کد خبر : ۷۰,۳۵۱
۲۳ بهمن ۱۴۰۲ ۰۹:۲۴
فرمانده انتظامی اسفراین از اجرای طرح دو روزه آرامش در شهر با محوریت برخورد با توزیع کنندگان و خرده فروشان مواد مخدر با دستگیری سه نفر خرده فروش مواد مخدر و ۲۵ معتاد متجاهر در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ محمد روهنا با اعلام جزئیات این خبر اظهار کرد: در راستای مطالبات مردم و به منظور برقراری امنیت و آرامش در مناطق جرم خیز و آلوده، طرح آرامش در شهر با محوریت پاکسازی نقاط آلوده از وجود معتادان و خرده فروشان موادمخدر با استفاده از توان نیروهای پلیس مواد مخدر طی دو روز در سطح شهرستان به اجرا گذاشته شد.
 
وی با اشاره به اینکه در اجرای این طرح سه نفر خرده فروش مواد مخدر و ۲۵ نفر معتاد متجاهر دستگیر شدند، بیان کرد: ماموران با هماهنگی مرجع قضایی در بازرسی از مخفیگاه متهمان مقدار ۴۱ گرم انواع مواد مخدر و مقادیر زیادی اقلام ممنوعه و ابزار آلات استعمال و فروش مواد مخدر را کشف کردند.
 
به گزارش ایسنا به نقل از معاونت اجتماعی نیروی انتظامی استان، این مقام انتظامی با اشاره به عزم جدی پلیس در مقابله با پدیده خانمان سوز مواد مخدر و اجرای مستمر طرح‌ها در سطح شهرستان، خاطرنشان کرد: متهمان در نهایت بعد از تکمیل پرونده به مراجع قضایی معرفی و معتادان متجاهر نیز به کمپ ترک اعتیاد منتقل شدند.
 
انتهای پیام
 
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید