایی شدن با سرعت در حال انجام است.
 
مدیر عملیات عمومی خارگ تصریح کرد: در نشست هم اندیشی با حضور معاون بهداشت و درمان شرکت ملی نفت ایران، رؤسای بیمارستان خارگ، عملیات دریایی و عملیات عمومی شرکت پایانه‌ها، فرایند انجام کار مورد بررسی قرار گرفت.
 
احمدی خاطر نشان کرد: با خرید آمبولانس دریایی در برای تداوم خدمت رسانی مؤثر به ذی‌نفعان و ارتقای زیر ساخت‌ها در شرکت پایانه‌های نفتی ایران و جزیره خارگ گامی مؤثر برداشته شود.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید