کد خبر : ۶۸,۱۹۴
۲۴ آذر ۱۴۰۲ ۱۸:۰۲
مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه از جابه‌جایی بیش از ۷۴ هزار نفر از تماشاگران مسابقه فوتبال پرسپولیس و استقلال با این ناوگان خبر داد.
به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران وحومه؛ هادی زند درباره میزان جابه‌جایی مسافران یکصد و دومین مسابقه فوتبال بزرگ پایتخت توسط شبکه متروی تهران و حومه گفت: ایستگاه ورزشگاه آزادی در خط ۵ مترو در روز پنجشنبه ۲۳ آذر ماه در مجموع رفت و برگشت پذیرای ۷۴هزار و ۴۰۰ تماشاگر فوتبال بود.
 
وی افزود: در ساعات قبل از شروع بازی ۴۲ هزار نفر با مترو به مجموعه ورزشی آزادی انتقال داده شدند و بعد از پایان مسابقه نیز ۳۲ هزار و ۴۰۰ نفر از تماشاگران به این ایستگاه مراجعه و به ایستگاه های صادقیه و گلشهر منتقل شدند.
 
زند خاطرنشان کرد: پس از پایان بازی در مجموع شش حرکت فوق‌العاده با توجه به استقبال مسافری و به منظور رفاه بیشتر تماشاگران و مسافران به مقاصد صادقیه و گلشهر اعزام شد.
 
گفتنی است، از ساعت ۱۱ صبح تماشاگران از ایستگاه مترو به ورزشگاه آزادی وارد شدند و اوج خروج آنها از ورزشگاه و ورود به ایستگاه مترو نیز در پایان مسابقه از ساعت حدود ۱۸:۴۵ تا ۱۹:۴۵ بود.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید