کد خبر : ۷۰,۸۹۲
۱۰ اسفند ۱۴۰۲ ۰۹:۱۴
بی تفاوتی به انتخابات خیانت به کشور است
مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران بی تفاوتی به انتخابات را خیانت به کشور دانست و از همکاران خواست با حضور حداکثری پای صندوق‌های رأی، زمینه تشکیل مجلسی توانمند و قوی را فراهم کنند.
عباس غریبی  در جمع کارکنان پایانه میعانات گازی پارس جنوبی با بیان اینکه مجلس مکانی برای تصمیم سازی، تصمیم گیری، قانون گذاری و نظارت بر قانون است، اظهار داشت: مجلس مکانی بسیار مهم است بنابراین کسانی باید به مجلس راه یابند که فرهیخته، اصلح و از نخبگان کشور باشند زیرا قرار است در مورد سرنوشت کشور تصمیم بگیرند.
 
مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران بی تفاوتی به انتخابات مجلس را خیانت به کشور دانست و افزود: باید نسبت به انتخابات بسیار حساس باشیم تا اینکه بتوانیم کسانی را وارد مجلس کنیم که واقعاً بتوانند مشکلات مردم، جامعه و کشور را حل کنند.
 
مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران با بیان اینکه بر همه ما تکلیف است در انتخابات شرکت کنیم، گفت: از تمام همکارانم در شرکت پایانه‌های نفتی ایران و همچنین جامعه عمومی خواهشمندم با حضور گسترده پای صندوق‌های رأی مشارکت عمومی را بالا ببرند.
 
غریبی ادامه داد: فارغ از اینکه چه کسی انتخاب بشود و شخص انتخاب شده متعلق به کدام جناح سیاسی باشد، موضوع مهم انتخاب اصلح است که امیدوارم بتوانیم با آرای خود نقش تأثیرگذاری در سرنوشت کشور داشته باشیم.
 
وی همچنین از همکاران خود خواست دوستان و دیگر همکاران خود را برای حضور حداکثری پای صندوق‌های رأی تشویق و ترغیب کنند.
 
مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران ابراز امیدواری کرد: با حضور گسترده در انتخابات و انتخاب نامزدهای اصلح، مجلسی توانمند و عالی شکل بگیرد که در سطح جهان نمونه باشد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید