کد خبر : ۶۷,۹۲۲
۱۴ آذر ۱۴۰۲ ۰۸:۳۵
رابط انصار الله یمن در جبهه مقاومت گفت: ایران عمود خیمه جبهه مقاومت است و امام خامنه ای رهبر این مقاومت است.
 سلیم المنتصر ظهر دوشنبه در نهمین کنگره علمی پژوهشی علامه بلادی بوشهری (ره) با قدردانی از ملت بزرگ ایران اسلامی به جهت حمایت از یمن اظهار داشت: خدا را شاکریم که به ما نعمت جمهوری اسلامی ایران را بخشید و انقلابی اسلامی به رهبری امام خمینی (ره) باعث شد که ثمره این انقلاب در دیگر کشورهای مقاومت نیز ایجاد شود.
 
رابط انصار الله یمن در جبهه مقاومت با درود به شهدای مقاومت و دفاع مقدس ایران گفت: ما یمنی‌ها اعتقاد داریم که در طول تاریخ سه انقلاب به وجود آمده و خواهد آمد، در مرحله اول قیام امام حسین (ع) بود و در مرحله دوم انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی (ره) و بعد از با هدایت حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی، و سپس انقلاب ظهور حضرت مهدی (عج) است که اینها به یکدیگر متصل هستند.
 
وی افزود: در طول سال‌های گذشته برخی کشورهای عربی به ما حمله کردند و برخی هم سکوت کردند اما جمهوری اسلامی ایران در کنار ما ایستاد، در یمن اعتقاد ما به عبدالملک حوثی به عنوان رهبر مقاومت است و در کشور لبنان سید حسن نصرالله؛ اما رهبر امت جهان اسلام حضرت آیت الله خامنه ای است.
 
المنتصر بیان داشت: امروز شاهدیم که در فلسطین و غزه زنان و کودکان با جنایت‌های رژیم صهیونیستی کشته و به شهادت می رسند اما از یک طرف می‌بینیم به برکت جمهوری اسلامی، فلسطین که قبلاً با سنگ در برابر اسرائیل مقاومت می‌کردند امروز با موشک در حال مقاومت است، این همان پیروزی و رستگاری است.
 
وی با بیان اینکه یمنی‌ها عاشق ایران و ایرانی هستند گفت: کل جهان امروز به ایران و یمن و فلسطین به چشم عزت و بزرگی نگاه می‌کند؛ ایران عمود خیمه جبهه مقاومت است و امام خامنه ای رهبر این مقاومت است.
 
رابط انصار الله یمن در جبهه مقاومت افزود: برای ما روشن است که حرکت بر مدار آنچه امام امت اسلامی تشخیص می‌دهد خیر و صلاح ما را تضمین می‌کند؛ این رابطه در زمان امامت امام خمینی (ره) و هم بعد از ایشان تاکنون جریان داشته است.
 
وی افزود: همه رزمندگان مقاومت، به واسطه تمام دستاوردها و پیروزی‌های بزرگ، بعد از توفیقات الهی، خود را مدیون راهبری‌های حکیمانه و مدبرانه امام خامنه‌ای می‌دانیم.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید