کد خبر : ۷۱,۱۳۸
۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۲۱:۴۹
فرمانده ارشد پدافند غیرعامل و مدیریت بحران جزیره خارگ با تاکید بر لزوم تقویت سیستم بهداشت و درمان جزیره، از احیای اعتبار خرید آمبولانس دریایی جزیره خارگ پس از ۱۰ سال خبر داد.
عباس غریبی صبح شنبه در نشست با کارکنان بیمارستان خارگ اظهار کرد: با توجه به جایگاه ویژه و استراتژیک جزیره خارگ باید به دنبال تقویت سیستم بهداشت و درمان در این جزیره باشیم.
 
مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران اضافه کرد: در همین راستا به دنبال احیای مصوبه‌های فراموش شده رفتیم که یکی از مهمترین آنها اعتبار خرید آمبولانس دریایی جزیره خارگ بود که با تلاش مسئولان استان و حمایت مدیرعامل شرکت ملی نفت این مهم اتفاق افتاد.
 
وی به نگاه ویژه وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران به مسئولیت‌های اجتماعی و خدمت‌رسانی به ساکنان محیط پیرامونی اشاره کرد و افزود: مراحل قانونی راه اندازی این آمبولانس در شرکت پایانه‌های نفتی ایران در حال انجام است و در تلاشیم بدون شتاب‌زدگی ناوگان این شرکت را به آمبولانس دریایی با استانداردهای روز و مورد تأیید سیستم بهداشت و درمان مجهز کنیم.
 
غریبی به تلاش‌های شبانه‌روزی کارکنان خدوم بهداشت و درمان صنعت نفت اشاره کرد و گفت: این جزیره به‌عنوان شریان حیاتی صادرات نفت کشور در کنار مردم ساکن میزبان کارکنان شرکت‌های نفتی است که وجود بیمارستان صنعت نفت سبب ایجاد آرامش خاطر برای مردم بومی، کارکنان و خانواده‌های آنها بوده و دارای اهمیت فوق‌العاده‌ای است.
 
تقویت شاخص‌های بهداشت و درمان جزیره
 
مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران به تلاش‌های انجام شده برای تقویت شاخص‌های بهداشت و درمان جزیره خارگ از جمله بهبود وضعیت اورژانس هوایی اشاره کرد و افزود: باید به‌گونه‌ای فعالیت کنیم که مردم، کارکنان و خانواده‌های آنان احساس آسایش و اعتماد داشته باشند و نیازهای بهداشتی و درمانی آنان تأمین شود.
 
عباس غریبی، مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران و فرمانده ارشد پدافند غیرعامل و مدیریت بحران جزیره خارک در آستانه هفته سلامت در جمع فعالین این حوزه در بیمارستان خلیج فارس صنعت نفت خارگ حاضر شد و از نزدیک شرایط این بیمارستان را مورد بررسی قرار داد.
 
با توجه به نیازسنجی در حوزه بهداشت و درمان، مدیریت عملیات عمومی شرکت پایانه‌های نفتی ایران اقدام به خرید ۲ دستگاه تجهیز بیمارستانی شامل رگیاب و کانتینر ۱۶ لیتری درمان ضایعات پوستی کرده و در راستای ایفای تعهدات اجتماعی این شرکت به بیمارستان خلیج فارس صنعت نفت خارگ اهدا کرد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید