کد خبر : ۷۰,۳۴۷
۲۳ بهمن ۱۴۰۲ ۰۹:۲۰
روزنامه عبری «معاریو» امروز (دوشنبه) فاش کرد که رژیم اشغالگر یک هفته پیش پس از یورش به بانک فلسطین در شهر غزه بیش از ۵۴.۳ میلیون دلار را تصاحب کرده‌ است.
 این روزنامه به نقل از افسران ارتش گزارش داد که سربازان اشغالگر «صدها میلیون شکِل (واحد پول رژیم صهیونیستی) را که از بانک فلسطین به تشکیلات خودگردان فلسطین اختصاص داده شده بود، خارج کردند و حدود ۲۰۰ میلیون شکِل (۵۴.۳ میلیون دلار) تخمین زده می‌شود».
 
 معاریو به نقل از افسران نوشت عملیات برای چپاول وجوه فلسطینی پس از آن صورت گرفت که سربازان از سوی یک تک تیرانداز در اطراف بانک مورد هدف قرار گرفتند. این نیروها به بانک رسیدند و سپس به آن یورش بردند.
 
علاوه بر جنایات علیه غیرنظامیان، اعدام اسیران و بمباران منازل، سربازان صهیونیست هر چیز ارزشمند در نوار غزه را به سرقت می‌برند.
 
این موضوع با توجه به دست داشتن سربازان صهیونیست در سرقت‌های سیستماتیک پول و اموال فلسطینی‌ها از جمله طلا، مبالغ پول، تلفن‌های همراه و رایانه‌های لپ تاپ صورت می‌گیرد. سربازان صهیونیست صحنه‌هایی از سرقت گاوصندوق، جواهرات، پول، اموال و آثار باستانی فلسطینی‌ها را مستند کرده‌اند.
 
روزنامه عبری مذکور به نقل از افسران ارتش اشغالگر گزارش داد که سربازان در قلب غزه، در محله الرمال، دست به این سرقت زدند.
 
این در حالی است که فلسطینی‌های غزه در معرض نسل‌کشی قرار گرفته‌اند و در آستانه قحطی هستند، به طوریکه آنها غذا و آب ندارند، علاوه بر این، داروها و داروهای بیهوشی برای عمل‌های جراحی نیز وجود ندارد.
 
انتهای پیام

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید