کد خبر : ۷۱,۳۱۶
۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۴۹
تنگستان از مناطق پیشرو در اجرای طرح نهضت ملی مسکن است
استاندار بوشهر گفت: طرح نهضت ملی مسکن در تنگستان با کیفیت مطلوبی اجرا شده و این شهرستان از مناطق پیشرو در مسکن است که بیشتر منازل به صورت ویلایی، واگذار شده است.
احمد محمدی زاده در نشست با نخبگان و فعالان اجتماعی شهرستان تنگستان با اشاره به تاریخ درخشان استعمارستیزی تنگستان اظهار داشت: تنگستان در گذشته تا کنون مهد دلیرمردان و اسطوره‌های ایثار و شهادت بوده و شهید رئیسعلی دلواری، شهید دشت پوری، شهید حیدری و …از نمادهای مقاومت و فداکاری هستند.
 
وی با تاکید بر اهمیت حضور مدیران در شهرستان‌ها افزود: هدف از این دیدارها، این است که در کنار مردم و از نزدیک، مشکلات را ببینیم و همچنین از هدر رفتن وقت و هزینه مردم برای حضور در مرکز استان نیز جلوگیری می‌شود.
 
استاندار بوشهر با بیان اینکه طی ۳۰ ماه اخیر، پروژه‌های شاخص و مهمی در تنگستان اجرایی و عملیاتی شده است خاطر نشان کرد: بزرگراه اهرم به برازجان فعال شده و اخیراً حدود ۱۵ کیلومتر از این مسیر افتتاح شده و مابقی نیز در حال اجراست.
 
محمدی زاده تصریح کرد: طرح نهضت ملی مسکن در تنگستان با کیفیت مطلوبی اجرا شده و این شهرستان از مناطق پیشرو در مسکن است که بیشتر منازل به صورت ویلایی، واگذار شده است.
 
وی به اجرای مجتمع فرهنگی و هنری دلوار اشاره کرد و گفت: این پروژه مدت‌ها تعطیل بود که در دولت سیزدهم احیا شده و امیدوارم به زودی تکمیل شود.
 
استاندار بوشهر ابراز داشت: توسعه طرح‌های گردشگری در سواحل تنگستان از اولویت‌های این شهرستان است و اکنون شرکت‌های بزرگ ماهان و علی‌بابا متقاضی سرمایه گذاری در حوزه گردشگری تنگستان هستند.
 
محمدی زاده در ادامه با اشاره به اینکه امسال توجه ویژه ای به آموزش و پرورش استان بوشهر داریم افزود: تقویت هنرستان‌ها و افزایش سطح کیفی مهارت آموزی دانش آموزان در دستور کار قرار دارد.
 
وی یادآور شد: امسال از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به نام سال «جهش تولید با مشارکت مردم» نامگذاری شده که مدیریت استان در راستای تحقق عملی شعار سال برنامه ریزی جامع و کاملی انجام داده است.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید