کد خبر : ۷۰,۲۶۰
۲۱ بهمن ۱۴۰۲ ۱۸:۳۲
دعوت مدیر عملیات عمومی خارگ جهت حضور در راهپیمایی 22 بهمن
مدیرعملیات عمومی خارگ در پیامی از مردم شریف، انقلابی و ولایت‌مدار خارگ برای شرکت در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن دعوت کردند.

حسین احمدی مدیرعملیات عمومی خارگ در پیامی از مردم شریف، انقلابی و ولایت‌مدار خارگ برای شرکت در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن دعوت کردند. در این پیام آمده است

 

22بهمن روز به ثمر نشستن درختی بارور و شکوفاست که با خون شهدای والامقام انقلاب اسلامی در سایه رهنمودهای بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و حرکت حماسی ملت ایران اسلامی در مسیر تحقق استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی آبیاری شده است.

22بهمن نماد پرشکوه همبستگی و اقتدار ملتی آزاده و سربلند است که با تأسی از سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، رژیم سراسر جور و ستم پهلوی را سرنگون کرده و اوج آزادی‌خواهی و ایستادگی خود را در برابر رژیم استعماری و ایادی آنان به نمایش گذاشتند و امروز با طی فراز و نشیب‌های بسیاری تحت رهبری مقتدرانه رهبر معظم انقلاب (مدظله‌العالی) در کمال امنیت و اقتدار به سر می‌برد.

اینک در آستانه سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند ایران اسلامی، با گرامیداشت یوم‌الله 22 بهمن و یاد و خاطره شهیدان این انقلاب، شهدای گرانقدر مدافع حرم و تجدید میثاق با رهبری معظم انقلاب اسلامی، از مردم همیشه در صحنه جزیره مقاوم خارگ دعوت می‌کنیم تا با حضور با شکوه و گسترده خود در راهپیمایی وحدت‌آفرین و دشمن‌شکن یوم‌الله 22 بهمن، برگ زرین دیگری را بر کتاب پرافتخار حماسه‌آفرینی‌های ملت بزرگ و انقلابی ایران اسلامی بیفزایند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید